Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Victor Meirelles skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1832 – 1903

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Victor Meirelles puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Victor Meirelles puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 202600
      Lie 202600
      Rugp 202600
      Rugs 202600

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Victor Meirelles plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Victor Meirelles plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Study of Italian clothes000000000000
      Estudo de traje000000000000
      Degolação de São João Batis…000000000000
      Estudo de Panejamento 25000000000000
      Estudo de Panejamento 24000000000000
      Estudo de Panejamento 23000000000000
      Estudo de Panejamento 22000000000000
      Estudo de Panejamento 21000000000000
      Estudo de Panejamento 20000000000000
      Estudo de Panejamento 19000000000000

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Victor Meirelles dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Victor Meirelles ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      S 4 Spa0
      Pr 5 Spa0
      A 6 Spa0
      T 7 Spa0
      K 8 Spa0
      P 9 Spa0
      Š 10 Spa0
      S 11 Spa0
      Pr 12 Spa0
      A 13 Spa0
      T 14 Spa0
      K 15 Spa0
      P 16 Spa0
      Š 17 Spa0
      S 18 Spa0
      Pr 19 Spa0
      A 20 Spa0
      T 21 Spa0
      K 22 Spa0
      P 23 Spa0
      Š 24 Spa0
      S 25 Spa (prognozė)0
      Pr 26 Spa (prognozė)0
      A 27 Spa (prognozė)0
      T 28 Spa (prognozė)0
      K 29 Spa (prognozė)0
      P 30 Spa (prognozė)0
      Š 31 Spa (prognozė)0
      S 1 Lap (prognozė)0
      Pr 2 Lap (prognozė)0
      A 3 Lap (prognozė)0
      T 4 Lap (prognozė)0
      K 5 Lap (prognozė)0
      P 6 Lap (prognozė)0
      Š 7 Lap (prognozė)0
      S 8 Lap (prognozė)0
      Pr 9 Lap (prognozė)0
      A 10 Lap (prognozė)0
      T 11 Lap (prognozė)0
      K 12 Lap (prognozė)0
      P 13 Lap (prognozė)0
      Š 14 Lap (prognozė)0