Atelieris — Nemokamas pristatymas visame pasaulyje — Pristatymo laikas – 2–6 savaitės

      Willem De Kooning Skaitytojai ir drobkalėdžiai

      1904 – 1997

      Kas tai puslapis?

      Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Willem De Kooning puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

      Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

      Willem De Kooning: ką pasako metų lankytojų skaičius

      Dažniausiai peržiūrimas plėtinis yra Žmogus ir ratai: 11.800 peržiūrų per metus, tai sudaro 37% viso to, kas buvo perskaityta apie Willem De Kooning. Toliausiai yra Ieškojimas ir Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas). Daigto puslapio lankytojų: 21.000. Plėtojų: 17.700. Iš viso: 38.700. Skaitytojų srauta mažėja: 12% mažiau apsilankymų laikotarpyje nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Geriausias mėnuo: Lie 2026, 16.100 lankytojų. Skaitytojai kalba Anglų (35%),Italų (10%) ir Gruzinų (9%). Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (60%),telefonai (35%) ir planšetės (4%). Jie renkasi Tamsūs tonai (Spalvų paletė daugiau, nei siūlo katalogas: 55% lankytojų, 19% płatinų.

      10 dažniausiai peržiūrimiausi Willem De Kooning plėtojai darbai

      10 vaizdalų Willem De Kooning, kuriuos TopImpressionists.com skaitytojai dažniausiai žiūrėjo per pastaruosius dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.

      1. Žmogus ir ratai 1 Žmogus ir ratai, 1952 11.800 lankytojų · 37,0%
      2. Ieškojimas 2 Ieškojimas, 1950 1.900 lankytojų · 6,0%
      3. Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas) 3 Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas), 1953 1.000 lankytojų · 3,1%
      4. Marilyn Monroe 4 Marilyn Monroe, 1954 1.000 lankytojų · 3,1%
      5. Women Singing II 5 Women Singing II, 1966 900 lankytojų · 2,8%
      6. Door to the River 6 Door to the River, 1960 800 lankytojų · 2,5%
      7. A Tree in Naples 7 A Tree in Naples 700 lankytojų · 2,2%
      8. Abstraction 8 Abstraction, 1950 700 lankytojų · 2,2%
      9. Seated Woman 9 Seated Woman, 1940 600 lankytojų · 1,9%
      10. Saturday Night 10 Saturday Night, 1956 600 lankytojų · 1,9%

      Kada skaitytojai lanko Willem De Kooning puslapį?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
      Spa 202500
      Lap 202500
      Grd 202500
      Sau 202600
      Vas 202600
      Kov 202600
      Bal 202600
      Geg 202600
      Bir 2026100700
      Lie 20267.9008.200
      Rugp 20264.5007.100
      Rugs 20268.5001.700

      Kada skaitytojai atveria Willem De Kooning plėstinius?

      Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

      Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

      Kokie yra mėgstamiausi Willem De Kooning plėtojai, mėnesį po mėnesio?

      Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

      Skaičiai lentelėje
      DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
      Žmogus ir ratai0000000001.8004.200300
      The Wave00000000010000
      Woman V, 1952-53 (oil ^ cha…0000000002005000
      Painting0000000010001000
      Still Life000000000000
      A Tree in Naples00000000040000
      The visit tate gallery0000000001000100
      Asheville000000000000
      Marilyn Monroe0000000002007000
      Composition00000000010000

      Kokie įrenginiai naudojami Willem De Kooning skaitytojų?

      Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

      Skaičiai lentelėje
      ĮrenginysPeržiūrosDalintis
      kompiuteriai23.30060,2%
      telefonai13.70035,4%
      planšetės1.7004,4%

      Štai kokioji kalba skaitytojai domisi kūrybiniais darbais Willem De Kooning?

      Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

      Skaičiai lentelėje
      KalbaPeržiūrosDalintis
      Anglų3.40035,4%
      Italų1.00010,4%
      Gruzinų9009,4%
      Chinese8008,3%
      Ispanų6006,2%
      Prancūzų6006,2%
      Japonų4004,2%
      Rusų4004,2%
      Ukrainiečių4004,2%
      Korėjiečių3003,1%

      Kiek per dieną lankytojų turi Willem De Kooning ir kas toliau?

      Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

      Skaičiai lentelėje
      DienaPeržiūros
      A 22 Rugs700
      T 23 Rugs1.400
      K 24 Rugs200
      P 25 Rugs1.100
      Š 26 Rugs600
      S 27 Rugs1.000
      Pr 28 Rugs600
      A 29 Rugs1.400
      T 30 Rugs100
      K 1 Spa1.100
      P 2 Spa1.300
      Š 3 Spa1.400
      S 4 Spa700
      Pr 5 Spa500
      A 6 Spa2.600
      T 7 Spa1.000
      K 8 Spa1.200
      P 9 Spa900
      Š 10 Spa1.100
      S 11 Spa1.000
      Pr 12 Spa1.000
      A 13 Spa (prognozė)2.300
      T 14 Spa (prognozė)1.200
      K 15 Spa (prognozė)1.200
      P 16 Spa (prognozė)1.600
      Š 17 Spa (prognozė)1.500
      S 18 Spa (prognozė)1.300
      Pr 19 Spa (prognozė)1.000
      A 20 Spa (prognozė)2.500
      T 21 Spa (prognozė)1.400
      K 22 Spa (prognozė)1.400
      P 23 Spa (prognozė)1.800
      Š 24 Spa (prognozė)1.700
      S 25 Spa (prognozė)1.500
      Pr 26 Spa (prognozė)1.100
      A 27 Spa (prognozė)2.800
      T 28 Spa (prognozė)1.500
      K 29 Spa (prognozė)1.500
      P 30 Spa (prognozė)1.900
      Š 31 Spa (prognozė)1.800
      S 1 Lap (prognozė)1.600
      Pr 2 Lap (prognozė)1.200

      Klausimai apie Willem De Kooning, kuriuos užduoda skaitytojai

      Kurios Willem De Kooning plėtojos yra dažniausiai atidariamos?

      Žmogus ir ratai pirmiausia: 11.800 apžiūrų, tai sudaro 37% viso žiūrovų skaičiaus. Aukščiau yra išrinktos 10 plėtojos.

      Kokia Willem De Kooning auditorija platformoje TopImpressionists.com?

      38.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 21.000 puslapyje paveilsnio, 17.700 paveislinu.

      Kokių įrenginių naudojasi Willem De Kooning skaitytojai?

      Jie naudoja kompiuteriai (60%),telefonai (35%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 60% apžiūrų.

      Kuriomis kalbomis kalba Willem De Kooning skaitytojai?

      Anglų (35%),Italų (10%) ir Gruzinų (9%); Anglų užima 35%.

      Kuri Willem De Kooning plėtojos drobės atitinka skaitytojų skonį?

      Platikos, kurios klasifikuojamos kaip Tamsūs tonai (Spalvų paletė), užima 55% lankytojų lankomumo katalogo 19% dalies.