Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Jean-Honoré Fragonard Populiarumo ir lankytojų statistika

      1732 – 1806

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jean-Honoré Fragonard puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Jean-Honoré Fragonard skaičiuose

      Jauna mergaite skaitydama yra dažnai peržiūrimas Jean-Honoré Fragonard kūrinys: 12 mėnesių per 7.400 apsilankymų, užėjęs 12% peržiūrų dalį. Tada Svingas ir The Grand Cascade at Tivoli. Iš visų 64.500 apsilankymų: 9.800 puslapio lankytojų, 54.700 – paveikslų lankytojų. Žibrintis tampa ryškiau: Rugs 2026 lankytojų buvo 7% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 29.900 apsilankymų. Skaitytojų kalbos: Prancūzų (21%),Graikų (12%) ir Anglų (12%). Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (71%),telefonai (25%) ir planšetės (3%). R^Subalansuotas (Kontrastas) apima 31% lankytojų lankymų 10% katalogo.

      Jean-Honoré Fragonard: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Jean-Honoré Fragonard platinamam platinamam audiniui.

      1. Jauna mergaite skaitydama 1 Jauna mergaite skaitydama 7.400 lankytojų · 12,3%
      2. Svingas 2 Svingas, 1767 6.100 lankytojų · 10,1%
      3. The Grand Cascade at Tivoli 3 The Grand Cascade at Tivoli 2.600 lankytojų · 4,3%
      4. Sūpynės 4 Sūpynės, 1750 2.500 lankytojų · 4,2%
      5. The Progress of Love: The Meeting 5 The Progress of Love: The Meeting, 1773 2.400 lankytojų · 4,0%
      6. Shepherdess 6 Shepherdess, 1750 1.700 lankytojų · 2,8%
      7. Blindman's Buff (detail) 7 Blindman's Buff (detail), 1775 1.500 lankytojų · 2,5%
      8. The Souvenir 8 The Souvenir, 1775 1.400 lankytojų · 2,3%
      9. The Stolen Kiss 9 The Stolen Kiss, 1760 1.400 lankytojų · 2,3%
      10. Jauna Moteris Žaisiant Su Šunėle 10 Jauna Moteris Žaisiant Su Šunėle, 1765 1.400 lankytojų · 2,3%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Jean-Honoré Fragonard skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 2026200900
      Lie 20261.90028.000
      Rugp 20262.40013.800
      Rugs 20265.30012.000

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Jean-Honoré Fragonard plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Jean-Honoré Fragonard mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Sūpynės0000000005001.100700
      Jauna mergaite skaitydama0000000003.5001.6001.900
      The Stolen Kiss000000000400100600
      The Fountain of Love000000000500500200
      The Stolen Kiss000000000400100100
      Diana and Endymion000000000100200300
      The Progress of Love: The L…0000000003004000
      Svingas000000001007001.4002.600
      The Bolt000000000100100100
      Adoration of the Shepherds0000000004001000

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Jean-Honoré Fragonard?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai46.10071,5%
      telefonai16.20025,1%
      planšetės2.2003,4%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Jean-Honoré Fragonard kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Prancūzų70020,6%
      Graikų40011,8%
      Anglų40011,8%
      Vokiečių3008,8%
      Japonų3008,8%
      Bulgarų2005,9%
      Protugalų2005,9%
      Rusų2005,9%
      Švedų2005,9%
      Chinese2005,9%

      Kokia yra kasdienė Jean-Honoré Fragonard lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      P 25 Rugs200
      Š 26 Rugs300
      S 27 Rugs500
      Pr 28 Rugs1.000
      A 29 Rugs600
      T 30 Rugs1.200
      K 1 Spa1.200
      P 2 Spa800
      Š 3 Spa800
      S 4 Spa1.500
      Pr 5 Spa300
      A 6 Spa1.000
      T 7 Spa600
      K 8 Spa700
      P 9 Spa300
      Š 10 Spa1.500
      S 11 Spa700
      Pr 12 Spa600
      A 13 Spa800
      T 14 Spa1.400
      K 15 Spa800
      P 16 Spa (prognozė)500
      Š 17 Spa (prognozė)1.000
      S 18 Spa (prognozė)1.100
      Pr 19 Spa (prognozė)700
      A 20 Spa (prognozė)900
      T 21 Spa (prognozė)1.300
      K 22 Spa (prognozė)1.100
      P 23 Spa (prognozė)500
      Š 24 Spa (prognozė)1.100
      S 25 Spa (prognozė)1.100
      Pr 26 Spa (prognozė)800
      A 27 Spa (prognozė)1.000
      T 28 Spa (prognozė)1.300
      K 29 Spa (prognozė)1.100
      P 30 Spa (prognozė)600
      Š 31 Spa (prognozė)1.100
      S 1 Lap (prognozė)1.200
      Pr 2 Lap (prognozė)800
      A 3 Lap (prognozė)1.000
      T 4 Lap (prognozė)1.400
      K 5 Lap (prognozė)1.200

      Jean-Honoré Fragonard: trumpi atsakymai

      Kuris Jean-Honoré Fragonard plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Jauna mergaite skaitydama: 7.400 lankytojų, tai sudaro 12% viso Jean-Honoré Fragonard lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Jean-Honoré Fragonard?

      64.500 per dvylika mėnesių (9.800 paveikslų puslapio lankytojų, 54.700 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Jean-Honoré Fragonard telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (71%),telefonai (25%) ir planšetės (3%); lyderauja kompiuteriai su 71% dalimi.

      Ar Jean-Honoré Fragonard skaitymas pasiekiamas keliais kalpomis?

      Taip: Prancūzų (21%),Graikų (12%) ir Anglų (12%). Lyderiuoju yra Prancūzų su dalimi 21%.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Jean-Honoré Fragonard?

      Taip, Subalansuotas (Kontrastas): 31% lankytų lankytų katalogo 10% dalies.