Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Claude Mellan op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Claude Mellan: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is Face of Christ on Saint Veronica: 200 weergaven in een jaar, 50% van alles wat over Claude Mellan is gelezen. Daarop volgen Face of Christ (detail) en Portrait of Louis XIV as a Child. Pagina van de schilder: 500 weergaven. Doeken: 400. Totaal: 900. Beste maand: Jul 2026, 800 bezoeken. Ze kiezen vaker voor Gematigde luminantie (Lichtsterkte) dan de catalogus doet vermoeden: 100% van de bezoeken, 27% van de doeken.
De 3 meest bekeken doeken van Claude Mellan
De 3 doeken van Claude Mellan die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Wanneer bezoeken lezers de pagina van Claude Mellan?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
100
Wanneer bekijken lezers de doeken van Claude Mellan?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van Claude Mellan, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
33,3%
50,0%
Elegant
33,3%
50,0%
Sereniteit
33,3%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
33,3%
50,0%
Spiritueel
33,3%
50,0%
Melancholisch
33,3%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
0,0%
0,0%
Zachte schaduw
9,1%
0,0%
Gematigde luminantie
27,3%
100,0%
Algehele helderheid: licht
54,5%
0,0%
Lichtgevend
9,1%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
90,9%
100,0%
Subtiel kleurgebruik
9,1%
0,0%
Gematigd zachte verzadiging
0,0%
0,0%
Duidelijke kleurkracht
0,0%
0,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
70,0%
50,0%
Monochroom
20,0%
50,0%
Aardse tinten
10,0%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
63,6%
50,0%
Gebalanceerd
36,4%
50,0%
Levendig
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
36,4%
25,0%
Zacht
36,4%
50,0%
Gebalanceerd
0,0%
0,0%
Krachtig contrast
0,0%
0,0%
Verklaring
27,3%
25,0%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
0,0%
0,0%
Zacht gemengd palet
18,2%
0,0%
Evenwichtige harmonie
0,0%
0,0%
Sterke kleurconsistentie
9,1%
0,0%
Harmonieus palet
72,7%
100,0%
Wat zijn de favoriete doeken van Claude Mellan, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Portrait of Louis XIV as a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Face of Christ (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Henriette-Marie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young woman rises from he…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Face of Christ on Saint Ver…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
portrait of James Howell
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Intellect and memory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pierre gassendi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A young shepherdess reading…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In welke talen wordt Claude Mellan gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Italiaans
200
100,0%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Claude Mellan, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
vr 25 Sep
0
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
100
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
100
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
0
wo 14 Okt
0
do 15 Okt
0
vr 16 Okt (voorspelling)
100
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
0
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
0
wo 21 Okt (voorspelling)
100
do 22 Okt (voorspelling)
0
vr 23 Okt (voorspelling)
100
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
0
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
0
wo 28 Okt (voorspelling)
100
do 29 Okt (voorspelling)
0
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
0
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
0
wo 4 Nov (voorspelling)
100
do 5 Nov (voorspelling)
0
Veelgestelde vragen over Claude Mellan
Welke doeken van Claude Mellan worden het vaakst geopend?
Face of Christ on Saint Veronica eerste: 200 bezoeken, 50% van de weergaven. 3 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Claude Mellan op TopImpressionists.com?
900 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de pagina van de schilder, 400 op de doeken.
Welke doeken van Claude Mellan passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Gematigde luminantie (Lichtsterkte) worden beschouwd, ontvangen 100% van de bezoeken voor 27% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?