Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Ticianas Ramsajaus Peale Ii skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1799 – 1885

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ticianas Ramsajaus Peale Ii puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Ticianas Ramsajaus Peale Ii ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Ticianas Ramsajaus Peale Ii kūrinys buvo Diana ir Akteonas: 2.100 apsilankymų, užėjęs 4% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Portrait of Jacopo Strada ir Noli me Tangere. Ticianas Ramsajaus Peale Ii iš viso sukvietė 66.100 apsilankymų: 23.300 puslapyje dailininko ir 42.800 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas auga: lankytojų skaičius išliko 8% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 34.900. Skaitytojai ateina Anglų (47%),Ispanų (9%) ir Bulgarų (8%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%). Skaitytojus domina Elegantiška (Nuotaika): 47% lankytojų lankė 38% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Ticianas Ramsajaus Peale Ii paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Ticianas Ramsajaus Peale Ii, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Diana ir Akteonas 1 Diana ir Akteonas, 1556 2.100 lankytojų · 4,5%
      2. Portrait of Jacopo Strada 2 Portrait of Jacopo Strada, 1568 1.800 lankytojų · 3,8%
      3. Noli me Tangere 3 Noli me Tangere, 1514 1.800 lankytojų · 3,8%
      4. Mokestis 4 Mokestis, 1560 1.700 lankytojų · 3,6%
      5. An Allegory of Prudence 5 An Allegory of Prudence, 1550 1.700 lankytojų · 3,6%
      6. Venus Anadyomene 6 Venus Anadyomene, 1520 1.300 lankytojų · 2,8%
      7. Andriečių bachenalija 7 Andriečių bachenalija, 1524 1.200 lankytojų · 2,5%
      8. The Death of Actaeon 8 The Death of Actaeon, 1559 1.200 lankytojų · 2,5%
      9. Baltos moteris portretas 9 Baltos moteris portretas, 1561 1.100 lankytojų · 2,3%
      10. Aldobrandini Madonna 10 Aldobrandini Madonna, 1530 1.000 lankytojų · 2,1%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Ticianas Ramsajaus Peale Ii puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20262001.700
      Lie 20267.60027.300
      Rugp 20267.8006.300
      Rugs 20267.7007.500

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Ticianas Ramsajaus Peale Ii plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Ticianas Ramsajaus Peale Ii plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Šventoji šeima su ganytoju0000000002000400
      Portrait of Jacopo Strada00000000400700500200
      Aldobrandini Madonna000000002006000100
      Vyras su pirštine000000000200200100
      Vendraminų šeima000000000300100200
      Nimfa ir piemenys0000000003000100
      Diana ir Akteonas000000000700400900
      Mokestis000000000600300800
      Venerė prieš veidrodį000000000200400300
      Mergina prisidėjusi prie ka…000000000300300100

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai48.50073,4%
      telefonai15.20023,0%
      planšetės2.4003,6%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Ticianas Ramsajaus Peale Ii dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų3.50047,3%
      Ispanų7009,5%
      Bulgarų6008,1%
      Rusų6008,1%
      Lenkų4005,4%
      Korėjiečių3004,1%
      Arabų1001,4%
      Vokiečių1001,4%
      Persų1001,4%
      Suomių1001,4%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Ticianas Ramsajaus Peale Ii ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      A 22 Rugs600
      T 23 Rugs600
      K 24 Rugs400
      P 25 Rugs600
      Š 26 Rugs200
      S 27 Rugs600
      Pr 28 Rugs700
      A 29 Rugs600
      T 30 Rugs500
      K 1 Spa500
      P 2 Spa200
      Š 3 Spa700
      S 4 Spa300
      Pr 5 Spa300
      A 6 Spa200
      T 7 Spa800
      K 8 Spa1.100
      P 9 Spa900
      Š 10 Spa700
      S 11 Spa1.200
      Pr 12 Spa500
      A 13 Spa (prognozė)700
      T 14 Spa (prognozė)1.000
      K 15 Spa (prognozė)1.000
      P 16 Spa (prognozė)900
      Š 17 Spa (prognozė)800
      S 18 Spa (prognozė)1.100
      Pr 19 Spa (prognozė)800
      A 20 Spa (prognozė)800
      T 21 Spa (prognozė)1.000
      K 22 Spa (prognozė)1.100
      P 23 Spa (prognozė)900
      Š 24 Spa (prognozė)900
      S 25 Spa (prognozė)1.200
      Pr 26 Spa (prognozė)800
      A 27 Spa (prognozė)800
      T 28 Spa (prognozė)1.100
      K 29 Spa (prognozė)1.200
      P 30 Spa (prognozė)1.000
      Š 31 Spa (prognozė)1.000
      S 1 Lap (prognozė)1.200
      Pr 2 Lap (prognozė)900

      Dalykas apie Ticianas Ramsajaus Peale Ii

      Kurios Ticianas Ramsajaus Peale Ii plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Diana ir Akteonas – ji sulaukė 2.100 apsilankymų (4% viso Ticianas Ramsajaus Peale Ii peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Ticianas Ramsajaus Peale Ii svetainėje TopImpressionists.com?

      66.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 23.300 lankytojų paveikslų puslapio ir 42.800 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

      Skaitytojai stebi Ticianas Ramsajaus Peale Ii per kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%); kompiuteriai sudaro 73% apsilankymų.

      Kuriomis kalbomis skaitytojai stebi Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

      Anglų (47%),Ispanų (9%) ir Bulgarų (8%) kalba. Didžiausias dalis tenka Anglų (47%).

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

      Elegantiška (Nuotaika): 47% lankytojų, kol katalogo dalis yra 38%.