Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Mariano Fortunis Populiarumo ir lankytojų statistika

      1871 – 1949

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Mariano Fortunis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Mariano Fortunis skaičiuose

      Delphos Dress yra dažnai peržiūrimas Mariano Fortunis kūrinys: 12 mėnesių per 1.400 apsilankymų, užėjęs 16% peržiūrų dalį. Tada “Delphos” Evening Gown ir Block for printing textiles. Iš visų 10.100 apsilankymų: 1.600 puslapio lankytojų, 8.500 – paveikslų lankytojų. Žibrintis tampa ryškiau: Rugs 2026 lankytojų buvo 7% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 6.500 apsilankymų. Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (68%),telefonai (29%) ir planšetės (3%). R^Suvarta paletė (Spalvų harmonija) apima 30% lankytojų lankymų 16% katalogo.

      Mariano Fortunis: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Mariano Fortunis platinamam platinamam audiniui.

      1. Delphos Dress 1 Delphos Dress, 1909 1.400 lankytojų · 15,9%
      2. “Delphos” Evening Gown 2 “Delphos” Evening Gown 600 lankytojų · 6,8%
      3. Block for printing textiles 3 Block for printing textiles, 1905 500 lankytojų · 5,7%
      4. Display of Knossos scarves 4 Display of Knossos scarves, 1910 500 lankytojų · 5,7%
      5. Man leaning on a table 5 Man leaning on a table 400 lankytojų · 4,5%
      6. Print sample 6 Print sample, 1907 200 lankytojų · 2,3%
      7. Print sample 7 Print sample, 1905 200 lankytojų · 2,3%
      8. Print sample 8 Print sample, 1905 200 lankytojų · 2,3%
      9. Block for printing textiles 9 Block for printing textiles, 1905 200 lankytojų · 2,3%
      10. Delphos Dress, detail 10 Delphos Dress, detail, 1909 200 lankytojų · 2,3%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Mariano Fortunis skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20260500
      Lie 20268005.700
      Rugp 20261001.400
      Rugs 2026700900

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Mariano Fortunis plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Mariano Fortunis mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Delphos Dress000000000900100300
      Model wearing a printed sil…000000000000
      Delphos dress with surcoat000000000000
      Paris. Private event000000000000
      Delphos Dress, detail00000000020000
      Teagown00000000000100
      Tunic00000000010000
      Dress00000000010000
      Cape00000000100000
      Matrices for printing texti…000000000000

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Mariano Fortunis?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai6.90068,3%
      telefonai2.90028,7%
      planšetės3003,0%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Mariano Fortunis kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Vokiečių10016,7%
      Anglų10016,7%
      Ispanų10016,7%
      Prancūzų10016,7%
      Italų10016,7%
      Korėjiečių10016,7%

      Kokia yra kasdienė Mariano Fortunis lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      Pr 21 Rugs0
      A 22 Rugs0
      T 23 Rugs0
      K 24 Rugs100
      P 25 Rugs300
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs0
      Pr 28 Rugs100
      A 29 Rugs100
      T 30 Rugs100
      K 1 Spa100
      P 2 Spa100
      Š 3 Spa0
      S 4 Spa300
      Pr 5 Spa100
      A 6 Spa100
      T 7 Spa200
      K 8 Spa300
      P 9 Spa200
      Š 10 Spa100
      S 11 Spa300
      Pr 12 Spa (prognozė)100
      A 13 Spa (prognozė)100
      T 14 Spa (prognozė)200
      K 15 Spa (prognozė)300
      P 16 Spa (prognozė)400
      Š 17 Spa (prognozė)100
      S 18 Spa (prognozė)400
      Pr 19 Spa (prognozė)200
      A 20 Spa (prognozė)200
      T 21 Spa (prognozė)200
      K 22 Spa (prognozė)400
      P 23 Spa (prognozė)500
      Š 24 Spa (prognozė)100
      S 25 Spa (prognozė)500
      Pr 26 Spa (prognozė)200
      A 27 Spa (prognozė)200
      T 28 Spa (prognozė)300
      K 29 Spa (prognozė)500
      P 30 Spa (prognozė)500
      Š 31 Spa (prognozė)100
      S 1 Lap (prognozė)500

      Mariano Fortunis: trumpi atsakymai

      Kuris Mariano Fortunis plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Delphos Dress: 1.400 lankytojų, tai sudaro 16% viso Mariano Fortunis lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Mariano Fortunis?

      10.100 per dvylika mėnesių (1.600 paveikslų puslapio lankytojų, 8.500 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Mariano Fortunis telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (68%),telefonai (29%) ir planšetės (3%); lyderauja kompiuteriai su 68% dalimi.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Mariano Fortunis?

      Taip, Suvarta paletė (Spalvų harmonija): 30% lankytų lankytų katalogo 16% dalies.