Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ticianas Ramsajaus Peale Ii puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Ticianas Ramsajaus Peale Ii ir skaitytojai
Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Ticianas Ramsajaus Peale Ii kūrinys buvo Diana ir Akteonas: 2.100 apsilankymų, užėjęs 4% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Portrait of Jacopo Strada ir Noli me Tangere. Ticianas Ramsajaus Peale Ii iš viso sukvietė 66.100 apsilankymų: 23.300 puslapyje dailininko ir 42.800 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 8% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 34.900. Skaitytojai ateina Anglų (47%),Ispanų (9%) ir Bulgarų (8%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%). Skaitytojus domina Elegantiška (Nuotaika): 47% lankytojų lankė 38% tapyrtojo katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Ticianas Ramsajaus Peale Ii paveikslų
Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Ticianas Ramsajaus Peale Ii, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.
Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Ticianas Ramsajaus Peale Ii puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
200
1.700
Lie 2026
7.600
27.300
Rugp 2026
7.800
6.300
Rugs 2026
7.700
7.500
Kiek dažnai žiūrintys atveria Ticianas Ramsajaus Peale Ii plėtendinius?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie plėtočiai pasirenka Ticianas Ramsajaus Peale Ii kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Elegantiška
37,5%
46,8%
Dramatiškumas
16,7%
22,8%
Klasika
16,7%
9,8%
Romantiška
6,2%
8,3%
Raminanti
4,2%
5,1%
Ramybė
10,4%
4,0%
Eteriška
6,2%
1,3%
Mistika
0,0%
1,1%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Refleksyvus
31,2%
29,8%
Melancholiškas
10,4%
15,3%
Raminantis
8,3%
15,1%
Romantiškas
8,3%
11,5%
Dramatiškas
10,4%
6,2%
Mirusė
2,1%
5,5%
Dvasinis
8,3%
4,0%
Sunkus ir tamsus
8,3%
3,8%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
62,0%
67,5%
Švelnus šešėlis
22,0%
25,9%
Švelni apšvietimo intensyvumas
14,0%
4,2%
Šviesos intensyvumas: ryški
0,0%
0,9%
Šviesus
2,0%
1,5%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
26,0%
24,8%
Subtili spalva
60,0%
56,9%
Subtilus ir subalansuotas
14,0%
15,3%
Ryški spalvų išraiška
0,0%
3,0%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Žemiški tonai
91,5%
91,9%
Tamsūs tonai
0,0%
4,3%
Neutralios spalvos
6,4%
2,9%
Monochrominis
2,1%
0,7%
Pastelinės spalvos
0,0%
0,2%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
62,0%
58,6%
Subalansuota
36,0%
36,9%
Vividūs
2,0%
4,5%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
14,0%
21,0%
Švelnus
30,0%
28,2%
Subalansuotas
10,0%
13,2%
Ryški
10,0%
18,1%
Pareiškimas
36,0%
19,5%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
14,0%
8,3%
Švelniai suderinta paletė
10,0%
15,3%
Subalansuota harmonija
10,0%
12,5%
Stiprus spalvų vientisumas
46,0%
48,4%
Suvarta paletė
20,0%
15,5%
Kurios Ticianas Ramsajaus Peale Ii plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Šventoji šeima su ganytoju
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Portrait of Jacopo Strada
0
0
0
0
0
0
0
0
400
700
500
200
Aldobrandini Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
0
100
Vyras su pirštine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Vendraminų šeima
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
200
Nimfa ir piemenys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Diana ir Akteonas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
400
900
Mokestis
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
800
Venerė prieš veidrodį
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
300
Mergina prisidėjusi prie ka…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
100
Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Ticianas Ramsajaus Peale Ii?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
48.500
73,4%
telefonai
15.200
23,0%
planšetės
2.400
3,6%
Kuriomis kalbomis skaitytojas Ticianas Ramsajaus Peale Ii dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Anglų
3.500
47,3%
Ispanų
700
9,5%
Bulgarų
600
8,1%
Rusų
600
8,1%
Lenkų
400
5,4%
Korėjiečių
300
4,1%
Arabų
100
1,4%
Vokiečių
100
1,4%
Persų
100
1,4%
Suomių
100
1,4%
Kiek lankytojų kasdien aplanko Ticianas Ramsajaus Peale Ii ir koks yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
Diena
Peržiūros
A 22 Rugs
600
T 23 Rugs
600
K 24 Rugs
400
P 25 Rugs
600
Š 26 Rugs
200
S 27 Rugs
600
Pr 28 Rugs
700
A 29 Rugs
600
T 30 Rugs
500
K 1 Spa
500
P 2 Spa
200
Š 3 Spa
700
S 4 Spa
300
Pr 5 Spa
300
A 6 Spa
200
T 7 Spa
800
K 8 Spa
1.100
P 9 Spa
900
Š 10 Spa
700
S 11 Spa
1.200
Pr 12 Spa
500
A 13 Spa (prognozė)
700
T 14 Spa (prognozė)
1.000
K 15 Spa (prognozė)
1.000
P 16 Spa (prognozė)
900
Š 17 Spa (prognozė)
800
S 18 Spa (prognozė)
1.100
Pr 19 Spa (prognozė)
800
A 20 Spa (prognozė)
800
T 21 Spa (prognozė)
1.000
K 22 Spa (prognozė)
1.100
P 23 Spa (prognozė)
900
Š 24 Spa (prognozė)
900
S 25 Spa (prognozė)
1.200
Pr 26 Spa (prognozė)
800
A 27 Spa (prognozė)
800
T 28 Spa (prognozė)
1.100
K 29 Spa (prognozė)
1.200
P 30 Spa (prognozė)
1.000
Š 31 Spa (prognozė)
1.000
S 1 Lap (prognozė)
1.200
Pr 2 Lap (prognozė)
900
Dalykas apie Ticianas Ramsajaus Peale Ii
Kurios Ticianas Ramsajaus Peale Ii plėtojos yra populiariausios?
Pirmoje vietoje yra Diana ir Akteonas – ji sulaukė 2.100 apsilankymų (4% viso Ticianas Ramsajaus Peale Ii peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.
Kiek žmonių skaitė apie Ticianas Ramsajaus Peale Ii svetainėje TopImpressionists.com?
66.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 23.300 lankytojų paveikslų puslapio ir 42.800 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.
Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Ticianas Ramsajaus Peale Ii?
Skaitytojai stebi Ticianas Ramsajaus Peale Ii per kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%); kompiuteriai sudaro 73% apsilankymų.
Kuriomis kalbomis skaitytojai stebi Ticianas Ramsajaus Peale Ii?
Anglų (47%),Ispanų (9%) ir Bulgarų (8%) kalba. Didžiausias dalis tenka Anglų (47%).
Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Ticianas Ramsajaus Peale Ii?
Elegantiška (Nuotaika): 47% lankytojų, kol katalogo dalis yra 38%.