Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Viljamas Meritas Čejsas skaitytojai ir dažniausiai peržiūromos plėtmenos

      1849 – 1916

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Viljamas Meritas Čejsas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Viljamas Meritas Čejsas ir skaitytojai

      Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Viljamas Meritas Čejsas kūrinys buvo Draugiškas Pokalbis: 1.100 apsilankymų, užėjęs 2% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra Idle Hours ir Kate Freeman Clark. Viljamas Meritas Čejsas iš viso sukvietė 63.800 apsilankymų: 2.700 puslapyje dailininko ir 61.100 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Susidomėjimas sumažėjo 26% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 52.400. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (96%),telefonai (4%) ir planšetės (1%). Skaitytojus domina Raminantis (Emocinis tonas): 17% lankytojų lankė 5% tapyrtojo katalogo.

      Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Viljamas Meritas Čejsas paveikslų

      Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Viljamas Meritas Čejsas, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.

      1. Draugiškas Pokalbis 1 Draugiškas Pokalbis, 1895 1.100 lankytojų · 1,7%
      2. Idle Hours 2 Idle Hours, 1894 800 lankytojų · 1,2%
      3. Kate Freeman Clark 3 Kate Freeman Clark, 1902 700 lankytojų · 1,1%
      4. My Little Daughter Dorothy 4 My Little Daughter Dorothy, 1894 600 lankytojų · 0,9%
      5. Good Friends 5 Good Friends, 1909 600 lankytojų · 0,9%
      6. Terasa Šiaurės Parko 6 Terasa Šiaurės Parko, 1890 500 lankytojų · 0,8%
      7. Still Life: Fish 7 Still Life: Fish, 1908 500 lankytojų · 0,8%
      8. Swollen Stream at Shinnecock 8 Swollen Stream at Shinnecock, 1895 500 lankytojų · 0,8%
      9. The Park 9 The Park, 1887 500 lankytojų · 0,8%
      10. Portrait of Miss D. (also known as My Daughter Dieudonnee) 10 Portrait of Miss D. (also known as My Daughter Dieudonnee), 1900 500 lankytojų · 0,8%

      Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Viljamas Meritas Čejsas puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20261003.100
      Lie 20261.60050.800
      Rugp 20262004.500
      Rugs 20268002.700

      Kiek dažnai žiūrintys atveria Viljamas Meritas Čejsas plėtendinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kurios Viljamas Meritas Čejsas plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Peržiūrėti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Idle Hours000000002002000300
      A Study in Curves00000000010000
      Draugiškas Pokalbis0000000003000500
      Terasa Šiaurės Parko000000001003001000
      Fish0000000003000100
      Still Life: Fish00000000050000
      Still LIfe, Fish (also know…00000000020000
      Bessie Potter00000000020000
      Edward Guthrie Kennery00000000030000
      Seventeenth Century Lady000000000000

      Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Viljamas Meritas Čejsas?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Peržiūrėti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai61.10095,8%
      telefonai2.3003,6%
      planšetės4000,6%

      Kuriomis kalbomis skaitytojas Viljamas Meritas Čejsas dominuoja?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Peržiūrėti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų20018,2%
      Italų20018,2%
      Protugalų20018,2%
      Rusų20018,2%
      Vokiečių1009,1%
      Ispanų1009,1%
      Japonų1009,1%

      Kiek lankytojų kasdien aplanko Viljamas Meritas Čejsas ir koks yra prognozė?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Peržiūrėti skaičius
      DienaPeržiūros
      Pr 21 Rugs500
      A 22 Rugs200
      T 23 Rugs200
      K 24 Rugs100
      P 25 Rugs200
      Š 26 Rugs300
      S 27 Rugs200
      Pr 28 Rugs200
      A 29 Rugs300
      T 30 Rugs200
      K 1 Spa500
      P 2 Spa200
      Š 3 Spa300
      S 4 Spa200
      Pr 5 Spa200
      A 6 Spa100
      T 7 Spa400
      K 8 Spa300
      P 9 Spa500
      Š 10 Spa100
      S 11 Spa100
      Pr 12 Spa (prognozė)300
      A 13 Spa (prognozė)200
      T 14 Spa (prognozė)300
      K 15 Spa (prognozė)300
      P 16 Spa (prognozė)300
      Š 17 Spa (prognozė)200
      S 18 Spa (prognozė)200
      Pr 19 Spa (prognozė)300
      A 20 Spa (prognozė)200
      T 21 Spa (prognozė)300
      K 22 Spa (prognozė)300
      P 23 Spa (prognozė)300
      Š 24 Spa (prognozė)200
      S 25 Spa (prognozė)200
      Pr 26 Spa (prognozė)300
      A 27 Spa (prognozė)200
      T 28 Spa (prognozė)300
      K 29 Spa (prognozė)300
      P 30 Spa (prognozė)300
      Š 31 Spa (prognozė)200
      S 1 Lap (prognozė)200

      Dalykas apie Viljamas Meritas Čejsas

      Kurios Viljamas Meritas Čejsas plėtojos yra populiariausios?

      Pirmoje vietoje yra Draugiškas Pokalbis – ji sulaukė 1.100 apsilankymų (2% viso Viljamas Meritas Čejsas peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.

      Kiek žmonių skaitė apie Viljamas Meritas Čejsas svetainėje TopImpressionists.com?

      63.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 2.700 lankytojų paveikslų puslapio ir 61.100 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.

      Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Viljamas Meritas Čejsas?

      Skaitytojai stebi Viljamas Meritas Čejsas per kompiuteriai (96%),telefonai (4%) ir planšetės (1%); kompiuteriai sudaro 96% apsilankymų.

      Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Viljamas Meritas Čejsas?

      Raminantis (Emocinis tonas): 17% lankytojų, kol katalogo dalis yra 5%.