Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Paul Delvaux Populiarumo ir lankytojų statistika

      1897 – 1994

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Delvaux puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Paul Delvaux skaičiuose

      A SirenIn Full Moonlight yra dažnai peržiūrimas Paul Delvaux kūrinys: 12 mėnesių per 4.800 apsilankymų, užėjęs 13% peržiūrų dalį. Tada Mieganti Venera ir Naktinis traukinys. Iš visų 29.100 apsilankymų: 6.300 puslapio lankytojų, 22.800 – paveikslų lankytojų. Šviesa šiek tiek slimba: Rugs 2026 lankytojų buvo 12% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 17.000 apsilankymų. Skaitytojų kalbos: Prancūzų (46%),Anglų (19%) ir Korėjiečių (6%). Skaitytojų šalys: Belgija (64%),Rumunija (7%) ir Pietų Korėja (5%). Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%). R^Melancholiškas (Emocinis tonas) apima 35% lankytojų lankymų 0% katalogo.

      Paul Delvaux: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Paul Delvaux platinamam platinamam audiniui.

      1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4.800 lankytojų · 12,9%
      2. Mieganti Venera 2 Mieganti Venera, 1944 3.200 lankytojų · 8,6%
      3. Naktinis traukinys 3 Naktinis traukinys, 1947 2.500 lankytojų · 6,7%
      4. Mieganti Venera 4 Mieganti Venera, 1943 1.600 lankytojų · 4,3%
      5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 lankytojų · 2,4%
      6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 lankytojų · 2,4%
      7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 lankytojų · 1,9%
      8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 lankytojų · 1,9%
      9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 lankytojų · 1,6%
      10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 lankytojų · 1,6%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Paul Delvaux skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 2026100700
      Lie 20261.80015.200
      Rugp 20266005.400
      Rugs 20263.8001.500

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Paul Delvaux plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Paul Delvaux mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Mieganti Venera0000000001.40000
      Naktinis traukinys0000000009004000
      Mieganti Venera0000000003000100
      Nodes Rose0000000004001000
      Pygmallion000000000000
      The Awakening of the forest0000000002001000
      Dawn of the Town000000000000
      The Canape Vert0000000001001000
      The Garden00000000010000
      For the Brussels Luxembourg…000000000000

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Paul Delvaux?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai22.00075,6%
      telefonai6.00020,6%
      planšetės1.1003,8%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Paul Delvaux kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Prancūzų2.90046,0%
      Anglų1.20019,0%
      Korėjiečių4006,3%
      Olandų4006,3%
      Švedų4006,3%
      Ispanų3004,8%
      Italų3004,8%
      Rusų2003,2%
      Vokiečių1001,6%
      Protugalų1001,6%

      Kokia yra kasdienė Paul Delvaux lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      A 29 Rugs700
      T 30 Rugs900
      K 1 Spa100
      P 2 Spa500
      Š 3 Spa300
      S 4 Spa900
      Pr 5 Spa400
      A 6 Spa100
      T 7 Spa300
      K 8 Spa400
      P 9 Spa400
      Š 10 Spa700
      S 11 Spa1.100
      Pr 12 Spa700
      A 13 Spa3.900
      T 14 Spa1.200
      K 15 Spa600
      P 16 Spa500
      Š 17 Spa200
      S 18 Spa1.300
      Pr 19 Spa1.100
      A 20 Spa (prognozė)3.200
      T 21 Spa (prognozė)1.600
      K 22 Spa (prognozė)700
      P 23 Spa (prognozė)900
      Š 24 Spa (prognozė)800
      S 25 Spa (prognozė)2.200
      Pr 26 Spa (prognozė)1.500
      A 27 Spa (prognozė)3.700
      T 28 Spa (prognozė)1.900
      K 29 Spa (prognozė)900
      P 30 Spa (prognozė)1.100
      Š 31 Spa (prognozė)900
      S 1 Lap (prognozė)2.600
      Pr 2 Lap (prognozė)1.700
      A 3 Lap (prognozė)4.100
      T 4 Lap (prognozė)2.100
      K 5 Lap (prognozė)1.000
      P 6 Lap (prognozė)1.200
      Š 7 Lap (prognozė)1.100
      S 8 Lap (prognozė)2.900
      Pr 9 Lap (prognozė)1.900

      Paul Delvaux: trumpi atsakymai

      Kuris Paul Delvaux plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      A SirenIn Full Moonlight: 4.800 lankytojų, tai sudaro 13% viso Paul Delvaux lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Paul Delvaux?

      29.100 per dvylika mėnesių (6.300 paveikslų puslapio lankytojų, 22.800 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Paul Delvaux telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%); lyderauja kompiuteriai su 76% dalimi.

      Ar Paul Delvaux skaitymas pasiekiamas keliais kalpomis?

      Taip: Prancūzų (46%),Anglų (19%) ir Korėjiečių (6%). Lyderiuoju yra Prancūzų su dalimi 46%.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Paul Delvaux?

      Taip, Melancholiškas (Emocinis tonas): 35% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.