Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Justus Van Gent puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Justus Van Gent: ką pasako metų lankytojų skaičius
Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra Pio II Pont Max: 600 peržiūrų per metus, tai sudaro 22% viso to, kas buvo perskaityta apie Justus Van Gent. Toliausiai yra Cardinal Bessarione ir Solon. Daigto puslapio lankytojų: 200. Plėtojų: 2.000. Iš viso: 2.200. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 1.500 lankytojų. Jie renkasi Tamsus (Švytėjimas daugiau, nei siūlo katalogas: 59% lankytojų, 28% płatinų.
10 dažniausiai peržiūrimiausi Justus Van Gent plėtojai darbai
10 vaizdalų Justus Van Gent, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
200
Lie 2026
100
1.400
Rugp 2026
0
0
Rugs 2026
0
0
Spa 2026
100
400
Kada skaitytojai atveria Justus Van Gent plėstinius?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi Justus Van Gent skaitytojai, palcomparedavus su tuo, ką sukūrė tapininkas?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Skaičiai lentelėje
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Klasika
65,0%
81,8%
Dramatiškumas
30,0%
18,2%
Elegantiška
5,0%
0,0%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Refleksyvus
40,0%
45,5%
Sunkus ir tamsus
30,0%
36,4%
Dvasinis
30,0%
18,2%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
28,2%
59,3%
Švelnus šešėlis
46,2%
25,9%
Švelni apšvietimo intensyvumas
25,6%
14,8%
Šviesos intensyvumas: ryški
0,0%
0,0%
Šviesus
0,0%
0,0%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
7,7%
3,7%
Subtili spalva
30,8%
3,7%
Subtilus ir subalansuotas
53,8%
66,7%
Ryški spalvų išraiška
7,7%
25,9%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
17,9%
3,7%
Subalansuota
76,9%
96,3%
Vividūs
5,1%
0,0%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
2,6%
0,0%
Švelnus
15,4%
29,6%
Subalansuotas
12,8%
33,3%
Ryški
38,5%
22,2%
Pareiškimas
30,8%
14,8%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
20,5%
14,8%
Švelniai suderinta paletė
23,1%
29,6%
Subalansuota harmonija
17,9%
11,1%
Stiprus spalvų vientisumas
28,2%
40,7%
Suvarta paletė
10,3%
3,7%
Kokie yra mėgstamiausi Justus Van Gent plėtojai, mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Skaičiai lentelėje
Darbai
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Spa 2026
Solon
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint Thomas Aquinas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Bessarione
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
0
Rhetoric
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (right win…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Federico da Montefeltro, Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The astronomy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais Justus Van Gent?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Skaičiai lentelėje
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Čekų
100
50,0%
Anglų
100
50,0%
Kiek per dieną lankytojų turi Justus Van Gent ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Skaičiai lentelėje
Diena
Peržiūros
P 16 Spa
0
Š 17 Spa
0
S 18 Spa
0
Pr 19 Spa
0
A 20 Spa
0
T 21 Spa
0
K 22 Spa
0
P 23 Spa
0
Š 24 Spa
0
S 25 Spa
0
Pr 26 Spa
0
A 27 Spa
300
T 28 Spa
400
K 29 Spa
0
P 30 Spa
0
Š 31 Spa
300
S 1 Lap
0
Pr 2 Lap
0
A 3 Lap
0
T 4 Lap
100
K 5 Lap
0
P 6 Lap (prognozė)
0
Š 7 Lap (prognozė)
200
S 8 Lap (prognozė)
0
Pr 9 Lap (prognozė)
0
A 10 Lap (prognozė)
200
T 11 Lap (prognozė)
300
K 12 Lap (prognozė)
0
P 13 Lap (prognozė)
0
Š 14 Lap (prognozė)
200
S 15 Lap (prognozė)
0
Pr 16 Lap (prognozė)
0
A 17 Lap (prognozė)
200
T 18 Lap (prognozė)
300
K 19 Lap (prognozė)
0
P 20 Lap (prognozė)
0
Š 21 Lap (prognozė)
200
S 22 Lap (prognozė)
0
Pr 23 Lap (prognozė)
0
A 24 Lap (prognozė)
200
T 25 Lap (prognozė)
400
K 26 Lap (prognozė)
0
Klausimai apie Justus Van Gent, kuriuos užduoda skaitytojai
Kurios Justus Van Gent plėtojos yra dažniausiai atidariamos?
Pio II Pont Max pirmiausia: 600 apžiūrų, tai sudaro 22% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 10 plėtojos.
Kokia Justus Van Gent auditorija platformoje TopImpressionists.com?
2.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 200 puslapyje paveilsnio, 2.000 paveislinu.
Kuri Justus Van Gent plėtojos drobės atitinka skaitytojų skonį?
Platikos, kurios klasifikuojamos kaip Tamsus (Švytėjimas), užima 59% lankytojų lankomumo katalogo 28% dalies.