Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Lam Qua skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1801 – 1860

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Lam Qua puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Lam Qua ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Lam Qua kūrinys buvo Portrait of Keying (Qiying): 100 apsilankymų, užėjęs 12% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Case No.3438 ir Case No.5583. Lam Qua iš viso sukvietė 1.200 apsilankymų: 500 puslapyje dailininko ir 700 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas sumažėjo 80% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 600. Skaitytojus domina Švelnus šešėlis (Švytėjimas): 75% lankytojų lankė 47% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 8 plėstinio Lam Qua paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 8 plėtojos Lam Qua, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Portrait of Keying (Qiying) 1 Portrait of Keying (Qiying), 1844 100 lankytojų · 12,5%
      2. Case No.3438 2 Case No.3438, 1837 100 lankytojų · 12,5%
      3. Case No.5583 3 Case No.5583, 1838 100 lankytojų · 12,5%
      4. Case No.5119 4 Case No.5119, 1838 100 lankytojų · 12,5%
      5. Case No.4606 5 Case No.4606, 1837 100 lankytojų · 12,5%
      6. The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong 6 The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864 100 lankytojų · 12,5%
      7. Case No.2152 (after) 7 Case No.2152 (after), 1836 100 lankytojų · 12,5%
      8. Thomas McMicking (b.1812) 8 Thomas McMicking (b.1812) 100 lankytojų · 12,5%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Lam Qua puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202600
      Lie 2026200400
      Rugp 2026300200
      Rugs 20260100

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Lam Qua plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Lam Qua plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Case No.3790000000000000
      Case No.4605000000000000
      Case No.4849000000000000
      Case No.1675000000000000
      Case No.343800000000000100
      Mouqua000000000000
      Dr. Peter Parker.000000000000
      Hevlyn Benson (1805–1858)000000000000
      Case No.2152 (after)00000000010000
      Case No.5331000000000000

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Lam Qua dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Lam Qua ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa0
      T 14 Spa0
      K 15 Spa0
      P 16 Spa0
      Š 17 Spa0
      S 18 Spa0
      Pr 19 Spa0
      A 20 Spa100
      T 21 Spa0
      K 22 Spa0
      P 23 Spa0
      Š 24 Spa0
      S 25 Spa0
      Pr 26 Spa0
      A 27 Spa0
      T 28 Spa0
      K 29 Spa0
      P 30 Spa100
      Š 31 Spa (prognozė)0
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)0
      A 3 Lap (prognozė)100
      T 4 Lap (prognozė)0
      K 5 Lap (prognozė)0
      P 6 Lap (prognozė)100
      Š 7 Lap (prognozė)0
      S 8 Lap (prognozė)0
      Pr 9 Lap (prognozė)0
      A 10 Lap (prognozė)100
      T 11 Lap (prognozė)0
      K 12 Lap (prognozė)0
      P 13 Lap (prognozė)100
      Š 14 Lap (prognozė)0
      S 15 Lap (prognozė)0
      Pr 16 Lap (prognozė)0
      A 17 Lap (prognozė)100
      T 18 Lap (prognozė)0
      K 19 Lap (prognozė)0
      P 20 Lap (prognozė)100

      Dalykas apie Lam Qua

      Kurios Lam Qua plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Portrait of Keying (Qiying) – ji sulaukė 100 apsilankymų (12% viso Lam Qua peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 8 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Lam Qua svetainėje TopImpressionists.com?

      1.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 500 lankytojų paveikslų puslapio ir 700 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Lam Qua?

      Švelnus šešėlis (Švytėjimas): 75% lankytojų, kol katalogo dalis yra 47%.