Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Džordžas Veslis Belousas Populiarumo ir lankytojų statistika

      1882 – 1925

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Džordžas Veslis Belousas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Džordžas Veslis Belousas skaičiuose

      The Picnic yra dažnai peržiūrimas Džordžas Veslis Belousas kūrinys: 12 mėnesių per 600 apsilankymų, užėjęs 4% peržiūrų dalį. Tada Nude with Hexagonal Quilt ir Ox Team, Wharf at Matinicus. Iš visų 15.000 apsilankymų: 1.600 puslapio lankytojų, 13.400 – paveikslų lankytojų. Žibrintis tampa ryškiau: Rugs 2026 lankytojų buvo 14% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 11.600 apsilankymų. Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (93%),telefonai (5%) ir planšetės (2%). R^Raminantis (Emocinis tonas) apima 18% lankytojų lankymų 0% katalogo.

      Džordžas Veslis Belousas: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Džordžas Veslis Belousas platinamam platinamam audiniui.

      1. The Picnic 1 The Picnic, 1924 600 lankytojų · 4,2%
      2. Nude with Hexagonal Quilt 2 Nude with Hexagonal Quilt, 1924 600 lankytojų · 4,2%
      3. Ox Team, Wharf at Matinicus 3 Ox Team, Wharf at Matinicus, 1916 400 lankytojų · 2,8%
      4. Winter Afternoon 4 Winter Afternoon, 1909 400 lankytojų · 2,8%
      5. Shipyard Society 5 Shipyard Society, 1916 400 lankytojų · 2,8%
      6. Agitators 6 Agitators 400 lankytojų · 2,8%
      7. Miestos Darbojai 7 Miestos Darbojai, 1912 300 lankytojų · 2,1%
      8. Love of Winter 8 Love of Winter, 1914 300 lankytojų · 2,1%
      9. Pennsylvania Station Excavation 9 Pennsylvania Station Excavation, 1909 300 lankytojų · 2,1%
      10. Emma and Her Children 10 Emma and Her Children, 1923 300 lankytojų · 2,1%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Džordžas Veslis Belousas skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20260400
      Lie 20261.10010.500
      Rugp 20261001.300
      Rugs 20264001.200

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Džordžas Veslis Belousas plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Džordžas Veslis Belousas mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Miestos Darbojai00000000020000
      Ringside Seats00000000000100
      Forty-Two Kids000000000000
      Nude with Hexagonal Quilt0000000004000100
      The Germans Arrive000000000000
      The Sea00000000030000
      Pennsylvania Station Excava…0000000002001000
      Little Girl in White (also…000000000000
      Hudson at Saugerties000000000000
      Emma in the Black Print00000000010000

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Džordžas Veslis Belousas?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai14.00093,3%
      telefonai7004,7%
      planšetės3002,0%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Džordžas Veslis Belousas kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų20033,3%
      Ispanų20033,3%
      Rumunų10016,7%
      Ukrainiečių10016,7%

      Kokia yra kasdienė Džordžas Veslis Belousas lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      A 6 Spa0
      T 7 Spa200
      K 8 Spa0
      P 9 Spa100
      Š 10 Spa100
      S 11 Spa300
      Pr 12 Spa300
      A 13 Spa100
      T 14 Spa500
      K 15 Spa0
      P 16 Spa100
      Š 17 Spa100
      S 18 Spa200
      Pr 19 Spa300
      A 20 Spa200
      T 21 Spa500
      K 22 Spa0
      P 23 Spa0
      Š 24 Spa100
      S 25 Spa200
      Pr 26 Spa0
      A 27 Spa (prognozė)100
      T 28 Spa (prognozė)400
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)100
      Š 31 Spa (prognozė)100
      S 1 Lap (prognozė)200
      Pr 2 Lap (prognozė)200
      A 3 Lap (prognozė)100
      T 4 Lap (prognozė)400
      K 5 Lap (prognozė)0
      P 6 Lap (prognozė)100
      Š 7 Lap (prognozė)100
      S 8 Lap (prognozė)200
      Pr 9 Lap (prognozė)200
      A 10 Lap (prognozė)100
      T 11 Lap (prognozė)400
      K 12 Lap (prognozė)0
      P 13 Lap (prognozė)100
      Š 14 Lap (prognozė)100
      S 15 Lap (prognozė)200
      Pr 16 Lap (prognozė)200

      Džordžas Veslis Belousas: trumpi atsakymai

      Kuris Džordžas Veslis Belousas plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      The Picnic: 600 lankytojų, tai sudaro 4% viso Džordžas Veslis Belousas lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Džordžas Veslis Belousas?

      15.000 per dvylika mėnesių (1.600 paveikslų puslapio lankytojų, 13.400 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Džordžas Veslis Belousas telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (93%),telefonai (5%) ir planšetės (2%); lyderauja kompiuteriai su 93% dalimi.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Džordžas Veslis Belousas?

      Taip, Raminantis (Emocinis tonas): 18% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.