Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      Cyril Mount Lezers & Meest bekeken doeken

      1920 – 2013

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Cyril Mount op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      Cyril Mount en de lezers

      In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Cyril Mount op TopImpressionists.com Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 weergaven, wat 40% is van alle weergaven van de schilder. Daarna volgen Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 en Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942. Cyril Mount trok in totaal 900 bezoeken aan: 500 op de pagina van de schilder en 400 op individuele doeken. Aandacht afgenomen met 100% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 700 bezoeken. Lezers worden aangetrokken door Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 60% van de bezoeken, voor 22% van het oeuvre van de schilder.

      De 4 doeken van Cyril Mount die de meeste aandacht trekken

      Berekend op basis van het aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op TopImpressionists.com: de 4 doeken van Cyril Mount die lezers het vaakst openen, van hoog naar laag.

      1. Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 1 Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 200 bezoeken · 40,0%
      2. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 2 Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009 100 bezoeken · 20,0%
      3. Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 3 Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992 100 bezoeken · 20,0%
      4. Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943 4 Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009 100 bezoeken · 20,0%

      Hoeveel lezers bezoeken maandelijks de pagina van Cyril Mount?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      Bekijk de cijfers
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 202600
      Jul 2026300400
      Aug 202600
      Sep 20262000
      Okt 202600

      Hoe vaak worden de doeken van Cyril Mount geopend?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Welke doeken van Cyril Mount trekken maandelijks de meeste bezoekers?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      Bekijk de cijfers
      KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
      Victory Roll into Tunis 7th…00000000100000
      Guns of the 11th Field Regi…000000000000
      Mareth Line – Wet Night, F.…000000000000
      Brew Up and Halt for the Ni…00000000100000
      El Oudref Observation Post,…000000000000
      Their Spring, Medjes el Bab…000000000000
      'Our Final Gun Position, Me…000000000000
      'Petrol Lorries on Fire nea…000000000000
      Lieutenant General C. J. E.…00000000200000

      In welke talen wordt Cyril Mount gelezen?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Hoeveel bezoeken krijgt Cyril Mount per dag en wat is de prognose?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      Bekijk de cijfers
      DagBezoeken
      wo 14 Okt0
      do 15 Okt0
      vr 16 Okt0
      za 17 Okt0
      zo 18 Okt100
      ma 19 Okt0
      di 20 Okt0
      wo 21 Okt0
      do 22 Okt0
      vr 23 Okt0
      za 24 Okt0
      zo 25 Okt0
      ma 26 Okt0
      di 27 Okt0
      wo 28 Okt0
      do 29 Okt0
      vr 30 Okt0
      za 31 Okt0
      zo 1 Nov0
      ma 2 Nov0
      di 3 Nov0
      wo 4 Nov (voorspelling)0
      do 5 Nov (voorspelling)0
      vr 6 Nov (voorspelling)0
      za 7 Nov (voorspelling)0
      zo 8 Nov (voorspelling)0
      ma 9 Nov (voorspelling)0
      di 10 Nov (voorspelling)0
      wo 11 Nov (voorspelling)0
      do 12 Nov (voorspelling)0
      vr 13 Nov (voorspelling)0
      za 14 Nov (voorspelling)0
      zo 15 Nov (voorspelling)0
      ma 16 Nov (voorspelling)0
      di 17 Nov (voorspelling)0
      wo 18 Nov (voorspelling)0
      do 19 Nov (voorspelling)0
      vr 20 Nov (voorspelling)0
      za 21 Nov (voorspelling)0
      zo 22 Nov (voorspelling)0
      ma 23 Nov (voorspelling)0
      di 24 Nov (voorspelling)0

      Vragen over Cyril Mount

      Welke doeken van Cyril Mount zijn het meest populair?

      Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE staat op de eerste plaats met 200 bezoeken (40% van de weergaven van Cyril Mount). De bovenstaande ranglijst toont de 4 meest bekeken werken.

      Hoeveel mensen hebben over Cyril Mount gelezen op TopImpressionists.com?

      900 bezoeken in twaalf maanden, 500 op de pagina van de schilder en 400 op individuele doeken.

      Welke soort doeken geven lezers de voorkeur in Cyril Mount?

      Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 60% van de bezoeken, tegenover 22% van de catalogus.