Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Bartolomé Esteban Murillo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Bartolomé Esteban Murillo: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is Immaculate Conception of Soult: 1.800 weergaven in een jaar, 5% van alles wat over Bartolomé Esteban Murillo is gelezen. Daarop volgen the immaculate conception en The Assumption of the Virgin. Pagina van de schilder: 3.600 weergaven. Doeken: 30.500. Totaal: 34.100. Lezersaantal stijgt: 2% meer bezoeken van Aug 2026 tot Sep 2026. Beste maand: Jul 2026, 22.800 bezoeken. De lezers spreken Frans (39%), Spaans (29%) en Engels (6%). Lezers browsen op apparaten (78%), telefoons (21%) en tablets (1%). Ze kiezen vaker voor Spiritueel (Emotionele toon) dan de catalogus doet vermoeden: 64% van de bezoeken, 11% van de doeken.
De 10 meest bekeken doeken van Bartolomé Esteban Murillo
De 10 doeken van Bartolomé Esteban Murillo die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Wanneer bezoeken lezers de pagina van Bartolomé Esteban Murillo?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
700
Jul 2026
1.100
21.700
Aug 2026
100
5.100
Sep 2026
2.300
3.000
Wanneer bekijken lezers de doeken van Bartolomé Esteban Murillo?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van Bartolomé Esteban Murillo, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Etherisch
11,1%
42,5%
Dramatisch
33,3%
20,7%
Sereniteit
22,2%
11,4%
Elegant
22,2%
5,7%
Sereniteit
0,0%
6,2%
Inspirerend
0,0%
5,2%
Romantisch
0,0%
3,6%
Mystiek
0,0%
2,1%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Spiritueel
11,1%
63,7%
Reflectief
0,0%
9,3%
Sereniteit
22,2%
7,8%
Dramatisch
11,1%
3,6%
Sereniteit
11,1%
2,6%
Etherisch
0,0%
2,6%
Melancholisch
0,0%
2,6%
Nostalgisch
0,0%
2,6%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
48,0%
47,5%
Zachte schaduw
40,0%
33,7%
Gematigde luminantie
8,0%
15,8%
Algehele helderheid: licht
4,0%
2,9%
Lichtgevend
0,0%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
34,0%
27,6%
Subtiel kleurgebruik
36,0%
34,3%
Gematigd zachte verzadiging
18,0%
28,1%
Duidelijke kleurkracht
12,0%
10,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
76,2%
83,9%
Donkere tinten
16,7%
12,5%
Neutrale kleuren
7,1%
3,2%
Monochroom
0,0%
0,3%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
56,0%
38,7%
Gebalanceerd
32,0%
53,4%
Levendig
12,0%
7,9%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,0%
3,2%
Zacht
22,0%
13,5%
Gebalanceerd
10,0%
9,1%
Krachtig contrast
18,0%
22,6%
Verklaring
42,0%
51,6%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
6,0%
6,7%
Zacht gemengd palet
8,0%
5,0%
Evenwichtige harmonie
14,0%
12,9%
Sterke kleurconsistentie
60,0%
57,5%
Harmonieus palet
12,0%
17,9%
Wat zijn de favoriete doeken van Bartolomé Esteban Murillo, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
De terugkeer van de verlore…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Welke apparaten gebruiken de lezers van Bartolomé Esteban Murillo?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De cijfers in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
26.500
77,7%
telefoons
7.100
20,8%
tablets
500
1,5%
In welke talen wordt Bartolomé Esteban Murillo gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Frans
1.200
38,7%
Spaans
900
29,0%
Engels
200
6,5%
Hongaars
200
6,5%
Italiaans
200
6,5%
Portugees
100
3,2%
Russisch
100
3,2%
Slovaaks
100
3,2%
Zweeds
100
3,2%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Bartolomé Esteban Murillo, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
za 26 Sep
400
zo 27 Sep
300
ma 28 Sep
900
di 29 Sep
300
wo 30 Sep
400
do 1 Okt
900
vr 2 Okt
100
za 3 Okt
400
zo 4 Okt
300
ma 5 Okt
400
di 6 Okt
900
wo 7 Okt
600
do 8 Okt
400
vr 9 Okt
100
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
700
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
800
wo 14 Okt
300
do 15 Okt
600
vr 16 Okt
700
za 17 Okt (voorspelling)
300
zo 18 Okt (voorspelling)
400
ma 19 Okt (voorspelling)
400
di 20 Okt (voorspelling)
600
wo 21 Okt (voorspelling)
400
do 22 Okt (voorspelling)
600
vr 23 Okt (voorspelling)
300
za 24 Okt (voorspelling)
200
zo 25 Okt (voorspelling)
400
ma 26 Okt (voorspelling)
400
di 27 Okt (voorspelling)
600
wo 28 Okt (voorspelling)
400
do 29 Okt (voorspelling)
600
vr 30 Okt (voorspelling)
300
za 31 Okt (voorspelling)
200
zo 1 Nov (voorspelling)
400
ma 2 Nov (voorspelling)
400
di 3 Nov (voorspelling)
600
wo 4 Nov (voorspelling)
400
do 5 Nov (voorspelling)
600
vr 6 Nov (voorspelling)
300
Veelgestelde vragen over Bartolomé Esteban Murillo
Welke doeken van Bartolomé Esteban Murillo worden het vaakst geopend?
Immaculate Conception of Soult eerste: 1.800 bezoeken, 5% van de weergaven. 10 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Bartolomé Esteban Murillo op TopImpressionists.com?
34.100 bezoeken in twaalf maanden: 3.600 op de pagina van de schilder, 30.500 op de doeken.
Welke apparaten gebruiken de lezers van Bartolomé Esteban Murillo?
Ze maken gebruik van apparaten (78%), telefoons (21%) en tablets (1%); apparaten is goed voor 78% van de bezoeken.
Welke talen spreken de lezers van Bartolomé Esteban Murillo?
Frans (39%), Spaans (29%) en Engels (6%); Frans beslaat 39%.
Welke doeken van Bartolomé Esteban Murillo passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Spiritueel (Emotionele toon) worden beschouwd, ontvangen 64% van de bezoeken voor 11% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?