Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Carlo Carrà Populiarumo ir lankytojų statistika

      1881 – 1966

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Carlo Carrà puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Carlo Carrà skaičiuose

      Manifestazione Interventista yra dažnai peržiūrimas Carlo Carrà kūrinys: 12 mėnesių per 800 apsilankymų, užėjęs 11% peržiūrų dalį. Tada Florence ir Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram. Iš visų 7.300 apsilankymų: 1.900 puslapio lankytojų, 5.400 – paveikslų lankytojų. Žibrintis tampa ryškiau: Rugs 2026 lankytojų buvo 25% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 5.400 apsilankymų. Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (77%),telefonai (18%) ir planšetės (5%). R^Raminanti (Nuotaika) apima 38% lankytojų lankymų 20% katalogo.

      Carlo Carrà: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Carlo Carrà platinamam platinamam audiniui.

      1. Manifestazione Interventista 1 Manifestazione Interventista 800 lankytojų · 11,3%
      2. Florence 2 Florence 500 lankytojų · 7,0%
      3. Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram 3 Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram 400 lankytojų · 5,6%
      4. I Funerali dell'Anarchico Galli 4 I Funerali dell'Anarchico Galli 400 lankytojų · 5,6%
      5. Funeral of the Anarchist Galli 5 Funeral of the Anarchist Galli 300 lankytojų · 4,2%
      6. Barcaiolo 6 Barcaiolo 300 lankytojų · 4,2%
      7. Antigrazioso 7 Antigrazioso 300 lankytojų · 4,2%
      8. Leaving the Theater 8 Leaving the Theater, 1910 200 lankytojų · 2,8%
      9. Pursuit 9 Pursuit, 1915 200 lankytojų · 2,8%
      10. I Romantici 10 I Romantici 200 lankytojų · 2,8%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Carlo Carrà skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20261000
      Lie 20261.0004.400
      Rugp 2026300500
      Rugs 2026500500

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Carlo Carrà plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Carlo Carrà mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Florence0000000002002000
      Leaving the Theater00000000010000
      Manifestazione Interventista0000000001000400
      Funeral of the Anarchist Ga…00000000030000
      Barcaiolo00000000020000
      Ciò Che Mi Ha Detto Il Tram00000000030000
      A Pine near the Sea0000000001000100
      The Drunken Gentleman000000000000
      Saint Gaudenzio of Varallo000000000000
      Houses Under Hills000000000000

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Carlo Carrà?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai5.60076,7%
      telefonai1.30017,8%
      planšetės4005,5%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Carlo Carrà kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Italų70035,0%
      Anglų40020,0%
      Bulgarų20010,0%
      Rusų20010,0%
      Arabų1005,0%
      Graikų1005,0%
      Ispanų1005,0%
      Prancūzų1005,0%
      Lietuvių1005,0%

      Kokia yra kasdienė Carlo Carrà lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      A 6 Spa100
      T 7 Spa0
      K 8 Spa400
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa400
      S 11 Spa200
      Pr 12 Spa100
      A 13 Spa200
      T 14 Spa100
      K 15 Spa0
      P 16 Spa100
      Š 17 Spa0
      S 18 Spa0
      Pr 19 Spa100
      A 20 Spa100
      T 21 Spa100
      K 22 Spa400
      P 23 Spa0
      Š 24 Spa500
      S 25 Spa500
      Pr 26 Spa500
      A 27 Spa (prognozė)300
      T 28 Spa (prognozė)100
      K 29 Spa (prognozė)500
      P 30 Spa (prognozė)100
      Š 31 Spa (prognozė)600
      S 1 Lap (prognozė)500
      Pr 2 Lap (prognozė)500
      A 3 Lap (prognozė)300
      T 4 Lap (prognozė)100
      K 5 Lap (prognozė)600
      P 6 Lap (prognozė)100
      Š 7 Lap (prognozė)700
      S 8 Lap (prognozė)500
      Pr 9 Lap (prognozė)500
      A 10 Lap (prognozė)300
      T 11 Lap (prognozė)200
      K 12 Lap (prognozė)600
      P 13 Lap (prognozė)100
      Š 14 Lap (prognozė)700
      S 15 Lap (prognozė)600
      Pr 16 Lap (prognozė)600

      Carlo Carrà: trumpi atsakymai

      Kuris Carlo Carrà plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Manifestazione Interventista: 800 lankytojų, tai sudaro 11% viso Carlo Carrà lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Carlo Carrà?

      7.300 per dvylika mėnesių (1.900 paveikslų puslapio lankytojų, 5.400 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Carlo Carrà telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (77%),telefonai (18%) ir planšetės (5%); lyderauja kompiuteriai su 77% dalimi.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Carlo Carrà?

      Taip, Raminanti (Nuotaika): 38% lankytų lankytų katalogo 20% dalies.