Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Willem Van De Velde Vyresnis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Willem Van De Velde Vyresnis ir skaitytojai
Per dvylika mėnesių laiko laiko TopImpressionists.com platformoje dažniausiai žiūrėto pagrindinis Willem Van De Velde Vyresnis kūrinys buvo Large Ships and Boats in a Calm: 800 apsilankymų, užėjęs 6% visų šio paveikslapių žiūrovų skaičiaus. Toliausiai yra The Gust ir The Burning of the 'Andrew' at the Battle of Scheveningen. Willem Van De Velde Vyresnis iš viso sukvietė 15.100 apsilankymų: 3.000 puslapyje dailininko ir 12.100 vieniose plėtminėse drobulių puslapiuose. Laiminčias mėnesį vadinoti galima Lie 2026, kai aplankytojų buvo 12.800. Skaitytojai naršo naudojami kompiuteriai (93%),telefonai (7%) ir planšetės (1%). Skaitytojus domina Dramatiškumas (Nuotaika): 46% lankytojų lankė 33% tapyrtojo katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 10 plėstinio Willem Van De Velde Vyresnis paveikslų
Peržiūrėtos per pastarą dvylika mėnesių laikotarpį svetainėje TopImpressionists.com: dažniausiai peržiūromos 10 plėtojos Willem Van De Velde Vyresnis, išvardijamos pagal populiarumo eilės tvarka.
Kiek skaitytojų kas mėnesį lanko Willem Van De Velde Vyresnis puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Spa 2025
0
0
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
100
Lie 2026
2.300
10.500
Rugp 2026
500
600
Rugs 2026
200
900
Kiek dažnai žiūrintys atveria Willem Van De Velde Vyresnis plėtendinius?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokie plėtočiai pasirenka Willem Van De Velde Vyresnis kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Dramatiškumas
33,3%
46,5%
Ramybė
26,7%
26,8%
Raminanti
20,0%
14,1%
Klasika
13,3%
8,5%
Elegantiška
0,0%
4,2%
Nostagiška aura
6,7%
0,0%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Raminantis
40,0%
35,2%
Dramatiškas
20,0%
16,9%
Melancholiškas
6,7%
15,5%
Raminantis
20,0%
12,7%
Emocionaliai stiprus
6,7%
12,7%
Refleksyvus
0,0%
5,6%
Energiškas
6,7%
0,0%
Sunkus ir tamsus
0,0%
1,4%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
10,0%
5,9%
Švelnus šešėlis
16,0%
17,0%
Švelni apšvietimo intensyvumas
38,0%
40,7%
Šviesos intensyvumas: ryški
28,0%
28,9%
Šviesus
8,0%
7,4%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
44,0%
50,4%
Subtili spalva
32,0%
27,4%
Subtilus ir subalansuotas
20,0%
15,6%
Ryški spalvų išraiška
4,0%
6,7%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Neutralios spalvos
56,8%
67,5%
Žemiški tonai
38,6%
25,4%
Tamsūs tonai
4,5%
6,1%
Pastelinės spalvos
0,0%
0,9%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
30,0%
37,8%
Subalansuota
58,0%
48,9%
Vividūs
12,0%
13,3%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
14,0%
8,2%
Švelnus
34,0%
31,1%
Subalansuotas
16,0%
21,5%
Ryški
26,0%
22,2%
Pareiškimas
10,0%
17,0%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
14,0%
15,6%
Švelniai suderinta paletė
6,0%
14,1%
Subalansuota harmonija
8,0%
13,3%
Stiprus spalvų vientisumas
20,0%
20,0%
Suvarta paletė
52,0%
37,0%
Kurios Willem Van De Velde Vyresnis plėtojos kas mėnesį sulaukia daugiausia lankytojų?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
Darbai
Spa 2025
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
The Battle of Livorno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Entrance to a Dutch Port
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Gust
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Large Ships and Boats in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
The Taking of the English F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
The Battle of Livorno (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Burning of the 'Andrew'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Ships in a Storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calm French Merchant Ships…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Cannon Shot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Kokius įrenginius naudoja skaitytojai, sekantys Willem Van De Velde Vyresnis?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Peržiūrėti skaičius
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
14.000
92,7%
telefonai
1.000
6,6%
planšetės
100
0,7%
Kuriomis kalbomis skaitytojas Willem Van De Velde Vyresnis dominuoja?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Prancūzų
200
25,0%
Japonų
200
25,0%
Vokiečių
100
12,5%
Ispanų
100
12,5%
Estų
100
12,5%
Italų
100
12,5%
Kiek lankytojų kasdien aplanko Willem Van De Velde Vyresnis ir koks yra prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
Diena
Peržiūros
P 25 Rugs
0
Š 26 Rugs
100
S 27 Rugs
0
Pr 28 Rugs
100
A 29 Rugs
100
T 30 Rugs
100
K 1 Spa
0
P 2 Spa
200
Š 3 Spa
200
S 4 Spa
200
Pr 5 Spa
200
A 6 Spa
300
T 7 Spa
0
K 8 Spa
0
P 9 Spa
100
Š 10 Spa
200
S 11 Spa
100
Pr 12 Spa
100
A 13 Spa
0
T 14 Spa
0
K 15 Spa
100
P 16 Spa (prognozė)
100
Š 17 Spa (prognozė)
200
S 18 Spa (prognozė)
100
Pr 19 Spa (prognozė)
100
A 20 Spa (prognozė)
100
T 21 Spa (prognozė)
0
K 22 Spa (prognozė)
0
P 23 Spa (prognozė)
100
Š 24 Spa (prognozė)
200
S 25 Spa (prognozė)
100
Pr 26 Spa (prognozė)
100
A 27 Spa (prognozė)
100
T 28 Spa (prognozė)
0
K 29 Spa (prognozė)
0
P 30 Spa (prognozė)
100
Š 31 Spa (prognozė)
200
S 1 Lap (prognozė)
100
Pr 2 Lap (prognozė)
200
A 3 Lap (prognozė)
200
T 4 Lap (prognozė)
0
K 5 Lap (prognozė)
0
Dalykas apie Willem Van De Velde Vyresnis
Kurios Willem Van De Velde Vyresnis plėtojos yra populiariausios?
Pirmoje vietoje yra Large Ships and Boats in a Calm – ji sulaukė 800 apsilankymų (6% viso Willem Van De Velde Vyresnis peržiūrų). Viršuje pateiktame reitinge yra 10 dažniausiai peržiūromų darbų.
Kiek žmonių skaitė apie Willem Van De Velde Vyresnis svetainėje TopImpressionists.com?
15.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 3.000 lankytojų paveikslų puslapio ir 12.100 lankytojų vieno paveikslą peržiūrint.
Per kurius įrenginius skaitytojai stebi Willem Van De Velde Vyresnis?
Skaitytojai stebi Willem Van De Velde Vyresnis per kompiuteriai (93%),telefonai (7%) ir planšetės (1%); kompiuteriai sudaro 93% apsilankymų.
Kokie plėtmenai dominuoja skaitytojų pasirinkimuose Willem Van De Velde Vyresnis?
Dramatiškumas (Nuotaika): 46% lankytojų, kol katalogo dalis yra 33%.