Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      Adriaen Brouwer Lezers & Meest bekeken doeken

      1635 – 1638

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Adriaen Brouwer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      Adriaen Brouwer en de lezers

      In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Adriaen Brouwer op TopImpressionists.com Feeling: 500 weergaven, wat 11% is van alle weergaven van de schilder. Daarna volgen The Smokers en In the Tavern. Adriaen Brouwer trok in totaal 5.200 bezoeken aan: 1.000 op de pagina van de schilder en 4.200 op individuele doeken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 83% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 3.500 bezoeken. Lezers browsen op apparaten (90%) en telefoons (10%). Lezers worden aangetrokken door Melancholisch (Emotionele toon): 32% van de bezoeken, voor 6% van het oeuvre van de schilder.

      De 10 doeken van Adriaen Brouwer die de meeste aandacht trekken

      Berekend op basis van het aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op TopImpressionists.com: de 10 doeken van Adriaen Brouwer die lezers het vaakst openen, van hoog naar laag.

      1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 bezoeken · 10,6%
      2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 bezoeken · 10,6%
      3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 bezoeken · 8,5%
      4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 bezoeken · 6,4%
      5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 bezoeken · 6,4%
      6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 bezoeken · 4,3%
      7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 bezoeken · 4,3%
      8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 bezoeken · 4,3%
      9. Avarice 9 Avarice 200 bezoeken · 4,3%
      10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 bezoeken · 2,1%

      Hoeveel lezers bezoeken maandelijks de pagina van Adriaen Brouwer?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      Bekijk de cijfers
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 202600
      Jul 20268002.700
      Aug 20260600
      Sep 2026200900

      Hoe vaak worden de doeken van Adriaen Brouwer geopend?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Welke doeken van Adriaen Brouwer trekken maandelijks de meeste bezoekers?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      Bekijk de cijfers
      KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Twilight Landscape0000000002000100
      In the Tavern0000000001000300
      Brawling Peasants0000000001001000
      Smoking Men000000000000
      In the Tavern000000000000
      Interior of a Smoking Room00000000010000
      The Back Operation00000000000100
      The Smokers0000000003000100
      Interior of a Tavern00000000001000
      Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

      Welke apparaten gebruiken lezers om Adriaen Brouwer te volgen?

      Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

      Bekijk de cijfers
      ApparaatBezoekenDelen
      apparaten4.70090,4%
      telefoons5009,6%

      In welke talen wordt Adriaen Brouwer gelezen?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Bekijk de cijfers
      TaalBezoekenDelen
      Tsjechisch200100,0%

      Hoeveel bezoeken krijgt Adriaen Brouwer per dag en wat is de prognose?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      Bekijk de cijfers
      DagBezoeken
      di 22 Sep100
      wo 23 Sep300
      do 24 Sep0
      vr 25 Sep0
      za 26 Sep0
      zo 27 Sep100
      ma 28 Sep0
      di 29 Sep0
      wo 30 Sep100
      do 1 Okt0
      vr 2 Okt0
      za 3 Okt100
      zo 4 Okt0
      ma 5 Okt0
      di 6 Okt0
      wo 7 Okt0
      do 8 Okt0
      vr 9 Okt0
      za 10 Okt100
      zo 11 Okt0
      ma 12 Okt100
      di 13 Okt (voorspelling)0
      wo 14 Okt (voorspelling)0
      do 15 Okt (voorspelling)0
      vr 16 Okt (voorspelling)0
      za 17 Okt (voorspelling)0
      zo 18 Okt (voorspelling)0
      ma 19 Okt (voorspelling)0
      di 20 Okt (voorspelling)0
      wo 21 Okt (voorspelling)0
      do 22 Okt (voorspelling)0
      vr 23 Okt (voorspelling)0
      za 24 Okt (voorspelling)0
      zo 25 Okt (voorspelling)0
      ma 26 Okt (voorspelling)0
      di 27 Okt (voorspelling)0
      wo 28 Okt (voorspelling)0
      do 29 Okt (voorspelling)0
      vr 30 Okt (voorspelling)0
      za 31 Okt (voorspelling)0
      zo 1 Nov (voorspelling)0
      ma 2 Nov (voorspelling)0

      Vragen over Adriaen Brouwer

      Welke doeken van Adriaen Brouwer zijn het meest populair?

      Feeling staat op de eerste plaats met 500 bezoeken (11% van de weergaven van Adriaen Brouwer). De bovenstaande ranglijst toont de 10 meest bekeken werken.

      Hoeveel mensen hebben over Adriaen Brouwer gelezen op TopImpressionists.com?

      5.200 bezoeken in twaalf maanden, 1.000 op de pagina van de schilder en 4.200 op individuele doeken.

      Op welke apparaten volgen lezers Adriaen Brouwer?

      Lezers volgen Adriaen Brouwer op apparaten (90%) en telefoons (10%); apparaten is goed voor 90% van de bezoeken.

      Welke soort doeken geven lezers de voorkeur in Adriaen Brouwer?

      Melancholisch (Emotionele toon): 32% van de bezoeken, tegenover 6% van de catalogus.