Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anton Mauve op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Anton Mauve in cijfers
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 is het canvas van Anton Mauve dat door lezers het vaakst wordt bekeken: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 8% van de weergaven. Vervolgens Scheveningen en Grazing sheep. Van de in totaal 6.000 bezoeken: 1.700 op de pagina van de schilder, 4.300 op de doeken. Jul 2026 was het hoogtepunt: 4.300 bezoeken. Apparaten van de lezers: apparaten (77%), telefoons (18%) en tablets (5%). Een voorkeur toont aan: Sereniteit (Sfeer) is verantwoordelijk voor 50% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.
Anton Mauve: de 10 doeken die lezers het vaakst openen
Deze lijst is gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op TopImpressionists.com gedurende twaalf maanden, niet op basis van een catalogusscore. De eerste plaats is het meest bezochte canvas van Anton Mauve.
Hoe verandert het lezerspubliek van Anton Mauve van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
400
3.900
Aug 2026
0
100
Sep 2026
700
100
Okt 2026
600
200
Hoe vaak worden de doeken van Anton Mauve gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de doeken van Anton Mauve?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aards
45,5%
33,3%
Sereniteit
0,0%
50,0%
Sereniteit
45,5%
8,3%
Dramatisch
0,0%
8,3%
Nostalgisch
9,1%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Melancholisch
54,5%
83,3%
Sereniteit
36,4%
8,3%
Zwaarmoedig
9,1%
8,3%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
16,0%
12,5%
Zachte schaduw
26,0%
8,3%
Gematigde luminantie
42,0%
43,8%
Algehele helderheid: licht
12,0%
29,2%
Lichtgevend
4,0%
6,2%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
24,0%
25,0%
Subtiel kleurgebruik
46,0%
39,6%
Gematigd zachte verzadiging
28,0%
31,2%
Duidelijke kleurkracht
2,0%
4,2%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
52,9%
50,0%
Aardse tinten
41,2%
42,1%
Donkere tinten
5,9%
5,3%
Monochroom
0,0%
2,6%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
26,0%
37,5%
Gebalanceerd
66,0%
50,0%
Levendig
8,0%
12,5%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
20,0%
8,3%
Zacht
22,0%
10,4%
Gebalanceerd
12,0%
12,5%
Krachtig contrast
20,0%
35,4%
Verklaring
26,0%
33,3%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
6,0%
22,9%
Zacht gemengd palet
0,0%
2,1%
Evenwichtige harmonie
2,0%
0,0%
Sterke kleurconsistentie
26,0%
27,1%
Harmonieus palet
66,0%
47,9%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Anton Mauve zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
A Herdess with Cows on a Co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Pieter Frederik…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Carter on a Country Road
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Scanty Meal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sheep in Dekkersduin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Shepherdess and Her Flock
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Donkey Stand on the Beach a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Scheveningen
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Tow Path No.1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fishing boat on the beach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Anton Mauve bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
4.600
76,7%
telefoons
1.100
18,3%
tablets
300
5,0%
Welke talen spreken de lezers van Anton Mauve?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Japans
400
50,0%
Spaans
200
25,0%
Frans
100
12,5%
Nederlands
100
12,5%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Anton Mauve eruit, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
Dag
Bezoeken
zo 18 Okt
100
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
100
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
100
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
0
wo 28 Okt
100
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
100
di 3 Nov
300
wo 4 Nov
0
do 5 Nov
0
vr 6 Nov
0
za 7 Nov
400
zo 8 Nov (voorspelling)
100
ma 9 Nov (voorspelling)
100
di 10 Nov (voorspelling)
300
wo 11 Nov (voorspelling)
100
do 12 Nov (voorspelling)
0
vr 13 Nov (voorspelling)
100
za 14 Nov (voorspelling)
300
zo 15 Nov (voorspelling)
100
ma 16 Nov (voorspelling)
100
di 17 Nov (voorspelling)
400
wo 18 Nov (voorspelling)
100
do 19 Nov (voorspelling)
0
vr 20 Nov (voorspelling)
100
za 21 Nov (voorspelling)
400
zo 22 Nov (voorspelling)
100
ma 23 Nov (voorspelling)
100
di 24 Nov (voorspelling)
400
wo 25 Nov (voorspelling)
100
do 26 Nov (voorspelling)
0
vr 27 Nov (voorspelling)
100
za 28 Nov (voorspelling)
400
Anton Mauve: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken canvas van Anton Mauve?
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 bezoeken, 8% van de weergaven van Anton Mauve. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Anton Mauve?
6.000 in twaalf maanden (1.700 op de pagina van de schilder, 4.300 op de doeken).
Openen lezers Anton Mauve op een telefoon of een computer?
Op beide: apparaten (77%), telefoons (18%) en tablets (5%); apparaten loopt met 77%.
Verkiezen lezers een bepaald type canvas van Anton Mauve?
Ja, Sereniteit (Sfeer): 50% van de bezoeken voor 0% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?