Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      François Flameng Populariteit & bezoekersstatistieken

      1856 – 1923

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van François Flameng op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      François Flameng in cijfers

      L'offensive De L'yser is het canvas van François Flameng dat door lezers het vaakst wordt bekeken: 500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 15% van de weergaven. Vervolgens Assedio Di Sebastopoli - en Poststation Im Kaukasus. Van de in totaal 2.800 bezoeken: 600 op de pagina van de schilder, 2.200 op de doeken. Het licht neemt toe: 100% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt: 2.400 bezoeken. Een voorkeur toont aan: Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) is verantwoordelijk voor 48% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.

      François Flameng: de 10 doeken die lezers het vaakst openen

      Deze lijst is gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op TopImpressionists.com gedurende twaalf maanden, niet op basis van een catalogusscore. De eerste plaats is het meest bezochte canvas van François Flameng.

      1. L'offensive De L'yser 1 L'offensive De L'yser 500 bezoeken · 15,2%
      2. Assedio Di Sebastopoli - 2 Assedio Di Sebastopoli - 500 bezoeken · 15,2%
      3. Poststation Im Kaukasus 3 Poststation Im Kaukasus 300 bezoeken · 9,1%
      4. A Studiy Of An Caucasian Men - 4 A Studiy Of An Caucasian Men - 200 bezoeken · 6,1%
      5. Marked Day 5 Marked Day 200 bezoeken · 6,1%
      6. The Return From The Hunt 6 The Return From The Hunt 200 bezoeken · 6,1%
      7. The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919 7 The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919, 1923 100 bezoeken · 3,0%
      8. Cossack Horsemen 8 Cossack Horsemen 100 bezoeken · 3,0%
      9. The Attack 9 The Attack 100 bezoeken · 3,0%
      10. Portrait Of Mrs. D 10 Portrait Of Mrs. D 100 bezoeken · 3,0%

      Hoe verandert het lezerspubliek van François Flameng van maand tot maand?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      Toon de cijfers
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 20260100
      Jul 20265001.900
      Aug 20261000
      Sep 20260200

      Hoe vaak worden de doeken van François Flameng gedurende het jaar bekeken?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Hoe verhouden de favoriete doeken van François Flameng zich gedurende het jaar?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      Toon de cijfers
      KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
      The Victory Procession, in…00000000010000
      Portrait of Empress Maria F…000000000000
      Portrait of Princess Z. N.…000000000000
      Portrait of Dora of Leuchte…000000000000
      Portrait of Vera Kharitonen…000000000000
      Bathing of Court Ladies in…000000000000
      Portrait of Mrs. H.K.S. Wil…000000000000
      Queen Alexandra (1844-1925)000000000000
      Portrait of Auguste Rodin000000000000
      Reception at Compiegne in 1…000000000000

      Welke talen spreken de lezers van François Flameng?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan François Flameng eruit, en wat volgt er?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      Toon de cijfers
      DagBezoeken
      za 26 Sep0
      zo 27 Sep0
      ma 28 Sep0
      di 29 Sep0
      wo 30 Sep0
      do 1 Okt0
      vr 2 Okt0
      za 3 Okt0
      zo 4 Okt0
      ma 5 Okt0
      di 6 Okt0
      wo 7 Okt0
      do 8 Okt0
      vr 9 Okt0
      za 10 Okt100
      zo 11 Okt0
      ma 12 Okt0
      di 13 Okt0
      wo 14 Okt0
      do 15 Okt0
      vr 16 Okt0
      za 17 Okt (voorspelling)100
      zo 18 Okt (voorspelling)0
      ma 19 Okt (voorspelling)0
      di 20 Okt (voorspelling)0
      wo 21 Okt (voorspelling)0
      do 22 Okt (voorspelling)0
      vr 23 Okt (voorspelling)0
      za 24 Okt (voorspelling)200
      zo 25 Okt (voorspelling)0
      ma 26 Okt (voorspelling)0
      di 27 Okt (voorspelling)0
      wo 28 Okt (voorspelling)0
      do 29 Okt (voorspelling)0
      vr 30 Okt (voorspelling)0
      za 31 Okt (voorspelling)200
      zo 1 Nov (voorspelling)0
      ma 2 Nov (voorspelling)0
      di 3 Nov (voorspelling)0
      wo 4 Nov (voorspelling)0
      do 5 Nov (voorspelling)0
      vr 6 Nov (voorspelling)0

      François Flameng: korte antwoorden

      Wat is het meest bekeken canvas van François Flameng?

      L'offensive De L'yser: 500 bezoeken, 15% van de weergaven van François Flameng. De lijst loopt door tot rang 10.

      Hoeveel bezoeken krijgt François Flameng?

      2.800 in twaalf maanden (600 op de pagina van de schilder, 2.200 op de doeken).

      Verkiezen lezers een bepaald type canvas van François Flameng?

      Ja, Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 48% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.