Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Frans Hals skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1580 – 1666

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Frans Hals puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Frans Hals ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Frans Hals kūrinys buvo Juokiantis Kavalierius: 900 apsilankymų, užėjęs 4% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra The Meagre Company (detail) ir Šūdo vaikas. Frans Hals iš viso sukvietė 27.000 apsilankymų: 4.800 puslapyje dailininko ir 22.200 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 120% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 20.400. Skaitytojai ateina Chinese (19%),Ispanų (16%) ir Prancūzų (11%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (88%),telefonai (11%) ir planšetės (1%). Skaitytojus domina Elegantiška (Nuotaika): 48% lankytojų lankė 32% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Frans Hals paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Frans Hals, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Juokiantis Kavalierius 1 Juokiantis Kavalierius, 1624 900 lankytojų · 3,7%
      2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 lankytojų · 3,7%
      3. Šūdo vaikas 3 Šūdo vaikas 700 lankytojų · 2,9%
      4. Officerių ir seržantų St Hadrianės miesto apsaugos būrys portretas 4 Officerių ir seržantų St Hadrianės miesto apsaugos būrys portretas, 1633 600 lankytojų · 2,4%
      5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 lankytojų · 2,0%
      6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 lankytojų · 2,0%
      7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 lankytojų · 2,0%
      8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 lankytojų · 1,6%
      9. Portreto vyro šlaiso kepurė 9 Portreto vyro šlaiso kepurė, 1660 400 lankytojų · 1,6%
      10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 lankytojų · 1,6%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Frans Hals puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20264001.400
      Lie 20262.20018.200
      Rugp 20265001.000
      Rugs 20261.7001.600

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Frans Hals plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Frans Hals plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Juokiantis Kavalierius0000000004000400
      Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
      Paulus Verschuur0000000010010000
      Paulus Verschuur000000000000
      Laughing Child00000000010000
      The Smoker00000000020000
      Malle Babbe000000002001000100
      Buffoon Playing a Lute0000000002001000
      Family Group in a Landscape00000000010000
      Portrait of a Seated Woman00000000020000

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Frans Hals?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai23.70087,8%
      telefonai3.10011,5%
      planšetės2000,7%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Frans Hals dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Chinese70018,9%
      Ispanų60016,2%
      Prancūzų40010,8%
      Italų40010,8%
      Anglų3008,1%
      Korėjiečių3008,1%
      Lietuvių2005,4%
      Olandų2005,4%
      Čekų1002,7%
      Kroatų1002,7%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Frans Hals ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      Pr 28 Rugs200
      A 29 Rugs700
      T 30 Rugs0
      K 1 Spa200
      P 2 Spa300
      Š 3 Spa200
      S 4 Spa100
      Pr 5 Spa100
      A 6 Spa300
      T 7 Spa200
      K 8 Spa100
      P 9 Spa100
      Š 10 Spa400
      S 11 Spa200
      Pr 12 Spa100
      A 13 Spa300
      T 14 Spa400
      K 15 Spa1.400
      P 16 Spa800
      Š 17 Spa300
      S 18 Spa300
      Pr 19 Spa (prognozė)300
      A 20 Spa (prognozė)900
      T 21 Spa (prognozė)400
      K 22 Spa (prognozė)1.100
      P 23 Spa (prognozė)800
      Š 24 Spa (prognozė)600
      S 25 Spa (prognozė)400
      Pr 26 Spa (prognozė)300
      A 27 Spa (prognozė)1.000
      T 28 Spa (prognozė)500
      K 29 Spa (prognozė)1.300
      P 30 Spa (prognozė)900
      Š 31 Spa (prognozė)700
      S 1 Lap (prognozė)500
      Pr 2 Lap (prognozė)300
      A 3 Lap (prognozė)1.100
      T 4 Lap (prognozė)500
      K 5 Lap (prognozė)1.400
      P 6 Lap (prognozė)1.000
      Š 7 Lap (prognozė)800
      S 8 Lap (prognozė)500

      Dalykas apie Frans Hals

      Kurios Frans Hals plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Juokiantis Kavalierius – ji sulaukė 900 apsilankymų (4% viso Frans Hals peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Frans Hals svetainėje TopImpressionists.com?

      27.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.800 lankytojų paveikslų puslapio ir 22.200 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Frans Hals?

      Skaitytojai stebi Frans Hals per kompiuteriai (88%),telefonai (11%) ir planšetės (1%); kompiuteriai sudaro 88% apsilankymų.

      Kuriomis kalbomis skaitytojai stebi Frans Hals?

      Chinese (19%),Ispanų (16%) ir Prancūzų (11%) kalba. Didžiausias dalis tenka Chinese (19%).

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Frans Hals?

      Elegantiška (Nuotaika): 48% lankytojų, kol katalogo dalis yra 32%.