Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Frank Stella op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Frank Stella en de lezers
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Frank Stella op TopImpressionists.com The Fountain: 900 weergaven, wat 20% is van alle weergaven van de schilder. Daarna volgen Darabjerd III en Tahkt-I-Sulayman Variation II. Frank Stella trok in totaal 6.000 bezoeken aan: 3.300 op de pagina van de schilder en 2.700 op individuele doeken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 191% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Sep 2026, met 3.200 bezoeken. Lezers komen in Engels (86%), Tsjechisch (4%) en Pools (4%). Lezers browsen op apparaten (53%), telefoons (42%) en tablets (5%). Lezers worden aangetrokken door Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 34% van de bezoeken, voor 17% van het oeuvre van de schilder.
De 10 doeken van Frank Stella die de meeste aandacht trekken
Berekend op basis van het aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op TopImpressionists.com: de 10 doeken van Frank Stella die lezers het vaakst openen, van hoog naar laag.
Hoeveel lezers bezoeken maandelijks de pagina van Frank Stella?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
200
1.500
Aug 2026
300
800
Sep 2026
2.800
400
Hoe vaak worden de doeken van Frank Stella geopend?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de lezers van Frank Stella?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Minimalistisch
66,7%
59,1%
Krachtig en gedurfd
11,1%
18,2%
Sereniteit
11,1%
18,2%
Modern
11,1%
4,5%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
44,4%
45,5%
Energiek
22,2%
22,7%
Reflectief
22,2%
13,6%
Sereniteit
11,1%
18,2%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
9,8%
13,6%
Zachte schaduw
4,9%
0,0%
Gematigde luminantie
26,8%
34,1%
Algehele helderheid: licht
41,5%
36,4%
Lichtgevend
17,1%
15,9%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
34,2%
15,9%
Subtiel kleurgebruik
17,1%
34,1%
Gematigd zachte verzadiging
17,1%
15,9%
Duidelijke kleurkracht
21,9%
18,2%
Levendige kleur
9,8%
15,9%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
44,7%
33,3%
Aardse tinten
18,4%
25,6%
Pasteltinten
10,5%
17,9%
Donkere tinten
10,5%
12,8%
Monochroom
7,9%
2,6%
Levendig en fel
2,6%
5,1%
Metallic tinten
2,6%
2,6%
Natuurlijke tinten
2,6%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
29,3%
13,6%
Gebalanceerd
34,2%
50,0%
Levendig
36,6%
36,4%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
12,2%
2,3%
Zacht
17,1%
29,5%
Gebalanceerd
2,4%
0,0%
Krachtig contrast
12,2%
20,4%
Verklaring
56,1%
47,7%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
53,7%
50,0%
Zacht gemengd palet
14,6%
29,5%
Evenwichtige harmonie
9,8%
4,5%
Sterke kleurconsistentie
12,2%
13,6%
Harmonieus palet
9,8%
2,3%
Welke doeken van Frank Stella trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Een kunstwer…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sacramento Mall Proposal #4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruiken lezers om Frank Stella te volgen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
3.200
53,3%
telefoons
2.500
41,7%
tablets
300
5,0%
In welke talen wordt Frank Stella gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
4.300
86,0%
Tsjechisch
200
4,0%
Pools
200
4,0%
Italiaans
100
2,0%
Portugees
100
2,0%
Russisch
100
2,0%
Hoeveel bezoeken krijgt Frank Stella per dag en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
di 22 Sep
0
wo 23 Sep
200
do 24 Sep
700
vr 25 Sep
400
za 26 Sep
200
zo 27 Sep
800
ma 28 Sep
600
di 29 Sep
100
wo 30 Sep
600
do 1 Okt
400
vr 2 Okt
300
za 3 Okt
100
zo 4 Okt
200
ma 5 Okt
900
di 6 Okt
200
wo 7 Okt
600
do 8 Okt
200
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
200
zo 11 Okt
100
ma 12 Okt
0
di 13 Okt (voorspelling)
0
wo 14 Okt (voorspelling)
100
do 15 Okt (voorspelling)
100
vr 16 Okt (voorspelling)
100
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
100
ma 19 Okt (voorspelling)
100
di 20 Okt (voorspelling)
0
wo 21 Okt (voorspelling)
0
do 22 Okt (voorspelling)
0
vr 23 Okt (voorspelling)
0
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
0
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
0
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
0
vr 30 Okt (voorspelling)
0
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
0
ma 2 Nov (voorspelling)
0
Vragen over Frank Stella
Welke doeken van Frank Stella zijn het meest populair?
The Fountain staat op de eerste plaats met 900 bezoeken (20% van de weergaven van Frank Stella). De bovenstaande ranglijst toont de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen hebben over Frank Stella gelezen op TopImpressionists.com?
6.000 bezoeken in twaalf maanden, 3.300 op de pagina van de schilder en 2.700 op individuele doeken.
Op welke apparaten volgen lezers Frank Stella?
Lezers volgen Frank Stella op apparaten (53%), telefoons (42%) en tablets (5%); apparaten is goed voor 53% van de bezoeken.
In welke talen volgen lezers Frank Stella?
In Engels (86%), Tsjechisch (4%) en Pools (4%). Engels is de meest gebruikte taal met 86%.
Welke soort doeken geven lezers de voorkeur in Frank Stella?
Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 34% van de bezoeken, tegenover 17% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?