Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Giuseppe Arcimboldo skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1527 – 1593

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Giuseppe Arcimboldo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Giuseppe Arcimboldo ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Giuseppe Arcimboldo kūrinys buvo Vertumnas (Vertumno): 9.200 apsilankymų, užėjęs 15% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Žiemos Nr. 1 ir Bibliotekininkas. Giuseppe Arcimboldo iš viso sukvietė 64.200 apsilankymų: 8.700 puslapyje dailininko ir 55.500 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 177% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 36.500. Skaitytojai ateina Anglų (32%),Italų (30%) ir Ispanų (6%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (64%),telefonai (31%) ir planšetės (5%). Skaitytojus domina Mistika (Nuotaika): 45% lankytojų lankė 2% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Giuseppe Arcimboldo paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Giuseppe Arcimboldo, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Vertumnas (Vertumno) 1 Vertumnas (Vertumno), 1590 9.200 lankytojų · 15,3%
      2. Žiemos Nr. 1 2 Žiemos Nr. 1, 1563 4.000 lankytojų · 6,7%
      3. Bibliotekininkas 3 Bibliotekininkas, 1566 3.600 lankytojų · 6,0%
      4. Ugnis 4 Ugnis 2.800 lankytojų · 4,7%
      5. Ruduo 5 Ruduo, 1573 2.500 lankytojų · 4,2%
      6. Rūpėjas 6 Rūpėjas, 1572 2.200 lankytojų · 3,7%
      7. Aštris puodelis vaisių 7 Aštris puodelis vaisių, 1590 1.900 lankytojų · 3,2%
      8. Vasara 8 Vasara, 1563 1.800 lankytojų · 3,0%
      9. Ziedų Natūrmortė 9 Ziedų Natūrmortė, 1591 1.500 lankytojų · 2,5%
      10. Fire 10 Fire, 1566 1.400 lankytojų · 2,3%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Giuseppe Arcimboldo puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20260900
      Lie 20262.90033.600
      Rugp 20261.1006.000
      Rugs 20264.70015.000

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Giuseppe Arcimboldo plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Giuseppe Arcimboldo plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Vertumnas (Vertumno)0000000003.6002.9002.200
      Žiemos Nr. 10000000009001.0001.700
      Rūpėjas00000000070001.200
      Bibliotekininkas0000000001.4005001.000
      Ugnis000000001001.1001001.100
      Ruduo000000002009002001.000
      Pavasaris000000000200100600
      Winter0000000005000200
      Reversible Head with Basket…000000000700200300
      The Four Seasons in one Head000000001001001000

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Giuseppe Arcimboldo?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai41.20064,2%
      telefonai19.80030,8%
      planšetės3.2005,0%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Giuseppe Arcimboldo dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų1.50031,9%
      Italų1.40029,8%
      Ispanų3006,4%
      Protugalų3006,4%
      Korėjiečių2004,3%
      Arabų1002,1%
      Graikų1002,1%
      Prancūzų1002,1%
      Gruzinų1002,1%
      Lenkų1002,1%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Giuseppe Arcimboldo ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      Š 26 Rugs600
      S 27 Rugs900
      Pr 28 Rugs2.300
      A 29 Rugs1.000
      T 30 Rugs800
      K 1 Spa1.100
      P 2 Spa800
      Š 3 Spa300
      S 4 Spa800
      Pr 5 Spa1.500
      A 6 Spa1.000
      T 7 Spa1.300
      K 8 Spa500
      P 9 Spa2.200
      Š 10 Spa200
      S 11 Spa1.100
      Pr 12 Spa1.900
      A 13 Spa700
      T 14 Spa1.400
      K 15 Spa2.300
      P 16 Spa1.100
      Š 17 Spa (prognozė)400
      S 18 Spa (prognozė)1.100
      Pr 19 Spa (prognozė)2.200
      A 20 Spa (prognozė)1.000
      T 21 Spa (prognozė)1.400
      K 22 Spa (prognozė)1.500
      P 23 Spa (prognozė)1.600
      Š 24 Spa (prognozė)400
      S 25 Spa (prognozė)1.100
      Pr 26 Spa (prognozė)2.300
      A 27 Spa (prognozė)1.100
      T 28 Spa (prognozė)1.400
      K 29 Spa (prognozė)1.600
      P 30 Spa (prognozė)1.700
      Š 31 Spa (prognozė)500
      S 1 Lap (prognozė)1.200
      Pr 2 Lap (prognozė)2.400
      A 3 Lap (prognozė)1.100
      T 4 Lap (prognozė)1.500
      K 5 Lap (prognozė)1.600
      P 6 Lap (prognozė)1.700

      Dalykas apie Giuseppe Arcimboldo

      Kurios Giuseppe Arcimboldo plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Vertumnas (Vertumno) – ji sulaukė 9.200 apsilankymų (15% viso Giuseppe Arcimboldo peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Giuseppe Arcimboldo svetainėje TopImpressionists.com?

      64.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 8.700 lankytojų paveikslų puslapio ir 55.500 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Giuseppe Arcimboldo?

      Skaitytojai stebi Giuseppe Arcimboldo per kompiuteriai (64%),telefonai (31%) ir planšetės (5%); kompiuteriai sudaro 64% apsilankymų.

      Kuriomis kalbomis skaitytojai stebi Giuseppe Arcimboldo?

      Anglų (32%),Italų (30%) ir Ispanų (6%) kalba. Didžiausias dalis tenka Anglų (32%).

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Giuseppe Arcimboldo?

      Mistika (Nuotaika): 45% lankytojų, kol katalogo dalis yra 2%.