Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Lyonel Feininger Skaitytojai ir drobkalėdžiai

      1871 – 1956

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Lyonel Feininger puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Lyonel Feininger: ką pasako metų lankytojų skaičius

      Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra The honeymooners: 1.100 peržiūrų per metus, tai sudaro 13% viso to, kas buvo perskaityta apie Lyonel Feininger. Toliausiai yra Jesuits III ir Gelmeroda IX. Daigto puslapio lankytojų: 4.800. Plėtojų: 7.300. Iš viso: 12.100. Skaitytojų skaičius auga: 26% daugiau apsilankymų laikotarpyje nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 6.800 lankytojų. Skaitytojai kalba Vokiečių (69%),Čekų (6%) ir Ispanų (6%). Skaitytojai gyvena šalyse: Vokietija (48%),Italija (16%) ir Austrija (6%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (59%),telefonai (31%) ir planšetės (10%). Jie renkasi Nostagiška aura (Nuotaika daugiau, nei siūlo katalogas: 39% lankytojų, 0% płatinų.

      10 dažniausiai peržiūrimiausi Lyonel Feininger plėtojai darbai

      10 vaizdalų Lyonel Feininger, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

      1. The honeymooners 1 The honeymooners 1.100 lankytojų · 13,1%
      2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 lankytojų · 7,1%
      3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 lankytojų · 7,1%
      4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 lankytojų · 4,8%
      5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 lankytojų · 3,6%
      6. Carnival 6 Carnival 300 lankytojų · 3,6%
      7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 lankytojų · 3,6%
      8. Boats 8 Boats, 1917 200 lankytojų · 2,4%
      9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 lankytojų · 2,4%
      10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 lankytojų · 2,4%

      Kada skaitytojai lanko Lyonel Feininger puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20260100
      Lie 20262.1004.700
      Rugp 20269001.400
      Rugs 20261.8001.100

      Kada skaitytojai atveria Lyonel Feininger plėstinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kokie yra mėgstamiausi Lyonel Feininger plėtojai, mėnesį po mėnesio?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      The honeymooners000000000400100200
      Boats0000000001001000
      Sailing Boats000000000000
      Blue Coast00000000040000
      Gelmeroda XI000000000000
      Gelmeroda IX0000000004000200
      Carnival0000000000200100
      The Green Bridge00000000010000
      Zeitungsleser (Newspaper Re…00000000001000
      On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000

      Kokie įrenginiai naudojami Lyonel Feininger skaitytojų?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Skaičiai lentelėje
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai7.10058,7%
      telefonai3.80031,4%
      planšetės1.2009,9%

      Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais Lyonel Feininger?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Skaičiai lentelėje
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Vokiečių2.40068,6%
      Čekų2005,7%
      Ispanų2005,7%
      Italų2005,7%
      Korėjiečių2005,7%
      Anglų1002,9%
      Suomių1002,9%
      Protugalų1002,9%

      Kiek per dieną lankytojų turi Lyonel Feininger ir kas toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Skaičiai lentelėje
      DienaPeržiūros
      Pr 5 Spa300
      A 6 Spa200
      T 7 Spa100
      K 8 Spa400
      P 9 Spa300
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa1.100
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa100
      T 14 Spa200
      K 15 Spa500
      P 16 Spa200
      Š 17 Spa200
      S 18 Spa200
      Pr 19 Spa300
      A 20 Spa200
      T 21 Spa400
      K 22 Spa100
      P 23 Spa400
      Š 24 Spa1.000
      S 25 Spa0
      Pr 26 Spa (prognozė)200
      A 27 Spa (prognozė)200
      T 28 Spa (prognozė)300
      K 29 Spa (prognozė)400
      P 30 Spa (prognozė)300
      Š 31 Spa (prognozė)500
      S 1 Lap (prognozė)500
      Pr 2 Lap (prognozė)200
      A 3 Lap (prognozė)200
      T 4 Lap (prognozė)300
      K 5 Lap (prognozė)400
      P 6 Lap (prognozė)300
      Š 7 Lap (prognozė)500
      S 8 Lap (prognozė)500
      Pr 9 Lap (prognozė)200
      A 10 Lap (prognozė)200
      T 11 Lap (prognozė)300
      K 12 Lap (prognozė)400
      P 13 Lap (prognozė)300
      Š 14 Lap (prognozė)500
      S 15 Lap (prognozė)500

      Klausimai apie Lyonel Feininger, kuriuos užduoda skaitytojai

      Kurios Lyonel Feininger plėtojos yra dažniausiai atidariamos?

      The honeymooners pirmiausia: 1.100 apžiūrų, tai sudaro 13% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 10 plėtojos.

      Kokia Lyonel Feininger auditorija platformoje TopImpressionists.com?

      12.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.800 puslapyje paveilsnio, 7.300 paveislinu.

      Kokių įrenginių naudojasi Lyonel Feininger skaitytojai?

      Jie naudoja kompiuteriai (59%),telefonai (31%) ir planšetės (10%); kompiuteriai generuoja 59% apžiūrų.

      Kuriomis kalbomis kalba Lyonel Feininger skaitytojai?

      Vokiečių (69%),Čekų (6%) ir Ispanų (6%); Vokiečių užima 69%.

      Kuri Lyonel Feininger plėtojos drobės atitinka skaitytojų skonį?

      Platikos, kurios klasifikuojamos kaip Nostagiška aura (Nuotaika), užima 39% lankytojų lankomumo katalogo 0% dalies.