Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Robert Delaunay skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1885 – 1941

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Robert Delaunay puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Robert Delaunay ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Robert Delaunay kūrinys buvo Paryžiaus miestas: 7.600 apsilankymų, užėjęs 44% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Eiffel Tornas ir Eiffel Tower. Robert Delaunay iš viso sukvietė 21.600 apsilankymų: 6.200 puslapyje dailininko ir 15.400 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 159% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Rugs 2026, kai aplankytojų buvo 9.600. Skaitytojai ateina Anglų (24%),Italų (24%) ir Prancūzų (18%). Skaitytojai lankosi iš Italija (24%),Ukraina (15%) ir Jungtinės Amerikos Valstijos (15%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (69%),telefonai (24%) ir planšetės (7%). Skaitytojus domina Modernus (Nuotaika): 60% lankytojų lankė 10% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Robert Delaunay paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Robert Delaunay, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Paryžiaus miestas 1 Paryžiaus miestas, 1912 7.600 lankytojų · 44,4%
      2. Eiffel Tornas 2 Eiffel Tornas, 1914 1.900 lankytojų · 11,1%
      3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1.000 lankytojų · 5,8%
      4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 lankytojų · 4,1%
      5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 lankytojų · 3,5%
      6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 lankytojų · 2,9%
      7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 lankytojų · 2,9%
      8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 lankytojų · 2,3%
      9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 lankytojų · 2,3%
      10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 lankytojų · 1,8%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Robert Delaunay puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 2026200100
      Lie 20261.7006.300
      Rugp 20263003.400
      Rugs 20264.0005.600

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Robert Delaunay plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Robert Delaunay plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Paryžiaus miestas0000000002.1002.2002.900
      Eiffel Tornas0000000004002001.200
      The Eiffel Tower000000000100100300
      Window000000000000
      The Three Graces00000000002000
      La ville de Paris00000000000100
      Endless Rhythm (Rythme sans…00000000001000
      Political Drama00000000010000
      Road in Laon000000000000
      Eiffel Tower00000000100600200100

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Robert Delaunay?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai14.80068,5%
      telefonai5.20024,1%
      planšetės1.6007,4%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Robert Delaunay dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų1.20024,0%
      Italų1.20024,0%
      Prancūzų90018,0%
      Chinese4008,0%
      Ispanų2004,0%
      Lenkų2004,0%
      Protugalų2004,0%
      Rusų2004,0%
      Čekų1002,0%
      Korėjiečių1002,0%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Robert Delaunay ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      Pr 5 Spa500
      A 6 Spa1.200
      T 7 Spa700
      K 8 Spa600
      P 9 Spa500
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa200
      Pr 12 Spa600
      A 13 Spa600
      T 14 Spa900
      K 15 Spa1.600
      P 16 Spa400
      Š 17 Spa300
      S 18 Spa1.300
      Pr 19 Spa500
      A 20 Spa500
      T 21 Spa600
      K 22 Spa900
      P 23 Spa500
      Š 24 Spa900
      S 25 Spa500
      Pr 26 Spa (prognozė)500
      A 27 Spa (prognozė)800
      T 28 Spa (prognozė)700
      K 29 Spa (prognozė)1.100
      P 30 Spa (prognozė)500
      Š 31 Spa (prognozė)400
      S 1 Lap (prognozė)700
      Pr 2 Lap (prognozė)600
      A 3 Lap (prognozė)800
      T 4 Lap (prognozė)800
      K 5 Lap (prognozė)1.100
      P 6 Lap (prognozė)500
      Š 7 Lap (prognozė)400
      S 8 Lap (prognozė)700
      Pr 9 Lap (prognozė)600
      A 10 Lap (prognozė)900
      T 11 Lap (prognozė)800
      K 12 Lap (prognozė)1.200
      P 13 Lap (prognozė)500
      Š 14 Lap (prognozė)400
      S 15 Lap (prognozė)700

      Dalykas apie Robert Delaunay

      Kurios Robert Delaunay plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Paryžiaus miestas – ji sulaukė 7.600 apsilankymų (44% viso Robert Delaunay peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Robert Delaunay svetainėje TopImpressionists.com?

      21.600 lankytojų per dvylika mėnesių: 6.200 lankytojų paveikslų puslapio ir 15.400 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Robert Delaunay?

      Skaitytojai stebi Robert Delaunay per kompiuteriai (69%),telefonai (24%) ir planšetės (7%); kompiuteriai sudaro 69% apsilankymų.

      Kuriomis kalbomis skaitytojai stebi Robert Delaunay?

      Anglų (24%),Italų (24%) ir Prancūzų (18%) kalba. Didžiausias dalis tenka Anglų (24%).

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Robert Delaunay?

      Modernus (Nuotaika): 60% lankytojų, kol katalogo dalis yra 10%.