Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      David Alfaro Siqueiros Skaitytojai ir drobkalėdžiai

      1896 – 1974

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi David Alfaro Siqueiros puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      David Alfaro Siqueiros: ką pasako metų lankytojų skaičius

      Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra Our Present Image: 2.900 peržiūrų per metus, tai sudaro 25% viso to, kas buvo perskaityta apie David Alfaro Siqueiros. Toliausiai yra La huida (The Escape) ir Žemės reljefas I. Daigto puslapio lankytojų: 1.500. Plėtojų: 6.300. Iš viso: 7.800. Skaitytojų srauta mažėja: 6% mažiau apsilankymų laikotarpyje nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 4.700 lankytojų. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (77%) ir telefonai (23%). Jie renkasi Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas daugiau, nei siūlo katalogas: 71% lankytojų, 40% płatinų.

      10 dažniausiai peržiūrimiausi David Alfaro Siqueiros plėtojai darbai

      10 vaizdalų David Alfaro Siqueiros, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

      1. Our Present Image 1 Our Present Image, 1947 2.900 lankytojų · 25,2%
      2. La huida (The Escape) 2 La huida (The Escape) 1.900 lankytojų · 16,5%
      3. Žemės reljefas I 3 Žemės reljefas I, 1950 500 lankytojų · 4,3%
      4. Self-Portrait 4 Self-Portrait, 1945 400 lankytojų · 3,5%
      5. Proletarian Mother 5 Proletarian Mother, 1929 400 lankytojų · 3,5%
      6. The Revolutionary 6 The Revolutionary, 1957 400 lankytojų · 3,5%
      7. Žmogėlis mama 7 Žmogėlis mama, 1956 300 lankytojų · 2,6%
      8. Collective suicide 8 Collective suicide 300 lankytojų · 2,6%
      9. Echo Of A Scream 9 Echo Of A Scream, 1937 300 lankytojų · 2,6%
      10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1948 300 lankytojų · 2,6%

      Kada skaitytojai lanko David Alfaro Siqueiros puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202600
      Lie 20264004.300
      Rugp 20264001.200
      Rugs 2026700800

      Kada skaitytojai atveria David Alfaro Siqueiros plėstinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kokie yra mėgstamiausi David Alfaro Siqueiros plėtojai, mėnesį po mėnesio?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Žmogėlis mama000000000000
      Žemės reljefas I00000000020000
      La huida (The Escape)0000000002005000
      Self-Portrait0000000001002000
      Peasant Mother00000000010000
      Collective suicide00000000020000
      Proletarian Mother00000000020000
      Unfinished Mural00000000002000
      The Devil in Church00000000010000
      Red sap000000000000

      Kokie įrenginiai naudojami David Alfaro Siqueiros skaitytojų?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Skaičiai lentelėje
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai6.00076,9%
      telefonai1.80023,1%

      Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais David Alfaro Siqueiros?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Skaičiai lentelėje
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Ispanų30050,0%
      Prancūzų20033,3%
      Anglų10016,7%

      Kiek per dieną lankytojų turi David Alfaro Siqueiros ir kas toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Skaičiai lentelėje
      DienaPeržiūros
      P 25 Rugs100
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs300
      Pr 28 Rugs0
      A 29 Rugs0
      T 30 Rugs100
      K 1 Spa200
      P 2 Spa100
      Š 3 Spa100
      S 4 Spa100
      Pr 5 Spa200
      A 6 Spa100
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa100
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa100
      A 13 Spa100
      T 14 Spa600
      K 15 Spa300
      P 16 Spa (prognozė)200
      Š 17 Spa (prognozė)100
      S 18 Spa (prognozė)200
      Pr 19 Spa (prognozė)200
      A 20 Spa (prognozė)100
      T 21 Spa (prognozė)400
      K 22 Spa (prognozė)300
      P 23 Spa (prognozė)200
      Š 24 Spa (prognozė)100
      S 25 Spa (prognozė)300
      Pr 26 Spa (prognozė)200
      A 27 Spa (prognozė)100
      T 28 Spa (prognozė)400
      K 29 Spa (prognozė)300
      P 30 Spa (prognozė)200
      Š 31 Spa (prognozė)100
      S 1 Lap (prognozė)300
      Pr 2 Lap (prognozė)200
      A 3 Lap (prognozė)100
      T 4 Lap (prognozė)500
      K 5 Lap (prognozė)300

      Klausimai apie David Alfaro Siqueiros, kuriuos užduoda skaitytojai

      Kurios David Alfaro Siqueiros plėtojos yra dažniausiai atidariamos?

      Our Present Image pirmiausia: 2.900 apžiūrų, tai sudaro 25% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 10 plėtojos.

      Kokia David Alfaro Siqueiros auditorija platformoje TopImpressionists.com?

      7.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.500 puslapyje paveilsnio, 6.300 paveislinu.

      Kokių įrenginių naudojasi David Alfaro Siqueiros skaitytojai?

      Jie naudoja kompiuteriai (77%) ir telefonai (23%); kompiuteriai generuoja 77% apžiūrų.

      Kuri David Alfaro Siqueiros plėtojos drobės atitinka skaitytojų skonį?

      Platikos, kurios klasifikuojamos kaip Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas), užima 71% lankytojų lankomumo katalogo 40% dalies.