Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Takehisa Yumeji Skaitytojai ir drobkalėdžiai

      1884 – 1934

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Takehisa Yumeji puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Takehisa Yumeji: ką pasako metų lankytojų skaičius

      Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra The Arrival of a Christian Missionary: 100 peržiūrų per metus, tai sudaro 50% viso to, kas buvo perskaityta apie Takehisa Yumeji. Toliausiai yra A Farewell Beneath the Paulownia Tree. Daigto puslapio lankytojų: 100. Plėtojų: 200. Iš viso: 300. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 100 lankytojų. Jie renkasi Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija daugiau, nei siūlo katalogas: 100% lankytojų, 18% płatinų.

      2 dažniausiai peržiūrimiausi Takehisa Yumeji plėtojai darbai

      2 vaizdalų Takehisa Yumeji, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

      1. The Arrival of a Christian Missionary 1 The Arrival of a Christian Missionary, 1914 100 lankytojų · 50,0%
      2. A Farewell Beneath the Paulownia Tree 2 A Farewell Beneath the Paulownia Tree, 1922 100 lankytojų · 50,0%

      Kada skaitytojai lanko Takehisa Yumeji puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202600
      Lie 20260100
      Rugp 20261000
      Rugs 20260100

      Kada skaitytojai atveria Takehisa Yumeji plėstinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kokie yra mėgstamiausi Takehisa Yumeji plėtojai, mėnesį po mėnesio?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Ode to Youth000000000000
      Checkered Yuellow Silk000000000000
      The Cape 39000000000000
      The Cape 8000000000000
      The Cape 2000000000000
      The Cape 34000000000000
      The Cape 7000000000000
      A Farewell Beneath the Paul…00000000000100
      The Arrival of a Christian…00000000010000
      Girl Seated in a Festival000000000000

      Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais Takehisa Yumeji?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Kiek per dieną lankytojų turi Takehisa Yumeji ir kas toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Skaičiai lentelėje
      DienaPeržiūros
      T 23 Rugs0
      K 24 Rugs0
      P 25 Rugs0
      Š 26 Rugs0
      S 27 Rugs0
      Pr 28 Rugs0
      A 29 Rugs0
      T 30 Rugs0
      K 1 Spa0
      P 2 Spa0
      Š 3 Spa0
      S 4 Spa0
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa0
      T 14 Spa (prognozė)0
      K 15 Spa (prognozė)0
      P 16 Spa (prognozė)0
      Š 17 Spa (prognozė)0
      S 18 Spa (prognozė)0
      Pr 19 Spa (prognozė)0
      A 20 Spa (prognozė)0
      T 21 Spa (prognozė)0
      K 22 Spa (prognozė)0
      P 23 Spa (prognozė)0
      Š 24 Spa (prognozė)0
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)0
      A 27 Spa (prognozė)0
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)0
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)0
      A 3 Lap (prognozė)0

      Klausimai apie Takehisa Yumeji, kuriuos užduoda skaitytojai

      Kurios Takehisa Yumeji plėtojos yra dažniausiai atidariamos?

      The Arrival of a Christian Missionary pirmiausia: 100 apžiūrų, tai sudaro 50% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 2 plėtojos.

      Kokia Takehisa Yumeji auditorija platformoje TopImpressionists.com?

      300 lankytojų per dvylika mėnesių: 100 puslapyje paveilsnio, 200 paveislinu.

      Kuri Takehisa Yumeji plėtojos drobės atitinka skaitytojų skonį?

      Platikos, kurios klasifikuojamos kaip Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija), užima 100% lankytojų lankomumo katalogo 18% dalies.