Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Andrea Del Sarto op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Andrea Del Sarto: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is Triumph of Caesar: 400 weergaven in een jaar, 5% van alles wat over Andrea Del Sarto is gelezen. Daarop volgen Portrait of a Woman with a Basket of Spindles en Portrait of the Artist's Wife. Pagina van de schilder: 2.400 weergaven. Doeken: 6.800. Totaal: 9.200. Lezersaantal stijgt: 100% meer bezoeken van Aug 2026 tot Sep 2026. Beste maand: Jul 2026, 7.300 bezoeken. Lezers browsen op apparaten (87%), telefoons (12%) en tablets (1%). Ze kiezen vaker voor Sereniteit (Sfeer) dan de catalogus doet vermoeden: 19% van de bezoeken, 0% van de doeken.
De 10 meest bekeken doeken van Andrea Del Sarto
De 10 doeken van Andrea Del Sarto die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Wanneer bezoeken lezers de pagina van Andrea Del Sarto?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
100
Jul 2026
1.600
5.700
Aug 2026
200
400
Sep 2026
600
600
Wanneer bekijken lezers de doeken van Andrea Del Sarto?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van Andrea Del Sarto, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Elegant
21,4%
40,4%
Sereniteit
0,0%
19,1%
Klassiek
28,6%
8,5%
Romantisch
14,3%
12,8%
Dramatisch
21,4%
8,5%
Sereniteit
14,3%
10,6%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
28,6%
40,4%
Sereniteit
14,3%
17,0%
Romantisch
21,4%
12,8%
Melancholisch
7,1%
12,8%
Dramatisch
7,1%
6,4%
Spiritueel
14,3%
4,3%
Sereniteit
0,0%
6,4%
Troostend
7,1%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
36,7%
38,7%
Zachte schaduw
34,7%
28,0%
Gematigde luminantie
24,5%
22,7%
Algehele helderheid: licht
2,0%
10,7%
Lichtgevend
2,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
24,5%
17,3%
Subtiel kleurgebruik
40,8%
52,0%
Gematigd zachte verzadiging
34,7%
28,0%
Duidelijke kleurkracht
0,0%
2,7%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
92,5%
84,5%
Neutrale kleuren
2,5%
11,3%
Monochroom
2,5%
2,8%
Donkere tinten
2,5%
0,0%
Pasteltinten
0,0%
1,4%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
34,7%
29,3%
Gebalanceerd
63,3%
60,0%
Levendig
2,0%
10,7%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,2%
16,0%
Zacht
16,3%
14,7%
Gebalanceerd
8,2%
5,3%
Krachtig contrast
34,7%
38,7%
Verklaring
32,6%
25,3%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
8,2%
6,7%
Zacht gemengd palet
8,2%
9,3%
Evenwichtige harmonie
22,4%
14,7%
Sterke kleurconsistentie
36,7%
45,3%
Harmonieus palet
24,5%
24,0%
Wat zijn de favoriete doeken van Andrea Del Sarto, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Madonna of the Harpies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Holy Family (Barberini)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of Pope Leo X with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of a Lady with a B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Sacrifice of Abraham
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna of the Harpies (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sts Michael and John Gualbe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruiken de lezers van Andrea Del Sarto?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
8.000
87,0%
telefoons
1.100
12,0%
tablets
100
1,1%
In welke talen wordt Andrea Del Sarto gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Spaans
600
50,0%
Frans
200
16,7%
Italiaans
200
16,7%
Engels
100
8,3%
Zweeds
100
8,3%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Andrea Del Sarto, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
100
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
200
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
200
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
100
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
200
do 8 Okt
300
vr 9 Okt
200
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
200
wo 14 Okt
400
do 15 Okt
0
vr 16 Okt
100
za 17 Okt (voorspelling)
100
zo 18 Okt (voorspelling)
0
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
200
wo 21 Okt (voorspelling)
300
do 22 Okt (voorspelling)
200
vr 23 Okt (voorspelling)
100
za 24 Okt (voorspelling)
100
zo 25 Okt (voorspelling)
0
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
200
wo 28 Okt (voorspelling)
300
do 29 Okt (voorspelling)
200
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
100
zo 1 Nov (voorspelling)
100
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
200
wo 4 Nov (voorspelling)
300
do 5 Nov (voorspelling)
300
vr 6 Nov (voorspelling)
200
Veelgestelde vragen over Andrea Del Sarto
Welke doeken van Andrea Del Sarto worden het vaakst geopend?
Triumph of Caesar eerste: 400 bezoeken, 5% van de weergaven. 10 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Andrea Del Sarto op TopImpressionists.com?
9.200 bezoeken in twaalf maanden: 2.400 op de pagina van de schilder, 6.800 op de doeken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Andrea Del Sarto?
Ze maken gebruik van apparaten (87%), telefoons (12%) en tablets (1%); apparaten is goed voor 87% van de bezoeken.
Welke doeken van Andrea Del Sarto passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Sereniteit (Sfeer) worden beschouwd, ontvangen 19% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?