Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Jan Steen Skaitytojai ir drobkalėdžiai

      1626 – 1679

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jan Steen puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Jan Steen: ką pasako metų lankytojų skaičius

      Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra The Merry Family: 2.300 peržiūrų per metus, tai sudaro 9% viso to, kas buvo perskaityta apie Jan Steen. Toliausiai yra A School for Boys and Girls ir The Artist's Family. Daigto puslapio lankytojų: 3.400. Plėtojų: 21.800. Iš viso: 25.200. Skaitytojų srauta mažėja: 26% mažiau apsilankymų laikotarpyje nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 16.000 lankytojų. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (85%),planšetės (10%) ir telefonai (6%). Jie renkasi Džiugus (Emocinis tonas daugiau, nei siūlo katalogas: 35% lankytojų, 15% płatinų.

      10 dažniausiai peržiūrimiausi Jan Steen plėtojai darbai

      10 vaizdalų Jan Steen, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

      1. The Merry Family 1 The Merry Family, 1668 2.300 lankytojų · 9,1%
      2. A School for Boys and Girls 2 A School for Boys and Girls, 1670 1.100 lankytojų · 4,3%
      3. The Artist's Family 3 The Artist's Family, 1665 1.000 lankytojų · 3,9%
      4. Village school 4 Village school, 1670 800 lankytojų · 3,1%
      5. Twelfth Night 5 Twelfth Night, 1668 600 lankytojų · 2,4%
      6. The Dissolute Household 6 The Dissolute Household, 1663 600 lankytojų · 2,4%
      7. Baker Oostwaert and his wife 7 Baker Oostwaert and his wife, 1658 500 lankytojų · 2,0%
      8. A Merry Party 8 A Merry Party, 1660 500 lankytojų · 2,0%
      9. Celebrating the Birth 9 Celebrating the Birth, 1664 500 lankytojų · 2,0%
      10. The Prayer before the Meal 10 The Prayer before the Meal, 1660 500 lankytojų · 2,0%

      Kada skaitytojai lanko Jan Steen puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 2026400600
      Lie 20261.80014.200
      Rugp 20264004.300
      Rugs 20268002.700

      Kada skaitytojai atveria Jan Steen plėstinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kokie yra mėgstamiausi Jan Steen plėtojai, mėnesį po mėnesio?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      The Lovesick Maiden000000000000
      Self Portrait as a Lutenist0000000003001000
      The Lovesick Maiden00000000010000
      The Dissolute Household000000000200200200
      A Merry Party (detail)000000000000
      Merry Company on a Terrace0000000000100100
      The Merry Family000000000300200900
      Self-Portrait as a Lutenist00000000010000
      Twelfth Night0000000003002000
      Beware of Luxury (“In Weeld…00000000010000

      Kokie įrenginiai naudojami Jan Steen skaitytojų?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Skaičiai lentelėje
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai21.40084,9%
      planšetės2.4009,5%
      telefonai1.4005,6%

      Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais Jan Steen?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Skaičiai lentelėje
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Vokiečių40030,8%
      Čekų30023,1%
      Anglų30023,1%
      Bulgarų1007,7%
      Danų1007,7%
      Ispanų1007,7%

      Kiek per dieną lankytojų turi Jan Steen ir kas toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Skaičiai lentelėje
      DienaPeržiūros
      P 25 Rugs0
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs200
      Pr 28 Rugs600
      A 29 Rugs500
      T 30 Rugs300
      K 1 Spa400
      P 2 Spa700
      Š 3 Spa200
      S 4 Spa200
      Pr 5 Spa300
      A 6 Spa100
      T 7 Spa200
      K 8 Spa200
      P 9 Spa200
      Š 10 Spa400
      S 11 Spa200
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa200
      T 14 Spa500
      K 15 Spa200
      P 16 Spa (prognozė)300
      Š 17 Spa (prognozė)200
      S 18 Spa (prognozė)200
      Pr 19 Spa (prognozė)300
      A 20 Spa (prognozė)200
      T 21 Spa (prognozė)300
      K 22 Spa (prognozė)200
      P 23 Spa (prognozė)200
      Š 24 Spa (prognozė)200
      S 25 Spa (prognozė)200
      Pr 26 Spa (prognozė)200
      A 27 Spa (prognozė)200
      T 28 Spa (prognozė)300
      K 29 Spa (prognozė)200
      P 30 Spa (prognozė)200
      Š 31 Spa (prognozė)100
      S 1 Lap (prognozė)100
      Pr 2 Lap (prognozė)200
      A 3 Lap (prognozė)200
      T 4 Lap (prognozė)200
      K 5 Lap (prognozė)200

      Klausimai apie Jan Steen, kuriuos užduoda skaitytojai

      Kurios Jan Steen plėtojos yra dažniausiai atidariamos?

      The Merry Family pirmiausia: 2.300 apžiūrų, tai sudaro 9% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 10 plėtojos.

      Kokia Jan Steen auditorija platformoje TopImpressionists.com?

      25.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.400 puslapyje paveilsnio, 21.800 paveislinu.

      Kokių įrenginių naudojasi Jan Steen skaitytojai?

      Jie naudoja kompiuteriai (85%),planšetės (10%) ir telefonai (6%); kompiuteriai generuoja 85% apžiūrų.

      Kuri Jan Steen plėtojos drobės atitinka skaitytojų skonį?

      Platikos, kurios klasifikuojamos kaip Džiugus (Emocinis tonas), užima 35% lankytojų lankomumo katalogo 15% dalies.