Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Jean-Léon Gérôme Populiarumo ir lankytojų statistika

      1824 – 1904

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jean-Léon Gérôme puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Jean-Léon Gérôme skaičiuose

      Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind yra dažnai peržiūrimas Jean-Léon Gérôme kūrinys: 12 mėnesių per 2.500 apsilankymų, užėjęs 6% peržiūrų dalį. Tada Slave Market in Rome ir Drunken Bacchus and Cupid. Iš visų 37.500 apsilankymų: 3.400 puslapio lankytojų, 34.100 – paveikslų lankytojų. Žibrintis tampa ryškiau: Rugs 2026 lankytojų buvo 4% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 21.800 apsilankymų. Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (85%),telefonai (12%) ir planšetės (3%). R^Švelnus šešėlis (Švytėjimas) apima 49% lankytojų lankymų 26% katalogo.

      Jean-Léon Gérôme: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Jean-Léon Gérôme platinamam platinamam audiniui.

      1. Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind 1 Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind, 1896 2.500 lankytojų · 6,3%
      2. Slave Market in Rome 2 Slave Market in Rome, 1884 1.800 lankytojų · 4,5%
      3. Drunken Bacchus and Cupid 3 Drunken Bacchus and Cupid, 1850 1.700 lankytojų · 4,3%
      4. L'Eminence Grise 4 L'Eminence Grise 1.700 lankytojų · 4,3%
      5. The Slave Market 5 The Slave Market, 1871 1.500 lankytojų · 3,8%
      6. Haremo moterys maitina žąsus kieme 6 Haremo moterys maitina žąsus kieme, 1894 1.100 lankytojų · 2,8%
      7. Snake Charmer 7 Snake Charmer, 1889 1.000 lankytojų · 2,5%
      8. Pollice Verso (aka Thumbs Down) 8 Pollice Verso (aka Thumbs Down) 1.000 lankytojų · 2,5%
      9. Moorish Bath (also known as Lady of Cairo Bathing) 9 Moorish Bath (also known as Lady of Cairo Bathing), 1872 900 lankytojų · 2,3%
      10. Prayer on the Housetops 10 Prayer on the Housetops, 1865 900 lankytojų · 2,3%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Jean-Léon Gérôme skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202601.000
      Lie 20261.30020.500
      Rugp 20269006.300
      Rugs 20261.2006.300

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Jean-Léon Gérôme plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Jean-Léon Gérôme mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Experience 'Public Prayer i…0000000005002000
      Haremo moterys maitina žąsu…000000000200200500
      Maldojama mešetoje000000000300100200
      Slave Market in Rome000000000400300600
      Turkish 0000000001001000
      Tigress and Her Cubs0000000000100100
      Snake Charmer000000000800100100
      Moorish Bath0000000003000200
      Damas galvos portretas0000000004003000
      Truth coming from the well…00000000080001.600

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Jean-Léon Gérôme?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai32.00085,3%
      telefonai4.50012,0%
      planšetės1.0002,7%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Jean-Léon Gérôme kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Chinese60037,5%
      Anglų30018,8%
      Prancūzų20012,5%
      Danų1006,2%
      Ispanų1006,2%
      Gruzinų1006,2%
      Protugalų1006,2%
      Rusų1006,2%

      Kokia yra kasdienė Jean-Léon Gérôme lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      Š 26 Rugs400
      S 27 Rugs200
      Pr 28 Rugs600
      A 29 Rugs500
      T 30 Rugs500
      K 1 Spa600
      P 2 Spa300
      Š 3 Spa200
      S 4 Spa1.200
      Pr 5 Spa600
      A 6 Spa100
      T 7 Spa800
      K 8 Spa0
      P 9 Spa1.000
      Š 10 Spa400
      S 11 Spa300
      Pr 12 Spa2.700
      A 13 Spa1.700
      T 14 Spa800
      K 15 Spa700
      P 16 Spa600
      Š 17 Spa (prognozė)600
      S 18 Spa (prognozė)1.100
      Pr 19 Spa (prognozė)2.500
      A 20 Spa (prognozė)1.400
      T 21 Spa (prognozė)1.300
      K 22 Spa (prognozė)800
      P 23 Spa (prognozė)1.200
      Š 24 Spa (prognozė)700
      S 25 Spa (prognozė)1.200
      Pr 26 Spa (prognozė)2.900
      A 27 Spa (prognozė)1.700
      T 28 Spa (prognozė)1.500
      K 29 Spa (prognozė)1.000
      P 30 Spa (prognozė)1.400
      Š 31 Spa (prognozė)800
      S 1 Lap (prognozė)1.400
      Pr 2 Lap (prognozė)3.200
      A 3 Lap (prognozė)1.900
      T 4 Lap (prognozė)1.700
      K 5 Lap (prognozė)1.100
      P 6 Lap (prognozė)1.600

      Jean-Léon Gérôme: trumpi atsakymai

      Kuris Jean-Léon Gérôme plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind: 2.500 lankytojų, tai sudaro 6% viso Jean-Léon Gérôme lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Jean-Léon Gérôme?

      37.500 per dvylika mėnesių (3.400 paveikslų puslapio lankytojų, 34.100 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Jean-Léon Gérôme telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (85%),telefonai (12%) ir planšetės (3%); lyderauja kompiuteriai su 85% dalimi.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Jean-Léon Gérôme?

      Taip, Švelnus šešėlis (Švytėjimas): 49% lankytų lankytų katalogo 26% dalies.