Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Juan Gris Skaitytojai ir drobkalėdžiai

      1887 – 1927

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Juan Gris puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Juan Gris: ką pasako metų lankytojų skaičius

      Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra Portret josetės Gris: 1.700 peržiūrų per metus, tai sudaro 5% viso to, kas buvo perskaityta apie Juan Gris. Toliausiai yra Still Life with a Guitar ir Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys. Daigto puslapio lankytojų: 6.400. Plėtojų: 29.500. Iš viso: 35.900. Skaitytojų skaičius auga: 38% daugiau apsilankymų laikotarpyje nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 21.200 lankytojų. Skaitytojai kalba Švedų (15%),Japonų (11%) ir Rusų (11%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (80%),telefonai (16%) ir planšetės (4%). Jie renkasi Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas daugiau, nei siūlo katalogas: 33% lankytojų, 22% płatinų.

      10 dažniausiai peržiūrimiausi Juan Gris plėtojai darbai

      10 vaizdalų Juan Gris, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

      1. Portret josetės Gris 1 Portret josetės Gris, 1916 1.700 lankytojų · 5,1%
      2. Still Life with a Guitar 2 Still Life with a Guitar, 1913 1.600 lankytojų · 4,8%
      3. Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys 3 Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys, 1915 1.300 lankytojų · 3,9%
      4. Guitar on a Table 4 Guitar on a Table, 1915 800 lankytojų · 2,4%
      5. Still Life with Flowers 5 Still Life with Flowers, 1912 800 lankytojų · 2,4%
      6. Pusryčiai 6 Pusryčiai, 1915 600 lankytojų · 1,8%
      7. Glass and Ace of Clubs 7 Glass and Ace of Clubs, 1917 600 lankytojų · 1,8%
      8. Landscape with house at Ceret 8 Landscape with house at Ceret, 1913 600 lankytojų · 1,8%
      9. The painters window - - 9 The painters window - -, 1925 600 lankytojų · 1,8%
      10. Landscape with Houses at Ceret 10 Landscape with Houses at Ceret, 1913 600 lankytojų · 1,8%

      Kada skaitytojai lanko Juan Gris puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20262001.200
      Lie 20261.50019.700
      Rugp 20261.0004.600
      Rugs 20263.7004.000

      Kada skaitytojai atveria Juan Gris plėstinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kokie yra mėgstamiausi Juan Gris plėtojai, mėnesį po mėnesio?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Portret josetės Gris000000000300400400
      Spyruoliai ir vynuogės ant…000000002001001000
      Šiuolaikinės gyvenimo drobė…0000000008000400
      Pusryčiai0000000020000300
      Grapes00000000010000
      Landscape at Beaulieu0000000003001000
      Guitar on a Table00000000080000
      Grapes00000000020000
      Violin and Guitar00000000040000
      The Smoker0000000002000100

      Kokie įrenginiai naudojami Juan Gris skaitytojų?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Skaičiai lentelėje
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai28.70079,9%
      telefonai5.90016,4%
      planšetės1.3003,6%

      Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais Juan Gris?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Skaičiai lentelėje
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Švedų70015,2%
      Japonų50010,9%
      Rusų50010,9%
      Anglų4008,7%
      Korėjiečių4008,7%
      Lenkų4008,7%
      Graikų2004,3%
      Ispanų2004,3%
      Italų2004,3%
      Protugalų2004,3%

      Kiek per dieną lankytojų turi Juan Gris ir kas toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Skaičiai lentelėje
      DienaPeržiūros
      P 2 Spa100
      Š 3 Spa1.300
      S 4 Spa200
      Pr 5 Spa1.500
      A 6 Spa400
      T 7 Spa300
      K 8 Spa600
      P 9 Spa100
      Š 10 Spa300
      S 11 Spa200
      Pr 12 Spa1.600
      A 13 Spa500
      T 14 Spa300
      K 15 Spa600
      P 16 Spa800
      Š 17 Spa200
      S 18 Spa600
      Pr 19 Spa600
      A 20 Spa2.400
      T 21 Spa1.500
      K 22 Spa200
      P 23 Spa (prognozė)500
      Š 24 Spa (prognozė)900
      S 25 Spa (prognozė)500
      Pr 26 Spa (prognozė)1.800
      A 27 Spa (prognozė)1.600
      T 28 Spa (prognozė)1.000
      K 29 Spa (prognozė)700
      P 30 Spa (prognozė)500
      Š 31 Spa (prognozė)1.000
      S 1 Lap (prognozė)500
      Pr 2 Lap (prognozė)2.000
      A 3 Lap (prognozė)1.800
      T 4 Lap (prognozė)1.100
      K 5 Lap (prognozė)800
      P 6 Lap (prognozė)600
      Š 7 Lap (prognozė)1.100
      S 8 Lap (prognozė)600
      Pr 9 Lap (prognozė)2.200
      A 10 Lap (prognozė)1.900
      T 11 Lap (prognozė)1.200
      K 12 Lap (prognozė)800

      Klausimai apie Juan Gris, kuriuos užduoda skaitytojai

      Kurios Juan Gris plėtojos yra dažniausiai atidariamos?

      Portret josetės Gris pirmiausia: 1.700 apžiūrų, tai sudaro 5% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 10 plėtojos.

      Kokia Juan Gris auditorija platformoje TopImpressionists.com?

      35.900 lankytojų per dvylika mėnesių: 6.400 puslapyje paveilsnio, 29.500 paveislinu.

      Kokių įrenginių naudojasi Juan Gris skaitytojai?

      Jie naudoja kompiuteriai (80%),telefonai (16%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 80% apžiūrų.

      Kuriomis kalbomis kalba Juan Gris skaitytojai?

      Švedų (15%),Japonų (11%) ir Rusų (11%); Švedų užima 15%.

      Kuri Juan Gris plėtojos drobės atitinka skaitytojų skonį?

      Platikos, kurios klasifikuojamos kaip Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas), užima 33% lankytojų lankomumo katalogo 22% dalies.