Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hans Emmenegger op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Hans Emmenegger in cijfers
Forest Painting is het canvas van Hans Emmenegger dat door lezers het vaakst wordt bekeken: 1.800 weergaven in twaalf maanden, goed voor 24% van de weergaven. Vervolgens In the Forest en In February. Van de in totaal 7.900 bezoeken: 2.000 op de pagina van de schilder, 5.900 op de doeken. Het licht neemt toe: 55% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt: 4.600 bezoeken. Apparaten van de lezers: apparaten (81%), telefoons (15%) en tablets (4%). Een voorkeur toont aan: Troostend (Emotionele toon) is verantwoordelijk voor 53% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.
Hans Emmenegger: de 10 doeken die lezers het vaakst openen
Deze lijst is gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op TopImpressionists.com gedurende twaalf maanden, niet op basis van een catalogusscore. De eerste plaats is het meest bezochte canvas van Hans Emmenegger.
Hoe verandert het lezerspubliek van Hans Emmenegger van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
200
Jul 2026
800
3.800
Aug 2026
0
300
Sep 2026
500
600
Okt 2026
700
1.000
Hoe vaak worden de doeken van Hans Emmenegger gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen lezers uit de doeken van Hans Emmenegger?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
66,7%
81,1%
Dramatisch
16,7%
10,8%
Minimalistisch
16,7%
8,1%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Troostend
20,0%
52,9%
Sereniteit
40,0%
20,6%
Sereniteit
20,0%
14,7%
Melancholisch
20,0%
11,8%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
15,2%
28,0%
Zachte schaduw
21,7%
20,0%
Gematigde luminantie
19,6%
21,3%
Algehele helderheid: licht
26,1%
12,0%
Lichtgevend
17,4%
18,7%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
13,0%
5,3%
Subtiel kleurgebruik
37,0%
28,0%
Gematigd zachte verzadiging
32,6%
49,3%
Duidelijke kleurkracht
15,2%
12,0%
Levendige kleur
2,2%
5,3%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
26,3%
43,3%
Neutrale kleuren
44,7%
31,3%
Donkere tinten
18,4%
19,4%
Monochroom
2,6%
3,0%
Pasteltinten
5,3%
1,5%
Natuurlijke tinten
2,6%
1,5%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
32,6%
34,7%
Gebalanceerd
41,3%
38,7%
Levendig
26,1%
26,7%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
13,0%
29,3%
Zacht
6,5%
5,3%
Gebalanceerd
6,5%
8,0%
Krachtig contrast
10,9%
4,0%
Verklaring
63,0%
53,3%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
26,1%
17,3%
Zacht gemengd palet
21,7%
34,7%
Evenwichtige harmonie
10,9%
6,7%
Sterke kleurconsistentie
26,1%
20,0%
Harmonieus palet
15,2%
21,3%
Hoe verhouden de favoriete doeken van Hans Emmenegger zich gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Forest Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
600
In the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
0
Flower Bowl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Fig Tree in front of Red So…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
In Summer (first version)
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
0
In Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Grove near Kuessnacht
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Laundry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Elk Hunters
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Dog
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Hans Emmenegger bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
6.400
81,0%
telefoons
1.200
15,2%
tablets
300
3,8%
Welke talen spreken de lezers van Hans Emmenegger?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
800
100,0%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Hans Emmenegger eruit, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
Dag
Bezoeken
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
200
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
300
di 27 Okt
100
wo 28 Okt
500
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
100
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
400
do 5 Nov
100
vr 6 Nov
2.300
za 7 Nov
400
zo 8 Nov (voorspelling)
0
ma 9 Nov (voorspelling)
400
di 10 Nov (voorspelling)
100
wo 11 Nov (voorspelling)
900
do 12 Nov (voorspelling)
300
vr 13 Nov (voorspelling)
2.400
za 14 Nov (voorspelling)
400
zo 15 Nov (voorspelling)
0
ma 16 Nov (voorspelling)
500
di 17 Nov (voorspelling)
100
wo 18 Nov (voorspelling)
1.200
do 19 Nov (voorspelling)
400
vr 20 Nov (voorspelling)
3.000
za 21 Nov (voorspelling)
500
zo 22 Nov (voorspelling)
0
ma 23 Nov (voorspelling)
600
di 24 Nov (voorspelling)
200
wo 25 Nov (voorspelling)
1.400
do 26 Nov (voorspelling)
500
vr 27 Nov (voorspelling)
3.500
za 28 Nov (voorspelling)
600
Hans Emmenegger: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken canvas van Hans Emmenegger?
Forest Painting: 1.800 bezoeken, 24% van de weergaven van Hans Emmenegger. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Hans Emmenegger?
7.900 in twaalf maanden (2.000 op de pagina van de schilder, 5.900 op de doeken).
Openen lezers Hans Emmenegger op een telefoon of een computer?
Op beide: apparaten (81%), telefoons (15%) en tablets (4%); apparaten loopt met 81%.
Verkiezen lezers een bepaald type canvas van Hans Emmenegger?
Ja, Troostend (Emotionele toon): 53% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?