Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Nicolas de Staël Populiarumo ir lankytojų statistika

      1914 – 1955

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Nicolas de Staël puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Nicolas de Staël skaičiuose

      Honfleur yra dažnai peržiūrimas Nicolas de Staël kūrinys: 12 mėnesių per 700 apsilankymų, užėjęs 39% peržiūrų dalį. Tada Composition ir Landschaft. Iš visų 2.300 apsilankymų: 600 puslapio lankytojų, 1.700 – paveikslų lankytojų. Šviesa šiek tiek slimba: Rugs 2026 lankytojų buvo 67% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 1.000 apsilankymų. R^Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija) apima 89% lankytojų lankymų 50% katalogo.

      Nicolas de Staël: 4 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Nicolas de Staël platinamam platinamam audiniui.

      1. Honfleur 1 Honfleur 700 lankytojų · 38,9%
      2. Composition 2 Composition 600 lankytojų · 33,3%
      3. Landschaft 3 Landschaft 300 lankytojų · 16,7%
      4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 lankytojų · 11,1%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Nicolas de Staël skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20261000
      Lie 2026400600
      Rugp 20260900
      Rugs 2026100200

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Nicolas de Staël plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Nicolas de Staël mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Landschaft00000000030000
      Composition00000000005000
      Composition en Bleu00000000002000
      Composition000000000000
      Honfleur000000000300200200
      Ballet000000000000

      Kuriomis kalbomis dominuoja Nicolas de Staël kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Prancūzų10050,0%
      Italų10050,0%

      Kokia yra kasdienė Nicolas de Staël lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      K 24 Rugs100
      P 25 Rugs0
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs0
      Pr 28 Rugs0
      A 29 Rugs0
      T 30 Rugs0
      K 1 Spa0
      P 2 Spa100
      Š 3 Spa0
      S 4 Spa100
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa100
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa0
      T 14 Spa0
      K 15 Spa (prognozė)0
      P 16 Spa (prognozė)0
      Š 17 Spa (prognozė)0
      S 18 Spa (prognozė)0
      Pr 19 Spa (prognozė)0
      A 20 Spa (prognozė)0
      T 21 Spa (prognozė)0
      K 22 Spa (prognozė)0
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)0
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)0
      A 27 Spa (prognozė)0
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)0
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)0
      A 3 Lap (prognozė)0
      T 4 Lap (prognozė)0

      Nicolas de Staël: trumpi atsakymai

      Kuris Nicolas de Staël plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Honfleur: 700 lankytojų, tai sudaro 39% viso Nicolas de Staël lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 4 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Nicolas de Staël?

      2.300 per dvylika mėnesių (600 paveikslų puslapio lankytojų, 1.700 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Nicolas de Staël?

      Taip, Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija): 89% lankytų lankytų katalogo 50% dalies.