Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Carlo Dolci skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1616 – 1686

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Carlo Dolci puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Carlo Dolci ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Carlo Dolci kūrinys buvo Madonna in Glory: 600 apsilankymų, užėjęs 17% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit ir The Guardian Angel. Carlo Dolci iš viso sukvietė 4.300 apsilankymų: 1.000 puslapyje dailininko ir 3.300 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 40% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 3.000. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (67%) ir telefonai (33%). Skaitytojus domina Švelniai suderinta paletė (Spalvų harmonija): 50% lankytojų lankė 22% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Carlo Dolci paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Carlo Dolci, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Madonna in Glory 1 Madonna in Glory, 1670 600 lankytojų · 16,7%
      2. The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit 2 The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit, 1630 400 lankytojų · 11,1%
      3. The Guardian Angel 3 The Guardian Angel, 1675 400 lankytojų · 11,1%
      4. St Cecilia at the Organ 4 St Cecilia at the Organ, 1671 300 lankytojų · 8,3%
      5. Allegory of Patience 5 Allegory of Patience 300 lankytojų · 8,3%
      6. St Mary Magdalene 6 St Mary Magdalene, 1644 200 lankytojų · 5,6%
      7. The Adoration of the Kings 7 The Adoration of the Kings, 1649 200 lankytojų · 5,6%
      8. Vase of Flowers 8 Vase of Flowers, 1662 200 lankytojų · 5,6%
      9. Self-Portrait 9 Self-Portrait, 1674 200 lankytojų · 5,6%
      10. Italian, ) 10 Italian, ), 1616 200 lankytojų · 5,6%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Carlo Dolci puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20261000
      Lie 20267002.300
      Rugp 20260500
      Rugs 2026200500

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Carlo Dolci plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Carlo Dolci plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Vase of Flowers00000000020000
      The Adoration of the Kings0000000000100100
      Madonna in Glory000000000300100200
      St Mary Magdalene00000000020000
      Self-Portrait00000000010000
      Self-Portrait00000000020000
      The Guardian Angel0000000002000100
      Allegory of Patience00000000030000
      Archduchess Claudia Felicit…000000000000
      Saint Philip Neri (1515–159…000000000000

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Carlo Dolci?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai2.90067,4%
      telefonai1.40032,6%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Carlo Dolci dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Carlo Dolci ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      K 1 Spa0
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa100
      S 4 Spa0
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa100
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa100
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa0
      T 14 Spa100
      K 15 Spa100
      P 16 Spa0
      Š 17 Spa0
      S 18 Spa0
      Pr 19 Spa0
      A 20 Spa100
      T 21 Spa0
      K 22 Spa (prognozė)0
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)0
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)0
      A 27 Spa (prognozė)100
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)0
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)0
      A 3 Lap (prognozė)100
      T 4 Lap (prognozė)0
      K 5 Lap (prognozė)0
      P 6 Lap (prognozė)0
      Š 7 Lap (prognozė)0
      S 8 Lap (prognozė)0
      Pr 9 Lap (prognozė)0
      A 10 Lap (prognozė)100
      T 11 Lap (prognozė)0

      Dalykas apie Carlo Dolci

      Kurios Carlo Dolci plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Madonna in Glory – ji sulaukė 600 apsilankymų (17% viso Carlo Dolci peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Carlo Dolci svetainėje TopImpressionists.com?

      4.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.000 lankytojų paveikslų puslapio ir 3.300 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Carlo Dolci?

      Skaitytojai stebi Carlo Dolci per kompiuteriai (67%) ir telefonai (33%); kompiuteriai sudaro 67% apsilankymų.

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Carlo Dolci?

      Švelniai suderinta paletė (Spalvų harmonija): 50% lankytojų, kol katalogo dalis yra 22%.