Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Henris Skotas Tukė skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1858 – 1929

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Henris Skotas Tukė puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Henris Skotas Tukė ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Henris Skotas Tukė kūrinys buvo The Critics: 1.100 apsilankymų, užėjęs 6% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Nude Boy on Rocks ir Return from fishing. Henris Skotas Tukė iš viso sukvietė 19.000 apsilankymų: 2.400 puslapyje dailininko ir 16.600 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas sumažėjo 77% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 11.200. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (92%),telefonai (8%) ir planšetės (1%). Skaitytojus domina Raminantis (Emocinis tonas): 55% lankytojų lankė 0% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Henris Skotas Tukė paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Henris Skotas Tukė, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. The Critics 1 The Critics, 1927 1.100 lankytojų · 6,0%
      2. Nude Boy on Rocks 2 Nude Boy on Rocks, 1907 500 lankytojų · 2,7%
      3. Return from fishing 3 Return from fishing, 1907 400 lankytojų · 2,2%
      4. Summer Dreams (sketch) 4 Summer Dreams (sketch) 400 lankytojų · 2,2%
      5. Hermes at The Pool (sketch) 5 Hermes at The Pool (sketch), 1900 400 lankytojų · 2,2%
      6. Harry 6 Harry 400 lankytojų · 2,2%
      7. The Bather 7 The Bather 400 lankytojų · 2,2%
      8. Nude on the Rocks 8 Nude on the Rocks 400 lankytojų · 2,2%
      9. Nude Boy 9 Nude Boy, 1881 400 lankytojų · 2,2%
      10. A Holiday 10 A Holiday, 1921 400 lankytojų · 2,2%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Henris Skotas Tukė puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 2026200700
      Lie 20261.5009.700
      Rugp 20264005.200
      Rugs 20263001.000

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Henris Skotas Tukė plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Henris Skotas Tukė plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Lord Ronald Sutherland Gower00000000010000
      Mrs Florence Humphris0000000010020000
      The Critics0000000010040000
      Summer Dreams (sketch)0000000000200100
      Half Length of Ralph00000000010000
      Hermes at The Pool (sketch)000000001001002000
      The Green Waterways00000000030000
      Dinner Time Ambrose Rouffig…00000000000200
      The midday rest sailors yar…000000000000
      Return from fishing00000000030000

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Henris Skotas Tukė?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai17.40091,6%
      telefonai1.5007,9%
      planšetės1000,5%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Henris Skotas Tukė dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų20025,0%
      Rusų20025,0%
      Danų10012,5%
      Gruzinų10012,5%
      Olandų10012,5%
      Protugalų10012,5%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Henris Skotas Tukė ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      K 24 Rugs300
      P 25 Rugs0
      Š 26 Rugs100
      S 27 Rugs0
      Pr 28 Rugs100
      A 29 Rugs0
      T 30 Rugs200
      K 1 Spa200
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa400
      S 4 Spa100
      Pr 5 Spa400
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa100
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa300
      T 14 Spa400
      K 15 Spa (prognozė)200
      P 16 Spa (prognozė)0
      Š 17 Spa (prognozė)200
      S 18 Spa (prognozė)0
      Pr 19 Spa (prognozė)200
      A 20 Spa (prognozė)100
      T 21 Spa (prognozė)200
      K 22 Spa (prognozė)200
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)200
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)200
      A 27 Spa (prognozė)100
      T 28 Spa (prognozė)200
      K 29 Spa (prognozė)200
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)200
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)200
      A 3 Lap (prognozė)100
      T 4 Lap (prognozė)200

      Dalykas apie Henris Skotas Tukė

      Kurios Henris Skotas Tukė plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra The Critics – ji sulaukė 1.100 apsilankymų (6% viso Henris Skotas Tukė peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Henris Skotas Tukė svetainėje TopImpressionists.com?

      19.000 lankytojų per dvylika mėnesių: 2.400 lankytojų paveikslų puslapio ir 16.600 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Henris Skotas Tukė?

      Skaitytojai stebi Henris Skotas Tukė per kompiuteriai (92%),telefonai (8%) ir planšetės (1%); kompiuteriai sudaro 92% apsilankymų.

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Henris Skotas Tukė?

      Raminantis (Emocinis tonas): 55% lankytojų, kol katalogo dalis yra 0%.