Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Viljamas Trostas Ričardsas Populiarumo ir lankytojų statistika

      1833 – 1905

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Viljamas Trostas Ričardsas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Viljamas Trostas Ričardsas skaičiuose

      Cliffs of Dover yra dažnai peržiūrimas Viljamas Trostas Ričardsas kūrinys: 12 mėnesių per 4.700 apsilankymų, užėjęs 20% peržiūrų dalį. Tada Galilee ir Puget Sound. Iš visų 24.100 apsilankymų: 3.300 puslapio lankytojų, 20.800 – paveikslų lankytojų. Žibrintis tampa ryškiau: Rugs 2026 lankytojų buvo 162% daugiau nei Rugp 2026. Lie 2026 buvo pikus: 14.000 apsilankymų. Skaitytojų įrenginiai: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%). R^Ramybė (Nuotaika) apima 23% lankytojų lankymų 0% katalogo.

      Viljamas Trostas Ričardsas: 10 dažniausiai atidarinamų plėnus skaitytojai žiūri

      Šis sąrašas suformuotas pagal realius lankytojus TopImpressionists.com, per dvylika mėnesių, o ne pagal katalogo įvertinimą. Pirma vieta atiduojama dažniausiai lankomam Viljamas Trostas Ričardsas platinamam platinamam audiniui.

      1. Cliffs of Dover 1 Cliffs of Dover 4.700 lankytojų · 20,3%
      2. Galilee 2 Galilee, 1904 1.400 lankytojų · 6,0%
      3. Puget Sound 3 Puget Sound 500 lankytojų · 2,2%
      4. Untitled (D2X2TW) 4 Untitled (D2X2TW), 1867 400 lankytojų · 1,7%
      5. Breaking Sun, Rhode Island Coast 5 Breaking Sun, Rhode Island Coast 400 lankytojų · 1,7%
      6. On the Maine Coast 6 On the Maine Coast 400 lankytojų · 1,7%
      7. Graycliff, the Artist's Home, Newport, Rhode Island 7 Graycliff, the Artist's Home, Newport, Rhode Island, 1882 300 lankytojų · 1,3%
      8. Seascape 1 8 Seascape 1, 1886 300 lankytojų · 1,3%
      9. Forest Interior in Autumn 9 Forest Interior in Autumn, 1865 300 lankytojų · 1,3%
      10. Conanicut Island from Gray Cliff, Newport 10 Conanicut Island from Gray Cliff, Newport 300 lankytojų · 1,3%

      Kaip kas mėnesį pasikeičia Viljamas Trostas Ričardsas skaitytojų skaičius?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 20263001.100
      Lie 20262.10011.900
      Rugp 20262002.200
      Rugs 20267005.600

      Kiek kartų per metus buvo peržiūrėti Viljamas Trostas Ričardsas plėtojamieji drobų darbai?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kaip Viljamas Trostas Ričardsas mėgstamiausi plėtiniai pasikelejo per metus?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Rodyti skaičius
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Woodland Glade00000000010000
      Bouquet Valley, Adirondack…00000000001000
      Victory000000000000
      Woodland Brook00000000010000
      Scene from Macbeth000000000000
      Near Land's End, Cornwall0000000010010000
      Scene from The Tempest0000000001000100
      Civil War Scene0000000001001000
      Graycliff, the Artist's Hom…0000000002001000
      Forest Interior in Autumn0000000020010000

      Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kaip skaityta Viljamas Trostas Ričardsas?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Rodyti skaičius
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai21.20088,0%
      telefonai2.40010,0%
      planšetės5002,1%

      Kuriomis kalbomis dominuoja Viljamas Trostas Ričardsas kūrybos skaitytojai?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Rodyti skaičius
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų40033,3%
      Italų30025,0%
      Rusų30025,0%
      Ispanų20016,7%

      Kokia yra kasdienė Viljamas Trostas Ričardsas lankytojų sūkaitas ir kas bus toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Rodyti skaičius
      DienaPeržiūros
      Pr 21 Rugs300
      A 22 Rugs200
      T 23 Rugs300
      K 24 Rugs200
      P 25 Rugs700
      Š 26 Rugs100
      S 27 Rugs0
      Pr 28 Rugs200
      A 29 Rugs300
      T 30 Rugs1.600
      K 1 Spa300
      P 2 Spa700
      Š 3 Spa0
      S 4 Spa100
      Pr 5 Spa900
      A 6 Spa600
      T 7 Spa200
      K 8 Spa2.700
      P 9 Spa500
      Š 10 Spa100
      S 11 Spa400
      Pr 12 Spa (prognozė)900
      A 13 Spa (prognozė)700
      T 14 Spa (prognozė)1.400
      K 15 Spa (prognozė)2.100
      P 16 Spa (prognozė)1.300
      Š 17 Spa (prognozė)100
      S 18 Spa (prognozė)300
      Pr 19 Spa (prognozė)1.100
      A 20 Spa (prognozė)900
      T 21 Spa (prognozė)1.700
      K 22 Spa (prognozė)2.500
      P 23 Spa (prognozė)1.500
      Š 24 Spa (prognozė)200
      S 25 Spa (prognozė)400
      Pr 26 Spa (prognozė)1.300
      A 27 Spa (prognozė)1.000
      T 28 Spa (prognozė)1.900
      K 29 Spa (prognozė)2.900
      P 30 Spa (prognozė)1.700
      Š 31 Spa (prognozė)200
      S 1 Lap (prognozė)400

      Viljamas Trostas Ričardsas: trumpi atsakymai

      Kuris Viljamas Trostas Ričardsas plėslas yra dažniausiai žiūrimas?

      Cliffs of Dover: 4.700 lankytojų, tai sudaro 20% viso Viljamas Trostas Ričardsas lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

      Kiek lankytojų lankosi Viljamas Trostas Ričardsas?

      24.100 per dvylika mėnesių (3.300 paveikslų puslapio lankytojų, 20.800 drobų lankytojų).

      Ar skaitytojai žiūri Viljamas Trostas Ričardsas telefonu ar kompiuteriu?

      Abiejuose: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); lyderauja kompiuteriai su 88% dalimi.

      Ar skaitytojai teikiamą svarbą skiria tam, kokio tipo platinos darbuos Viljamas Trostas Ričardsas?

      Taip, Ramybė (Nuotaika): 23% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.