Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Edvardas Munchas Skaitytojai ir drobkalėdžiai

      1863 – 1944

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Edvardas Munchas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Edvardas Munchas: ką pasako metų lankytojų skaičius

      Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra Šauksmas: 134.500 peržiūrų per metus, tai sudaro 28% viso to, kas buvo perskaityta apie Edvardas Munchas. Toliausiai yra Madosona ir Melancholy. Daigto puslapio lankytojų: 97.500. Plėtojų: 456.000. Iš viso: 553.500. Skaitytojų skaičius auga: 2% daugiau apsilankymų laikotarpyje nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 283.800 lankytojų. Skaitytojai kalba Anglų (39%),Korėjiečių (16%) ir Rusų (12%). Skaitytojai gyvena šalyse: Jungtinės Amerikos Valstijos (16%),Pietų Korėja (11%) ir Vokietija (10%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (57%),telefonai (39%) ir planšetės (4%). Jie renkasi Švelnus šešėlis (Švytėjimas daugiau, nei siūlo katalogas: 65% lankytojų, 30% płatinų.

      10 dažniausiai peržiūrimiausi Edvardas Munchas plėtojai darbai

      10 vaizdalų Edvardas Munchas, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

      1. Šauksmas 1 Šauksmas, 1893 134.500 lankytojų · 27,7%
      2. Madosona 2 Madosona, 1894 39.200 lankytojų · 8,1%
      3. Melancholy 3 Melancholy, 1894 32.900 lankytojų · 6,8%
      4. Mirties prie lovos (karščiavimas) 4 Mirties prie lovos (karščiavimas), 1915 9.600 lankytojų · 2,0%
      5. The Child and Death 5 The Child and Death, 1899 8.700 lankytojų · 1,8%
      6. Bučinys 6 Bučinys, 1897 6.100 lankytojų · 1,3%
      7. Pelai 7 Pelai, 1894 5.400 lankytojų · 1,1%
      8. Mergaitės ant kranto 8 Mergaitės ant kranto, 1904 4.700 lankytojų · 1,0%
      9. Diena po 9 Diena po, 1895 4.600 lankytojų · 0,9%
      10. Kalėdos bročiliuose 10 Kalėdos bročiliuose, 1905 4.300 lankytojų · 0,9%

      Kada skaitytojai lanko Edvardas Munchas puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20263009.100
      Lie 202629.600254.200
      Rugp 202629.50099.400
      Rugs 202638.10093.300

      Kada skaitytojai atveria Edvardas Munchas plėstinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kokie yra mėgstamiausi Edvardas Munchas plėtojai, mėnesį po mėnesio?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Šauksmas0000000040053.20045.20029.200
      Melancholy0000000009.30010.10011.000
      Madosona0000000040010.70012.80013.000
      Kalėdos bročiliuose000000001002.2008001.000
      Gyvybės Šokas000000001001.1001.0001.300
      Madonna000000002002.000500600
      Pelai0000000002.7001.1001.300
      Diena po0000000002.5008001.000
      Girl on a Bridge0000000007001000
      Mirties prie lovos (karščia…0000000003.4002.2003.200

      Kokie įrenginiai naudojami Edvardas Munchas skaitytojų?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Skaičiai lentelėje
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai318.00057,5%
      telefonai213.40038,6%
      planšetės22.1004,0%

      Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais Edvardas Munchas?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Skaičiai lentelėje
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų12.80039,0%
      Korėjiečių5.40016,5%
      Rusų4.00012,2%
      Ispanų2.0006,1%
      Protugalų1.6004,9%
      Prancūzų9002,7%
      Vokiečių7002,1%
      Švedų6001,8%
      Bulgarų5001,5%
      Italų5001,5%

      Kiek per dieną lankytojų turi Edvardas Munchas ir kas toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Skaičiai lentelėje
      DienaPeržiūros
      Pr 21 Rugs6.400
      A 22 Rugs4.500
      T 23 Rugs5.500
      K 24 Rugs5.400
      P 25 Rugs4.900
      Š 26 Rugs3.300
      S 27 Rugs5.700
      Pr 28 Rugs8.000
      A 29 Rugs6.300
      T 30 Rugs5.500
      K 1 Spa4.400
      P 2 Spa3.800
      Š 3 Spa3.400
      S 4 Spa4.300
      Pr 5 Spa4.000
      A 6 Spa4.200
      T 7 Spa8.600
      K 8 Spa6.400
      P 9 Spa5.300
      Š 10 Spa3.600
      S 11 Spa8.000
      Pr 12 Spa (prognozė)6.900
      A 13 Spa (prognozė)5.600
      T 14 Spa (prognozė)7.400
      K 15 Spa (prognozė)6.100
      P 16 Spa (prognozė)5.300
      Š 17 Spa (prognozė)3.900
      S 18 Spa (prognozė)6.800
      Pr 19 Spa (prognozė)7.200
      A 20 Spa (prognozė)5.900
      T 21 Spa (prognozė)7.700
      K 22 Spa (prognozė)6.300
      P 23 Spa (prognozė)5.500
      Š 24 Spa (prognozė)4.000
      S 25 Spa (prognozė)7.000
      Pr 26 Spa (prognozė)7.400
      A 27 Spa (prognozė)6.000
      T 28 Spa (prognozė)7.900
      K 29 Spa (prognozė)6.500
      P 30 Spa (prognozė)5.600
      Š 31 Spa (prognozė)4.100
      S 1 Lap (prognozė)7.300

      Klausimai apie Edvardas Munchas, kuriuos užduoda skaitytojai

      Kurios Edvardas Munchas plėtojos yra dažniausiai atidariamos?

      Šauksmas pirmiausia: 134.500 apžiūrų, tai sudaro 28% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 10 plėtojos.

      Kokia Edvardas Munchas auditorija platformoje TopImpressionists.com?

      553.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 97.500 puslapyje paveilsnio, 456.000 paveislinu.

      Kokių įrenginių naudojasi Edvardas Munchas skaitytojai?

      Jie naudoja kompiuteriai (57%),telefonai (39%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 57% apžiūrų.

      Kuriomis kalbomis kalba Edvardas Munchas skaitytojai?

      Anglų (39%),Korėjiečių (16%) ir Rusų (12%); Anglų užima 39%.

      Kuri Edvardas Munchas plėtojos drobės atitinka skaitytojų skonį?

      Platikos, kurios klasifikuojamos kaip Švelnus šešėlis (Švytėjimas), užima 65% lankytojų lankomumo katalogo 30% dalies.