Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Odilon Redon skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1840 – 1916

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Odilon Redon puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Odilon Redon ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Odilon Redon kūrinys buvo The Cyclops: 1.700 apsilankymų, užėjęs 2% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Yellow Tree ir White Vase with Flowers. Odilon Redon iš viso sukvietė 72.500 apsilankymų: 5.600 puslapyje dailininko ir 66.900 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas sumažėjo 10% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 55.500. Skaitytojai ateina Ukrainiečių (25%),Ispanų (12%) ir Anglų (10%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (1%). Skaitytojus domina Mistika (Nuotaika): 39% lankytojų lankė 15% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Odilon Redon paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Odilon Redon, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1.700 lankytojų · 2,3%
      2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1.100 lankytojų · 1,5%
      3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1.100 lankytojų · 1,5%
      4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 lankytojų · 1,2%
      5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 lankytojų · 1,1%
      6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 lankytojų · 1,1%
      7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 lankytojų · 1,1%
      8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 lankytojų · 0,9%
      9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 lankytojų · 0,9%
      10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 lankytojų · 0,9%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Odilon Redon puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20261001.500
      Lie 20261.30054.200
      Rugp 20261.1007.000
      Rugs 20263.1004.200

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Odilon Redon plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Odilon Redon plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      The Death of Ophelia000000000100100100
      Beatrice0000000001000100
      Woman in Red0000000007000100
      Roger and Angelica0000000001001000
      The cyclops00000000010000
      Portrait of Paul Gauguin000000000000
      The Window0000000002001000
      The Cyclops000000000400600100
      Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
      Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Odilon Redon?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai64.00088,3%
      telefonai7.50010,3%
      planšetės1.0001,4%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Odilon Redon dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Ukrainiečių1.20025,0%
      Ispanų60012,5%
      Anglų50010,4%
      Bulgarų3006,2%
      Vokiečių3006,2%
      Italų3006,2%
      Rusų3006,2%
      Čekų2004,2%
      Suomių2004,2%
      Olandų2004,2%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Odilon Redon ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      K 24 Rugs500
      P 25 Rugs400
      Š 26 Rugs500
      S 27 Rugs300
      Pr 28 Rugs1.000
      A 29 Rugs900
      T 30 Rugs500
      K 1 Spa3.100
      P 2 Spa2.300
      Š 3 Spa600
      S 4 Spa300
      Pr 5 Spa800
      A 6 Spa1.300
      T 7 Spa1.200
      K 8 Spa600
      P 9 Spa1.500
      Š 10 Spa700
      S 11 Spa300
      Pr 12 Spa1.100
      A 13 Spa900
      T 14 Spa1.100
      K 15 Spa (prognozė)1.500
      P 16 Spa (prognozė)1.500
      Š 17 Spa (prognozė)600
      S 18 Spa (prognozė)300
      Pr 19 Spa (prognozė)1.000
      A 20 Spa (prognozė)1.100
      T 21 Spa (prognozė)1.000
      K 22 Spa (prognozė)1.700
      P 23 Spa (prognozė)1.700
      Š 24 Spa (prognozė)700
      S 25 Spa (prognozė)400
      Pr 26 Spa (prognozė)1.100
      A 27 Spa (prognozė)1.200
      T 28 Spa (prognozė)1.100
      K 29 Spa (prognozė)1.800
      P 30 Spa (prognozė)1.800
      Š 31 Spa (prognozė)800
      S 1 Lap (prognozė)400
      Pr 2 Lap (prognozė)1.200
      A 3 Lap (prognozė)1.300
      T 4 Lap (prognozė)1.200

      Dalykas apie Odilon Redon

      Kurios Odilon Redon plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra The Cyclops – ji sulaukė 1.700 apsilankymų (2% viso Odilon Redon peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Odilon Redon svetainėje TopImpressionists.com?

      72.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 5.600 lankytojų paveikslų puslapio ir 66.900 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Odilon Redon?

      Skaitytojai stebi Odilon Redon per kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (1%); kompiuteriai sudaro 88% apsilankymų.

      Kuriomis kalbomis skaitytojai stebi Odilon Redon?

      Ukrainiečių (25%),Ispanų (12%) ir Anglų (10%) kalba. Didžiausias dalis tenka Ukrainiečių (25%).

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Odilon Redon?

      Mistika (Nuotaika): 39% lankytojų, kol katalogo dalis yra 15%.