Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Ernst Ludwig Kirchner Populiarumo ir lankytojų statistika

      1880 – 1938

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ernst Ludwig Kirchner puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Ernst Ludwig Kirchner skaičiuose

      Penkios moterys gatvėje yra dažnai peržiūrimas Ernst Ludwig Kirchner kūrinys: 12 mėnesių per 4.400 apsilankymų, užėjęs 4% peržiūrų dalį. Tada Moteris gatvėje ir Street, Berlin. Iš visų 120.200 apsilankymų: 5.400 puslapio lankytojų, 114.800 – paveikslų lankytojų. Žibrintis tampa ryškiau: Rugs 2026 lankytojų buvo 99% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 81.300 apsilankymų. Skaitytojų kalbos: Protugalų (29%),Italų (13%) ir Olandų (11%). Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (84%),telefonai (13%) ir planšetės (2%). R^Įtemptas (Emocinis tonas) apima 28% lankytojų lankymų 13% katalogo.

      Ernst Ludwig Kirchner: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Ernst Ludwig Kirchner platinamam platinamam audiniui.

      1. Penkios moterys gatvėje 1 Penkios moterys gatvėje, 1914 4.400 lankytojų · 3,6%
      2. Moteris gatvėje 2 Moteris gatvėje 3.700 lankytojų · 3,0%
      3. Street, Berlin 3 Street, Berlin, 1913 2.600 lankytojų · 2,1%
      4. Džudgmento Paryžas 4 Džudgmento Paryžas 2.300 lankytojų · 1,9%
      5. Savas vaizdas kaip liga 5 Savas vaizdas kaip liga, 1917 2.200 lankytojų · 1,8%
      6. Portret Hansa Frisch 6 Portret Hansa Frisch, 1917 2.100 lankytojų · 1,7%
      7. Self-Portrait, Double Portrait 7 Self-Portrait, Double Portrait, 1914 1.900 lankytojų · 1,5%
      8. Berlyno gatvė 8 Berlyno gatvė, 1914 1.800 lankytojų · 1,5%
      9. Self-portrait with Model 9 Self-portrait with Model 1.500 lankytojų · 1,2%
      10. The Soldier Bath 10 The Soldier Bath 1.500 lankytojų · 1,2%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Ernst Ludwig Kirchner skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20263003.900
      Lie 20261.40079.900
      Rugp 20261.40010.200
      Rugs 20262.30020.800

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Ernst Ludwig Kirchner plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Ernst Ludwig Kirchner mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Džudgmento Paryžas0000000001.000200900
      Fränzi vor geschnitztem Stu…0000000002000100
      Leaping Dancer, Gret Palucca00000000000100
      Raudonė Švyturė Halle0000000007000100
      Self Portrait with Cat0000000001000100
      Self-portrait with Model0000000004000800
      Savas vaizdas kaip liga000000000600700500
      Rhätische Bahn, Davos00000000030000
      Street, Dresden000000000500100200
      Der Tanz zwischen den Frauen0000000002000200

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Ernst Ludwig Kirchner?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai101.50084,4%
      telefonai15.70013,1%
      planšetės3.0002,5%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Ernst Ludwig Kirchner kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Protugalų1.10028,9%
      Italų50013,2%
      Olandų40010,5%
      Vokiečių3007,9%
      Ispanų3007,9%
      Anglų2005,3%
      Lenkų2005,3%
      Rusų2005,3%
      Chinese2005,3%
      Arabų1002,6%

      Kokia yra kasdienė Ernst Ludwig Kirchner lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      P 25 Rugs1.000
      Š 26 Rugs600
      S 27 Rugs1.200
      Pr 28 Rugs1.400
      A 29 Rugs900
      T 30 Rugs2.300
      K 1 Spa1.400
      P 2 Spa1.100
      Š 3 Spa900
      S 4 Spa2.900
      Pr 5 Spa1.000
      A 6 Spa2.000
      T 7 Spa3.000
      K 8 Spa2.000
      P 9 Spa1.400
      Š 10 Spa2.100
      S 11 Spa1.800
      Pr 12 Spa2.200
      A 13 Spa2.900
      T 14 Spa2.700
      K 15 Spa1.900
      P 16 Spa (prognozė)1.700
      Š 17 Spa (prognozė)1.700
      S 18 Spa (prognozė)2.800
      Pr 19 Spa (prognozė)2.200
      A 20 Spa (prognozė)2.800
      T 21 Spa (prognozė)3.800
      K 22 Spa (prognozė)2.500
      P 23 Spa (prognozė)1.900
      Š 24 Spa (prognozė)1.900
      S 25 Spa (prognozė)3.200
      Pr 26 Spa (prognozė)2.500
      A 27 Spa (prognozė)3.100
      T 28 Spa (prognozė)4.300
      K 29 Spa (prognozė)2.900
      P 30 Spa (prognozė)2.100
      Š 31 Spa (prognozė)2.100
      S 1 Lap (prognozė)3.500
      Pr 2 Lap (prognozė)2.700
      A 3 Lap (prognozė)3.400
      T 4 Lap (prognozė)4.700
      K 5 Lap (prognozė)3.100

      Ernst Ludwig Kirchner: trumpi atsakymai

      Kuris Ernst Ludwig Kirchner plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Penkios moterys gatvėje: 4.400 lankytojų, tai sudaro 4% viso Ernst Ludwig Kirchner lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Ernst Ludwig Kirchner?

      120.200 per dvylika mėnesių (5.400 paveikslų puslapio lankytojų, 114.800 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Ernst Ludwig Kirchner telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (84%),telefonai (13%) ir planšetės (2%); lyderauja kompiuteriai su 84% dalimi.

      Ar Ernst Ludwig Kirchner skaitymas pasiekiamas keliais kalpomis?

      Taip: Protugalų (29%),Italų (13%) ir Olandų (11%). Lyderiuoju yra Protugalų su dalimi 29%.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Ernst Ludwig Kirchner?

      Taip, Įtemptas (Emocinis tonas): 28% lankytų lankytų katalogo 13% dalies.