Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Gerrit Dou Populiarumo ir lankytojų statistika

      1613 – 1675

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gerrit Dou puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Gerrit Dou skaičiuose

      A Fisherman's Wife yra dažnai peržiūrimas Gerrit Dou kūrinys: 12 mėnesių per 3.700 apsilankymų, užėjęs 23% peržiūrų dalį. Tada Astronomer ir Self-Portrait. Iš visų 16.800 apsilankymų: 2.200 puslapio lankytojų, 14.600 – paveikslų lankytojų. Šviesa šiek tiek slimba: Rugs 2026 lankytojų buvo 13% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 11.500 apsilankymų. Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (65%),telefonai (31%) ir planšetės (4%). R^Raminanti (Nuotaika) apima 29% lankytojų lankymų 6% katalogo.

      Gerrit Dou: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Gerrit Dou platinamam platinamam audiniui.

      1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3.700 lankytojų · 23,1%
      2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 lankytojų · 3,8%
      3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 lankytojų · 3,1%
      4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 lankytojų · 3,1%
      5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 lankytojų · 3,1%
      6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 lankytojų · 2,5%
      7. Self-Portrait in a Window 7 Self-Portrait in a Window, 1657 400 lankytojų · 2,5%
      8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 lankytojų · 2,5%
      9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 lankytojų · 2,5%
      10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 lankytojų · 2,5%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Gerrit Dou skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202601.000
      Lie 20261.30010.200
      Rugp 20263002.000
      Rugs 20266001.400

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Gerrit Dou plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Gerrit Dou mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Old Woman Reading a Bible0000000030000100
      The Silver Ewer00000000020000
      English The Moneylender Fra…0000000020030000
      A Fisherman's Wife0000000002.2001.200300
      Self-Portrait0000000003000100
      Self-Portrait000000000000
      The Physician00000000020000
      The Night School00000000030000
      Reading the Bible00000000020000
      An Evening School00000000000100

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Gerrit Dou?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai11.00065,5%
      telefonai5.20031,0%
      planšetės6003,6%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Gerrit Dou kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Rusų50041,7%
      Chinese50041,7%
      Čekų1008,3%
      Protugalų1008,3%

      Kokia yra kasdienė Gerrit Dou lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      K 24 Rugs0
      P 25 Rugs200
      Š 26 Rugs100
      S 27 Rugs900
      Pr 28 Rugs200
      A 29 Rugs100
      T 30 Rugs100
      K 1 Spa200
      P 2 Spa100
      Š 3 Spa100
      S 4 Spa200
      Pr 5 Spa300
      A 6 Spa400
      T 7 Spa100
      K 8 Spa200
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa300
      S 11 Spa200
      Pr 12 Spa200
      A 13 Spa600
      T 14 Spa300
      K 15 Spa (prognozė)200
      P 16 Spa (prognozė)100
      Š 17 Spa (prognozė)200
      S 18 Spa (prognozė)500
      Pr 19 Spa (prognozė)300
      A 20 Spa (prognozė)400
      T 21 Spa (prognozė)200
      K 22 Spa (prognozė)200
      P 23 Spa (prognozė)100
      Š 24 Spa (prognozė)200
      S 25 Spa (prognozė)500
      Pr 26 Spa (prognozė)300
      A 27 Spa (prognozė)400
      T 28 Spa (prognozė)200
      K 29 Spa (prognozė)200
      P 30 Spa (prognozė)100
      Š 31 Spa (prognozė)200
      S 1 Lap (prognozė)500
      Pr 2 Lap (prognozė)300
      A 3 Lap (prognozė)500
      T 4 Lap (prognozė)200

      Gerrit Dou: trumpi atsakymai

      Kuris Gerrit Dou plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      A Fisherman's Wife: 3.700 lankytojų, tai sudaro 23% viso Gerrit Dou lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Gerrit Dou?

      16.800 per dvylika mėnesių (2.200 paveikslų puslapio lankytojų, 14.600 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Gerrit Dou telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (65%),telefonai (31%) ir planšetės (4%); lyderauja kompiuteriai su 65% dalimi.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Gerrit Dou?

      Taip, Raminanti (Nuotaika): 29% lankytų lankytų katalogo 6% dalies.