Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Luca Giordano Skaitytojai ir drobkalėdžiai

      1634 – 1705

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Luca Giordano puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Luca Giordano: ką pasako metų lankytojų skaičius

      Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra The Fall of the Rebel Angels: 2.000 peržiūrų per metus, tai sudaro 6% viso to, kas buvo perskaityta apie Luca Giordano. Toliausiai yra A Cynical Philospher ir Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne. Daigto puslapio lankytojų: 3.600. Plėtojų: 30.800. Iš viso: 34.400. Skaitytojų srauta mažėja: 40% mažiau apsilankymų laikotarpyje nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 26.800 lankytojų. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%). Jie renkasi Emocionaliai stiprus (Emocinis tonas daugiau, nei siūlo katalogas: 24% lankytojų, 0% płatinų.

      10 dažniausiai peržiūrimiausi Luca Giordano plėtojai darbai

      10 vaizdalų Luca Giordano, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

      1. The Fall of the Rebel Angels 1 The Fall of the Rebel Angels, 1666 2.000 lankytojų · 5,8%
      2. A Cynical Philospher 2 A Cynical Philospher 1.100 lankytojų · 3,2%
      3. Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne 3 Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne, 1680 800 lankytojų · 2,3%
      4. LA MORT DE SENEQUE 4 LA MORT DE SENEQUE 700 lankytojų · 2,0%
      5. Perseus Fighting Phineus and his Companions 5 Perseus Fighting Phineus and his Companions, 1670 500 lankytojų · 1,4%
      6. St Michael 6 St Michael, 1663 500 lankytojų · 1,4%
      7. San Francisco Javier 7 San Francisco Javier 500 lankytojų · 1,4%
      8. The Death of Seneca 8 The Death of Seneca, 1684 400 lankytojų · 1,2%
      9. Apollo and Marsia 9 Apollo and Marsia 400 lankytojų · 1,2%
      10. SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 10 SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 400 lankytojų · 1,2%

      Kada skaitytojai lanko Luca Giordano puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 2026500400
      Lie 20262.00024.800
      Rugp 20267003.500
      Rugs 20264002.100

      Kada skaitytojai atveria Luca Giordano plėstinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kokie yra mėgstamiausi Luca Giordano plėtojai, mėnesį po mėnesio?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      The Fall of the Rebel Angels000000000800400200
      Psyche Honoured by the Peop…00000000010000
      The Ecstasy of St. Francis0000000001001000
      Death of Seneca00000000001000
      Young Bacchus Sleeping00000000010000
      Crucifixion of St Peter00000000030000
      The Defeat of Sisera0000000000200100
      LE MARIAGE DE LA VIERGE00000000001000
      The Rape of Europa00000000010000
      Marriage of the Virgin00000000000100

      Kokie įrenginiai naudojami Luca Giordano skaitytojų?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Skaičiai lentelėje
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai30.40088,4%
      telefonai3.4009,9%
      planšetės6001,7%

      Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais Luca Giordano?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Skaičiai lentelėje
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Italų60027,3%
      Prancūzų40018,2%
      Anglų30013,6%
      Ispanų30013,6%
      Korėjiečių2009,1%
      Vokiečių1004,5%
      Protugalų1004,5%
      Rusų1004,5%
      Švedų1004,5%

      Kiek per dieną lankytojų turi Luca Giordano ir kas toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Skaičiai lentelėje
      DienaPeržiūros
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs1.300
      Pr 28 Rugs500
      A 29 Rugs100
      T 30 Rugs100
      K 1 Spa1.100
      P 2 Spa500
      Š 3 Spa300
      S 4 Spa300
      Pr 5 Spa200
      A 6 Spa200
      T 7 Spa0
      K 8 Spa300
      P 9 Spa500
      Š 10 Spa400
      S 11 Spa700
      Pr 12 Spa100
      A 13 Spa200
      T 14 Spa400
      K 15 Spa500
      P 16 Spa700
      Š 17 Spa (prognozė)200
      S 18 Spa (prognozė)800
      Pr 19 Spa (prognozė)300
      A 20 Spa (prognozė)200
      T 21 Spa (prognozė)200
      K 22 Spa (prognozė)600
      P 23 Spa (prognozė)600
      Š 24 Spa (prognozė)200
      S 25 Spa (prognozė)700
      Pr 26 Spa (prognozė)200
      A 27 Spa (prognozė)200
      T 28 Spa (prognozė)200
      K 29 Spa (prognozė)600
      P 30 Spa (prognozė)500
      Š 31 Spa (prognozė)200
      S 1 Lap (prognozė)600
      Pr 2 Lap (prognozė)200
      A 3 Lap (prognozė)100
      T 4 Lap (prognozė)100
      K 5 Lap (prognozė)500
      P 6 Lap (prognozė)500

      Klausimai apie Luca Giordano, kuriuos užduoda skaitytojai

      Kurios Luca Giordano plėtojos yra dažniausiai atidariamos?

      The Fall of the Rebel Angels pirmiausia: 2.000 apžiūrų, tai sudaro 6% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 10 plėtojos.

      Kokia Luca Giordano auditorija platformoje TopImpressionists.com?

      34.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.600 puslapyje paveilsnio, 30.800 paveislinu.

      Kokių įrenginių naudojasi Luca Giordano skaitytojai?

      Jie naudoja kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); kompiuteriai generuoja 88% apžiūrų.

      Kuri Luca Giordano plėtojos drobės atitinka skaitytojų skonį?

      Platikos, kurios klasifikuojamos kaip Emocionaliai stiprus (Emocinis tonas), užima 24% lankytojų lankomumo katalogo 0% dalies.