Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Polas Pīls skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1860 – 1892

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Polas Pīls puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Polas Pīls ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Polas Pīls kūrinys buvo After bath: 800 apsilankymų, užėjęs 29% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Before the bath ir Mother Love. Polas Pīls iš viso sukvietė 3.900 apsilankymų: 1.300 puslapyje dailininko ir 2.600 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas sumažėjo 44% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 2.400. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (72%) ir telefonai (28%). Skaitytojus domina Subalansuotas (Kontrastas): 32% lankytojų lankė 8% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Polas Pīls paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Polas Pīls, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. After bath 1 After bath 800 lankytojų · 28,6%
      2. Before the bath 2 Before the bath 500 lankytojų · 17,9%
      3. Mother Love 3 Mother Love 200 lankytojų · 7,1%
      4. Japanese Dolls and Fan 4 Japanese Dolls and Fan 200 lankytojų · 7,1%
      5. The Modest Model 5 The Modest Model 200 lankytojų · 7,1%
      6. The Discovery of Moses 6 The Discovery of Moses 200 lankytojų · 7,1%
      7. Feeding birds in the park 7 Feeding birds in the park, 1889 200 lankytojų · 7,1%
      8. The Young Gleaner 8 The Young Gleaner, 1888 100 lankytojų · 3,6%
      9. The Young Biologist 9 The Young Biologist 100 lankytojų · 3,6%
      10. Bedtime 10 Bedtime 100 lankytojų · 3,6%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Polas Pīls puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20261000
      Lie 20267001.700
      Rugp 2026300600
      Rugs 2026200300

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Polas Pīls plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Polas Pīls plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Mother Love0000000001001000
      Feeding birds in the park00000000001000
      Before the bath000000000200200100
      The Modest Model0000000001000100
      Japanese Dolls and Fan00000000020000
      The Discovery of Moses0000000001001000
      A Venetian Bather000000000000
      rest00000000010000
      The Painter00000000000100
      After bath0000000007001000

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Polas Pīls?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai2.80071,8%
      telefonai1.10028,2%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Polas Pīls dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Arabų10050,0%
      Norwegian10050,0%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Polas Pīls ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      A 22 Rugs0
      T 23 Rugs100
      K 24 Rugs0
      P 25 Rugs0
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs0
      Pr 28 Rugs0
      A 29 Rugs0
      T 30 Rugs0
      K 1 Spa0
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa300
      S 4 Spa0
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa300
      A 13 Spa (prognozė)0
      T 14 Spa (prognozė)100
      K 15 Spa (prognozė)0
      P 16 Spa (prognozė)0
      Š 17 Spa (prognozė)200
      S 18 Spa (prognozė)0
      Pr 19 Spa (prognozė)200
      A 20 Spa (prognozė)0
      T 21 Spa (prognozė)100
      K 22 Spa (prognozė)0
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)200
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)200
      A 27 Spa (prognozė)0
      T 28 Spa (prognozė)100
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)200
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)200

      Dalykas apie Polas Pīls

      Kurios Polas Pīls plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra After bath – ji sulaukė 800 apsilankymų (29% viso Polas Pīls peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Polas Pīls svetainėje TopImpressionists.com?

      3.900 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.300 lankytojų paveikslų puslapio ir 2.600 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Polas Pīls?

      Skaitytojai stebi Polas Pīls per kompiuteriai (72%) ir telefonai (28%); kompiuteriai sudaro 72% apsilankymų.

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Polas Pīls?

      Subalansuotas (Kontrastas): 32% lankytojų, kol katalogo dalis yra 8%.