Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Max Beckmann Populiarumo ir lankytojų statistika

      1884 – 1950

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Max Beckmann puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Max Beckmann skaičiuose

      Naktis (Platė 7) iš Šalo yra dažnai peržiūrimas Max Beckmann kūrinys: 12 mėnesių per 17.200 apsilankymų, užėjęs 51% peržiūrų dalį. Tada Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas) ir Didelis Agonijos Vaizdas. Iš visų 38.800 apsilankymų: 7.700 puslapio lankytojų, 31.100 – paveikslų lankytojų. Žibrintis tampa ryškiau: Rugs 2026 lankytojų buvo 60% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 16.800 apsilankymų. Skaitytojų kalbos: Anglų (44%),Ispanų (12%) ir Korėjiečių (10%). Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (63%),telefonai (34%) ir planšetės (4%). R^Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas) apima 80% lankytojų lankymų 30% katalogo.

      Max Beckmann: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Max Beckmann platinamam platinamam audiniui.

      1. Naktis (Platė 7) iš Šalo 1 Naktis (Platė 7) iš Šalo, 1919 17.200 lankytojų · 50,7%
      2. Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas) 2 Geležies tiltas (Frankfurto vaizdas), 1922 3.500 lankytojų · 10,3%
      3. Didelis Agonijos Vaizdas 3 Didelis Agonijos Vaizdas, 1906 1.400 lankytojų · 4,1%
      4. Aktoriai 4 Aktoriai, 1942 600 lankytojų · 1,8%
      5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 lankytojų · 1,8%
      6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 lankytojų · 1,8%
      7. Kolumbina 7 Kolumbina, 1950 500 lankytojų · 1,5%
      8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 lankytojų · 1,5%
      9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 lankytojų · 1,5%
      10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 lankytojų · 1,5%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Max Beckmann skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 2026100300
      Lie 20261.50015.300
      Rugp 20267007.600
      Rugs 20265.4007.900

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Max Beckmann plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Max Beckmann mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Naktis (Platė 7) iš Šalo0000000005.3006.4004.200
      Didelis Agonijos Vaizdas000000000800200400
      Geležies tiltas (Frankfurto…000000001001.1003001.500
      Kolumbina0000000000100200
      Aktoriai000000000400100100
      Actresses00000000010000
      Perseus. Triptych000000000000
      Self-Portrait with Trumpet00000000020000
      Temptation00000000020000
      Self-Portrait in Florence0000000002000100

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Max Beckmann?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai24.30062,6%
      telefonai13.10033,8%
      planšetės1.4003,6%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Max Beckmann kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų2.20044,0%
      Ispanų60012,0%
      Korėjiečių50010,0%
      Vokiečių4008,0%
      Italų3006,0%
      Rusų3006,0%
      Japonų2004,0%
      Prancūzų1002,0%
      Olandų1002,0%
      Slovakų1002,0%

      Kokia yra kasdienė Max Beckmann lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      Pr 28 Rugs300
      A 29 Rugs800
      T 30 Rugs600
      K 1 Spa800
      P 2 Spa900
      Š 3 Spa100
      S 4 Spa400
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa500
      T 7 Spa300
      K 8 Spa400
      P 9 Spa500
      Š 10 Spa300
      S 11 Spa800
      Pr 12 Spa1.100
      A 13 Spa1.100
      T 14 Spa500
      K 15 Spa700
      P 16 Spa700
      Š 17 Spa300
      S 18 Spa1.300
      Pr 19 Spa (prognozė)700
      A 20 Spa (prognozė)1.300
      T 21 Spa (prognozė)700
      K 22 Spa (prognozė)1.000
      P 23 Spa (prognozė)1.100
      Š 24 Spa (prognozė)400
      S 25 Spa (prognozė)1.300
      Pr 26 Spa (prognozė)800
      A 27 Spa (prognozė)1.400
      T 28 Spa (prognozė)800
      K 29 Spa (prognozė)1.100
      P 30 Spa (prognozė)1.200
      Š 31 Spa (prognozė)400
      S 1 Lap (prognozė)1.400
      Pr 2 Lap (prognozė)900
      A 3 Lap (prognozė)1.500
      T 4 Lap (prognozė)900
      K 5 Lap (prognozė)1.200
      P 6 Lap (prognozė)1.300
      Š 7 Lap (prognozė)400
      S 8 Lap (prognozė)1.500

      Max Beckmann: trumpi atsakymai

      Kuris Max Beckmann plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Naktis (Platė 7) iš Šalo: 17.200 lankytojų, tai sudaro 51% viso Max Beckmann lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Max Beckmann?

      38.800 per dvylika mėnesių (7.700 paveikslų puslapio lankytojų, 31.100 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Max Beckmann telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (63%),telefonai (34%) ir planšetės (4%); lyderauja kompiuteriai su 63% dalimi.

      Ar Max Beckmann skaitymas pasiekiamas keliais kalpomis?

      Taip: Anglų (44%),Ispanų (12%) ir Korėjiečių (10%). Lyderiuoju yra Anglų su dalimi 44%.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Max Beckmann?

      Taip, Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 80% lankytų lankytų katalogo 30% dalies.