Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      Beatrice Kreloff Lezers & Meest bekeken doeken

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Beatrice Kreloff op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      Beatrice Kreloff en de lezers

      In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Beatrice Kreloff op TopImpressionists.com Figure 13: 200 weergaven, wat 33% is van alle weergaven van de schilder. Daarna volgen Figure 8 en Figure 17. Beatrice Kreloff trok in totaal 1.000 bezoeken aan: 400 op de pagina van de schilder en 600 op individuele doeken. De drukste maand was Jul 2026, met 900 bezoeken. Lezers worden aangetrokken door Lichtgevend (Lichtsterkte): 33% van de bezoeken, voor 8% van het oeuvre van de schilder.

      De 5 doeken van Beatrice Kreloff die de meeste aandacht trekken

      Berekend op basis van het aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op TopImpressionists.com: de 5 doeken van Beatrice Kreloff die lezers het vaakst openen, van hoog naar laag.

      1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 bezoeken · 33,3%
      2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 bezoeken · 16,7%
      3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 bezoeken · 16,7%
      4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 bezoeken · 16,7%
      5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 bezoeken · 16,7%

      Hoeveel lezers bezoeken maandelijks de pagina van Beatrice Kreloff?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      Bekijk de cijfers
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 20260100
      Jul 2026400500
      Aug 202600
      Sep 202600

      Hoe vaak worden de doeken van Beatrice Kreloff geopend?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Welke doeken van Beatrice Kreloff trekken maandelijks de meeste bezoekers?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      Bekijk de cijfers
      KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      Figure 9000000000000
      Figure 800000000100000
      Figure 1600000000010000
      Figure 5000000000000
      Figure 4000000000000
      Figure 1700000000010000
      Figure000000000000
      Figure 1300000000020000
      Figure 7000000000000
      Figure 14000000000000

      In welke talen wordt Beatrice Kreloff gelezen?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Hoeveel bezoeken krijgt Beatrice Kreloff per dag en wat is de prognose?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      Bekijk de cijfers
      DagBezoeken
      vr 25 Sep0
      za 26 Sep0
      zo 27 Sep0
      ma 28 Sep0
      di 29 Sep0
      wo 30 Sep0
      do 1 Okt0
      vr 2 Okt0
      za 3 Okt0
      zo 4 Okt0
      ma 5 Okt0
      di 6 Okt0
      wo 7 Okt0
      do 8 Okt0
      vr 9 Okt0
      za 10 Okt0
      zo 11 Okt0
      ma 12 Okt0
      di 13 Okt0
      wo 14 Okt0
      do 15 Okt0
      vr 16 Okt (voorspelling)0
      za 17 Okt (voorspelling)0
      zo 18 Okt (voorspelling)0
      ma 19 Okt (voorspelling)0
      di 20 Okt (voorspelling)0
      wo 21 Okt (voorspelling)0
      do 22 Okt (voorspelling)0
      vr 23 Okt (voorspelling)0
      za 24 Okt (voorspelling)0
      zo 25 Okt (voorspelling)0
      ma 26 Okt (voorspelling)0
      di 27 Okt (voorspelling)0
      wo 28 Okt (voorspelling)0
      do 29 Okt (voorspelling)0
      vr 30 Okt (voorspelling)0
      za 31 Okt (voorspelling)0
      zo 1 Nov (voorspelling)0
      ma 2 Nov (voorspelling)0
      di 3 Nov (voorspelling)0
      wo 4 Nov (voorspelling)0
      do 5 Nov (voorspelling)0

      Vragen over Beatrice Kreloff

      Welke doeken van Beatrice Kreloff zijn het meest populair?

      Figure 13 staat op de eerste plaats met 200 bezoeken (33% van de weergaven van Beatrice Kreloff). De bovenstaande ranglijst toont de 5 meest bekeken werken.

      Hoeveel mensen hebben over Beatrice Kreloff gelezen op TopImpressionists.com?

      1.000 bezoeken in twaalf maanden, 400 op de pagina van de schilder en 600 op individuele doeken.

      Welke soort doeken geven lezers de voorkeur in Beatrice Kreloff?

      Lichtgevend (Lichtsterkte): 33% van de bezoeken, tegenover 8% van de catalogus.