Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Sheila Catherine Bownas Populiarumo ir lankytojų statistika

      1925 – 2007

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Sheila Catherine Bownas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Sheila Catherine Bownas skaičiuose

      Pattern design SB 477 yra dažnai peržiūrimas Sheila Catherine Bownas kūrinys: 12 mėnesių per 200 apsilankymų, užėjęs 22% peržiūrų dalį. Tada Pattern design SB 360 ir Pattern design SB 1468. Iš visų 900 apsilankymų: 300 puslapio lankytojų, 600 – paveikslų lankytojų. Šviesa šiek tiek slimba: Rugs 2026 lankytojų buvo 75% mažiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 400 apsilankymų. R^Švelnus šešėlis (Švytėjimas) apima 67% lankytojų lankymų 26% katalogo.

      Sheila Catherine Bownas: 6 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Sheila Catherine Bownas platinamam platinamam audiniui.

      1. Pattern design SB 477 1 Pattern design SB 477, 1970 200 lankytojų · 22,2%
      2. Pattern design SB 360 2 Pattern design SB 360, 1970 200 lankytojų · 22,2%
      3. Pattern design SB 1468 3 Pattern design SB 1468, 1975 200 lankytojų · 22,2%
      4. Pattern design SB 330 4 Pattern design SB 330, 1970 100 lankytojų · 11,1%
      5. Pattern design SB 208 5 Pattern design SB 208, 1960 100 lankytojų · 11,1%
      6. Pattern design (untitled) 6 Pattern design (untitled), 1980 100 lankytojų · 11,1%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Sheila Catherine Bownas skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202600
      Lie 2026100300
      Rugp 2026200200
      Rugs 20260100

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Sheila Catherine Bownas plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Sheila Catherine Bownas mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Pattern design SB 301000000000000
      Pattern design (untitled)00000000010000
      Pattern design SB 1482000000000000
      Pattern design SB 471000000000000
      Pattern design SB 463000000000000
      Pattern design SB 33000000000001000
      Pattern design SB 14680000000001001000
      Pattern design SB 477000000000000
      Pattern design SB 1462000000000000
      Pattern design SB 3600000000001000100

      Kuriomis kalbomis dominuoja Sheila Catherine Bownas kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Kokia yra kasdienė Sheila Catherine Bownas lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      T 30 Rugs0
      K 1 Spa0
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa100
      S 4 Spa0
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa100
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa0
      T 14 Spa0
      K 15 Spa0
      P 16 Spa0
      Š 17 Spa0
      S 18 Spa0
      Pr 19 Spa0
      A 20 Spa100
      T 21 Spa (prognozė)0
      K 22 Spa (prognozė)0
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)100
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)0
      A 27 Spa (prognozė)0
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)100
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)0
      A 3 Lap (prognozė)0
      T 4 Lap (prognozė)0
      K 5 Lap (prognozė)0
      P 6 Lap (prognozė)0
      Š 7 Lap (prognozė)100
      S 8 Lap (prognozė)0
      Pr 9 Lap (prognozė)0
      A 10 Lap (prognozė)0

      Sheila Catherine Bownas: trumpi atsakymai

      Kuris Sheila Catherine Bownas plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Pattern design SB 477: 200 lankytojų, tai sudaro 22% viso Sheila Catherine Bownas lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 6 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Sheila Catherine Bownas?

      900 per dvylika mėnesių (300 paveikslų puslapio lankytojų, 600 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Sheila Catherine Bownas?

      Taip, Švelnus šešėlis (Švytėjimas): 67% lankytų lankytų katalogo 26% dalies.