Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Samuel Hirszenberg Populiarumo ir lankytojų statistika

      1865 – 1908

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Samuel Hirszenberg puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Samuel Hirszenberg skaičiuose

      The Black Banner yra dažnai peržiūrimas Samuel Hirszenberg kūrinys: 12 mėnesių per 400 apsilankymų, užėjęs 44% peržiūrų dalį. Tada Landscape ir Female Figure Study. Iš visų 1.300 apsilankymų: 500 puslapio lankytojų, 800 – paveikslų lankytojų. Lie 2026 buvo pikus: 900 apsilankymų. R^Blėskios (Spalvų nasyginimas) apima 44% lankytojų lankymų 17% katalogo.

      Samuel Hirszenberg: 4 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Samuel Hirszenberg platinamam platinamam audiniui.

      1. The Black Banner 1 The Black Banner, 1905 400 lankytojų · 44,4%
      2. Landscape 2 Landscape, 1895 200 lankytojų · 22,2%
      3. Female Figure Study 3 Female Figure Study 200 lankytojų · 22,2%
      4. The Sabbath Rest 4 The Sabbath Rest, 1894 100 lankytojų · 11,1%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Samuel Hirszenberg skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202600
      Lie 2026400500
      Rugp 202600
      Rugs 2026100300

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Samuel Hirszenberg plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Samuel Hirszenberg mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      The Black Banner0000000001000200
      Bust of Teresa Silberstein000000000000
      The Sabbath Rest00000000010000
      In Brittany000000000000
      Landscape00000000020000
      Female Figure Study0000000001000100

      Kuriomis kalbomis dominuoja Samuel Hirszenberg kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Vokiečių100100,0%

      Kokia yra kasdienė Samuel Hirszenberg lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      Pr 21 Rugs0
      A 22 Rugs0
      T 23 Rugs0
      K 24 Rugs0
      P 25 Rugs0
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs300
      Pr 28 Rugs0
      A 29 Rugs0
      T 30 Rugs0
      K 1 Spa0
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa0
      S 4 Spa0
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa (prognozė)0
      A 13 Spa (prognozė)0
      T 14 Spa (prognozė)0
      K 15 Spa (prognozė)0
      P 16 Spa (prognozė)0
      Š 17 Spa (prognozė)0
      S 18 Spa (prognozė)0
      Pr 19 Spa (prognozė)0
      A 20 Spa (prognozė)0
      T 21 Spa (prognozė)0
      K 22 Spa (prognozė)0
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)0
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)0
      A 27 Spa (prognozė)0
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)0
      S 1 Lap (prognozė)0

      Samuel Hirszenberg: trumpi atsakymai

      Kuris Samuel Hirszenberg plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      The Black Banner: 400 lankytojų, tai sudaro 44% viso Samuel Hirszenberg lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 4 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Samuel Hirszenberg?

      1.300 per dvylika mėnesių (500 paveikslų puslapio lankytojų, 800 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Samuel Hirszenberg?

      Taip, Blėskios (Spalvų nasyginimas): 44% lankytų lankytų katalogo 17% dalies.