Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Isakas Levitanas Skaitytojai ir drobkalėdžiai

      1860 – 1900

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Isakas Levitanas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Isakas Levitanas: ką pasako metų lankytojų skaičius

      Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra Lake. Rus.: 800 peržiūrų per metus, tai sudaro 2% viso to, kas buvo perskaityta apie Isakas Levitanas. Toliausiai yra Lake. Spring. ir A river. Daigto puslapio lankytojų: 4.000. Plėtojų: 29.100. Iš viso: 33.100. Skaitytojų skaičius auga: 30% daugiau apsilankymų laikotarpyje nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 26.900 lankytojų. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (95%),telefonai (3%) ir planšetės (1%). Jie renkasi Raminantis (Emocinis tonas daugiau, nei siūlo katalogas: 18% lankytojų, 0% płatinų.

      10 dažniausiai peržiūrimiausi Isakas Levitanas plėtojai darbai

      10 vaizdalų Isakas Levitanas, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

      1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 lankytojų · 2,5%
      2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 lankytojų · 2,2%
      3. A river 3 A river, 1888 700 lankytojų · 2,2%
      4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 lankytojų · 1,9%
      5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 lankytojų · 1,6%
      6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 lankytojų · 1,6%
      7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 lankytojų · 1,2%
      8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 lankytojų · 1,2%
      9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 lankytojų · 1,2%
      10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 lankytojų · 0,9%

      Kada skaitytojai lanko Isakas Levitanas puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20261001.500
      Lie 20262.50024.400
      Rugp 20264001.600
      Rugs 20261.0001.600

      Kada skaitytojai atveria Isakas Levitanas plėstinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kokie yra mėgstamiausi Isakas Levitanas plėtojai, mėnesį po mėnesio?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Evening on the Volga00000000002000
      Haystacking00000000001000
      Golden autumn000000000000
      Lake. Rus.000000000500100100
      The Last Rays of the Sun0000000003001000
      Stormy day000000002003001000
      Springtime in Italy00000000020000
      Moonlit Night00000000000100
      The lake, Russian soil000000000000
      Golden Autumn00000000010000

      Kokie įrenginiai naudojami Isakas Levitanas skaitytojų?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Skaičiai lentelėje
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai31.60095,5%
      telefonai1.1003,3%
      planšetės4001,2%

      Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais Isakas Levitanas?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Skaičiai lentelėje
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų40033,3%
      Prancūzų20016,7%
      Vengrų20016,7%
      Italų20016,7%
      Ispanų1008,3%
      Chinese1008,3%

      Kiek per dieną lankytojų turi Isakas Levitanas ir kas toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Skaičiai lentelėje
      DienaPeržiūros
      Š 26 Rugs100
      S 27 Rugs400
      Pr 28 Rugs100
      A 29 Rugs400
      T 30 Rugs0
      K 1 Spa400
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa100
      S 4 Spa200
      Pr 5 Spa100
      A 6 Spa0
      T 7 Spa100
      K 8 Spa200
      P 9 Spa200
      Š 10 Spa200
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa100
      A 13 Spa500
      T 14 Spa100
      K 15 Spa0
      P 16 Spa0
      Š 17 Spa (prognozė)100
      S 18 Spa (prognozė)100
      Pr 19 Spa (prognozė)100
      A 20 Spa (prognozė)200
      T 21 Spa (prognozė)0
      K 22 Spa (prognozė)100
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)100
      S 25 Spa (prognozė)100
      Pr 26 Spa (prognozė)0
      A 27 Spa (prognozė)100
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)100
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)0
      S 1 Lap (prognozė)100
      Pr 2 Lap (prognozė)0
      A 3 Lap (prognozė)100
      T 4 Lap (prognozė)0
      K 5 Lap (prognozė)100
      P 6 Lap (prognozė)0

      Klausimai apie Isakas Levitanas, kuriuos užduoda skaitytojai

      Kurios Isakas Levitanas plėtojos yra dažniausiai atidariamos?

      Lake. Rus. pirmiausia: 800 apžiūrų, tai sudaro 2% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 10 plėtojos.

      Kokia Isakas Levitanas auditorija platformoje TopImpressionists.com?

      33.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.000 puslapyje paveilsnio, 29.100 paveislinu.

      Kokių įrenginių naudojasi Isakas Levitanas skaitytojai?

      Jie naudoja kompiuteriai (95%),telefonai (3%) ir planšetės (1%); kompiuteriai generuoja 95% apžiūrų.

      Kuri Isakas Levitanas plėtojos drobės atitinka skaitytojų skonį?

      Platikos, kurios klasifikuojamos kaip Raminantis (Emocinis tonas), užima 18% lankytojų lankomumo katalogo 0% dalies.