Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      Armand Schonberger De lezers en de canvassen

      1885 – 1974

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Armand Schonberger op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      Armand Schonberger: wat een jaar aan bezoeken vertelt

      Het meest bekeken canvas is Black Ink And Charcoal: 300 weergaven in een jaar, 12% van alles wat over Armand Schonberger is gelezen. Daarop volgen Family en Houses. Pagina van de schilder: 500 weergaven. Doeken: 2.500. Totaal: 3.000. Lezersaantal neemt af: 100% minder bezoeken van Aug 2026 tot Sep 2026. Beste maand: Jul 2026, 2.600 bezoeken. Lezers browsen op apparaten (100%). Ze kiezen vaker voor Krachtig contrast (Contrast) dan de catalogus doet vermoeden: 46% van de bezoeken, 26% van de doeken.

      De 10 meest bekeken doeken van Armand Schonberger

      De 10 doeken van Armand Schonberger die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.

      1. Black Ink And Charcoal 1 Black Ink And Charcoal 300 bezoeken · 11,5%
      2. Family 2 Family 200 bezoeken · 7,7%
      3. Houses 3 Houses 200 bezoeken · 7,7%
      4. Still-life With Fruit-dish 4 Still-life With Fruit-dish 200 bezoeken · 7,7%
      5. Rush Out Of Everydays 5 Rush Out Of Everydays 200 bezoeken · 7,7%
      6. Cabaret 6 Cabaret 100 bezoeken · 3,8%
      7. Tempera 7 Tempera 100 bezoeken · 3,8%
      8. Merry Go Round 8 Merry Go Round 100 bezoeken · 3,8%
      9. At The Cofee Shop 9 At The Cofee Shop 100 bezoeken · 3,8%
      10. Street scene 10 Street scene 100 bezoeken · 3,8%

      Wanneer bezoeken lezers de pagina van Armand Schonberger?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      De cijfers in een tabel
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 20260200
      Jul 20265002.100
      Aug 20260200
      Sep 202600

      Wanneer bekijken lezers de doeken van Armand Schonberger?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Wat zijn de favoriete doeken van Armand Schonberger, maand voor maand?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      De cijfers in een tabel
      KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Model In An Artist's Studio000000000000
      Hilly Landscape With Houses000000000000
      Merry Go Round00000000010000
      Railway Bridge000000000000
      Woman Portrait000000000000
      Untitled Figures000000000000
      At The Cofee Shop00000000100000
      Vera000000000000
      Mixed Technique000000000000
      Concert000000000000

      Welke apparaten gebruiken de lezers van Armand Schonberger?

      Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

      De cijfers in een tabel
      ApparaatBezoekenDelen
      apparaten3.000100,0%

      In welke talen wordt Armand Schonberger gelezen?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Hoeveel bezoeken per dag krijgt Armand Schonberger, en wat volgt er?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      De cijfers in een tabel
      DagBezoeken
      di 22 Sep0
      wo 23 Sep0
      do 24 Sep0
      vr 25 Sep0
      za 26 Sep0
      zo 27 Sep0
      ma 28 Sep0
      di 29 Sep0
      wo 30 Sep0
      do 1 Okt0
      vr 2 Okt0
      za 3 Okt0
      zo 4 Okt100
      ma 5 Okt0
      di 6 Okt0
      wo 7 Okt0
      do 8 Okt0
      vr 9 Okt0
      za 10 Okt0
      zo 11 Okt0
      ma 12 Okt0
      di 13 Okt (voorspelling)0
      wo 14 Okt (voorspelling)0
      do 15 Okt (voorspelling)0
      vr 16 Okt (voorspelling)0
      za 17 Okt (voorspelling)0
      zo 18 Okt (voorspelling)0
      ma 19 Okt (voorspelling)0
      di 20 Okt (voorspelling)0
      wo 21 Okt (voorspelling)0
      do 22 Okt (voorspelling)0
      vr 23 Okt (voorspelling)0
      za 24 Okt (voorspelling)0
      zo 25 Okt (voorspelling)0
      ma 26 Okt (voorspelling)0
      di 27 Okt (voorspelling)0
      wo 28 Okt (voorspelling)0
      do 29 Okt (voorspelling)0
      vr 30 Okt (voorspelling)0
      za 31 Okt (voorspelling)0
      zo 1 Nov (voorspelling)0
      ma 2 Nov (voorspelling)0

      Veelgestelde vragen over Armand Schonberger

      Welke doeken van Armand Schonberger worden het vaakst geopend?

      Black Ink And Charcoal eerste: 300 bezoeken, 12% van de weergaven. 10 doeken staan hoger in de ranglijst.

      Hoe groot is het lezerspubliek van Armand Schonberger op TopImpressionists.com?

      3.000 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de pagina van de schilder, 2.500 op de doeken.

      Welke apparaten gebruiken de lezers van Armand Schonberger?

      Ze maken gebruik van apparaten (100%); apparaten is goed voor 100% van de bezoeken.

      Welke doeken van Armand Schonberger passen bij de smaak van de lezers?

      Canvasdoeken die als Krachtig contrast (Contrast) worden beschouwd, ontvangen 46% van de bezoeken voor 26% van de catalogus.