Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Helen Frankenthaler op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Helen Frankenthaler en de lezers
In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van Helen Frankenthaler op TopImpressionists.com Mountains and Sea: 1.300 weergaven, wat 18% is van alle weergaven van de schilder. Daarna volgen Tutti-Fruitti en Untitled. Helen Frankenthaler trok in totaal 7.400 bezoeken aan: 1.900 op de pagina van de schilder en 5.500 op individuele doeken. Aandacht afgenomen met 65% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 3.400 bezoeken. Lezers browsen op telefoons (50%), apparaten (42%) en tablets (8%). Lezers worden aangetrokken door Melancholisch (Emotionele toon): 41% van de bezoeken, voor 0% van het oeuvre van de schilder.
De 10 doeken van Helen Frankenthaler die de meeste aandacht trekken
Berekend op basis van het aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op TopImpressionists.com: de 10 doeken van Helen Frankenthaler die lezers het vaakst openen, van hoog naar laag.
Hoeveel lezers bezoeken maandelijks de pagina van Helen Frankenthaler?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
200
300
Jul 2026
700
2.700
Aug 2026
400
2.200
Sep 2026
600
300
Hoe vaak worden de doeken van Helen Frankenthaler geopend?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort canvassen kiezen de lezers van Helen Frankenthaler?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
37,5%
50,0%
Krachtig en gedurfd
12,5%
23,5%
Sereniteit
25,0%
17,6%
Aards
12,5%
5,9%
Dramatisch
0,0%
2,9%
Modern
12,5%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
50,0%
29,4%
Melancholisch
0,0%
41,2%
Blijmoedig
12,5%
20,6%
Reflectief
25,0%
5,9%
Energiek
0,0%
2,9%
Mysterieus
12,5%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
10,0%
2,8%
Zachte schaduw
16,0%
8,5%
Gematigde luminantie
20,0%
11,3%
Algehele helderheid: licht
26,0%
53,5%
Lichtgevend
28,0%
23,9%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
16,0%
2,8%
Subtiel kleurgebruik
22,0%
35,2%
Gematigd zachte verzadiging
26,0%
9,9%
Duidelijke kleurkracht
26,0%
35,2%
Levendige kleur
10,0%
16,9%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
25,6%
38,7%
Aardse tinten
30,2%
25,8%
Donkere tinten
16,3%
9,7%
Pasteltinten
11,6%
12,9%
Warme tinten
2,3%
8,1%
Monochroom
4,7%
3,2%
Levendig en fel
4,7%
1,6%
Natuurlijke tinten
4,7%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
18,0%
5,6%
Gebalanceerd
38,0%
47,9%
Levendig
44,0%
46,5%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
38,0%
43,7%
Zacht
30,0%
25,4%
Gebalanceerd
6,0%
2,8%
Krachtig contrast
16,0%
12,7%
Verklaring
10,0%
15,5%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
16,0%
33,8%
Zacht gemengd palet
20,0%
16,9%
Evenwichtige harmonie
10,0%
8,5%
Sterke kleurconsistentie
26,0%
32,4%
Harmonieus palet
28,0%
8,5%
Welke doeken van Helen Frankenthaler trekken maandelijks de meeste bezoekers?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Altitudes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Interior Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mountains and Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
700
0
All About Blue
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mauve District
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Helen Frankenthaler, at work
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cameo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tout-à-coup (All-at-once),
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Helen Frankenthaler at La P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruiken lezers om Helen Frankenthaler te volgen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
telefoons
3.700
50,0%
apparaten
3.100
41,9%
tablets
600
8,1%
In welke talen wordt Helen Frankenthaler gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Spaans
200
22,2%
Nederlands
200
22,2%
Chinese
200
22,2%
Engels
100
11,1%
Portugees
100
11,1%
Chinese
100
11,1%
Hoeveel bezoeken krijgt Helen Frankenthaler per dag en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
200
di 29 Sep
1.600
wo 30 Sep
200
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
100
ma 5 Okt
800
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
600
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
600
wo 14 Okt
200
do 15 Okt
0
vr 16 Okt
100
za 17 Okt
100
zo 18 Okt (voorspelling)
0
ma 19 Okt (voorspelling)
100
di 20 Okt (voorspelling)
300
wo 21 Okt (voorspelling)
100
do 22 Okt (voorspelling)
100
vr 23 Okt (voorspelling)
0
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
0
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
100
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
0
vr 30 Okt (voorspelling)
0
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
0
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
0
wo 4 Nov (voorspelling)
0
do 5 Nov (voorspelling)
0
vr 6 Nov (voorspelling)
0
za 7 Nov (voorspelling)
0
Vragen over Helen Frankenthaler
Welke doeken van Helen Frankenthaler zijn het meest populair?
Mountains and Sea staat op de eerste plaats met 1.300 bezoeken (18% van de weergaven van Helen Frankenthaler). De bovenstaande ranglijst toont de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen hebben over Helen Frankenthaler gelezen op TopImpressionists.com?
7.400 bezoeken in twaalf maanden, 1.900 op de pagina van de schilder en 5.500 op individuele doeken.
Op welke apparaten volgen lezers Helen Frankenthaler?
Lezers volgen Helen Frankenthaler op telefoons (50%), apparaten (42%) en tablets (8%); telefoons is goed voor 50% van de bezoeken.
Welke soort doeken geven lezers de voorkeur in Helen Frankenthaler?
Melancholisch (Emotionele toon): 41% van de bezoeken, tegenover 0% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?