Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Gretchen Andrew Populiarumo ir lankytojų statistika

      1988

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Gretchen Andrew puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Gretchen Andrew skaičiuose

      Map of the EU yra dažnai peržiūrimas Gretchen Andrew kūrinys: 12 mėnesių per 100 apsilankymų, užėjęs 33% peržiūrų dalį. Tada Cover of Artforum ir Europos žemėlapis. Iš visų 400 apsilankymų: 200 puslapio lankytojų, 200 – paveikslų lankytojų. Lie 2026 buvo pikus: 400 apsilankymų. R^Šviesus (Švytėjimas) apima 100% lankytojų lankymų 14% katalogo.

      Gretchen Andrew: 3 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Gretchen Andrew platinamam platinamam audiniui.

      1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 lankytojų · 33,3%
      2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 lankytojų · 33,3%
      3. Europos žemėlapis 3 Europos žemėlapis, 2021 100 lankytojų · 33,3%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Gretchen Andrew skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202600
      Lie 2026200200
      Rugp 202600
      Rugs 202600

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Gretchen Andrew plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Gretchen Andrew mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Europos žemėlapis00000000010000
      Map of the EU000000000000
      What is Ubuntu 09000000000000
      What is Ubuntu 11000000000000
      Bow New Hampshire 10000000000000
      What is Ubuntu 12000000000000
      Art Basel NFT000000000000
      What is Ubuntu 04000000000000
      What is Ubuntu 02000000000000
      Perfect Female Body 15000000000000

      Kuriomis kalbomis dominuoja Gretchen Andrew kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Kokia yra kasdienė Gretchen Andrew lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa0
      S 4 Spa0
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa0
      T 14 Spa0
      K 15 Spa0
      P 16 Spa0
      Š 17 Spa0
      S 18 Spa0
      Pr 19 Spa0
      A 20 Spa0
      T 21 Spa0
      K 22 Spa0
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)0
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)0
      A 27 Spa (prognozė)0
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)0
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)0
      A 3 Lap (prognozė)0
      T 4 Lap (prognozė)0
      K 5 Lap (prognozė)0
      P 6 Lap (prognozė)0
      Š 7 Lap (prognozė)0
      S 8 Lap (prognozė)0
      Pr 9 Lap (prognozė)0
      A 10 Lap (prognozė)0
      T 11 Lap (prognozė)0
      K 12 Lap (prognozė)0

      Gretchen Andrew: trumpi atsakymai

      Kuris Gretchen Andrew plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Map of the EU: 100 lankytojų, tai sudaro 33% viso Gretchen Andrew lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 3 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Gretchen Andrew?

      400 per dvylika mėnesių (200 paveikslų puslapio lankytojų, 200 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Gretchen Andrew?

      Taip, Šviesus (Švytėjimas): 100% lankytų lankytų katalogo 14% dalies.