Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hercules Segers op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Hercules Segers: wat een jaar aan bezoeken vertelt
Het meest bekeken canvas is Mountainous landscape: 300 weergaven in een jaar, 27% van alles wat over Hercules Segers is gelezen. Daarop volgen Rocky landscape en Mountain Valley with Fenced Fields. Pagina van de schilder: 1.000 weergaven. Doeken: 1.000. Totaal: 2.000. Lezersaantal stijgt: 200% meer bezoeken van Sep 2026 tot Okt 2026. Beste maand: Jul 2026, 1.200 bezoeken. Ze kiezen vaker voor Verklaring (Contrast) dan de catalogus doet vermoeden: 73% van de bezoeken, 43% van de doeken.
De 7 meest bekeken doeken van Hercules Segers
De 7 doeken van Hercules Segers die TopImpressionists.com-lezers het meest hebben bekeken in de afgelopen twaalf maanden, op volgorde van bezoek.
Wanneer bezoeken lezers de pagina van Hercules Segers?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De cijfers in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
200
0
Jul 2026
300
900
Aug 2026
100
100
Sep 2026
100
0
Okt 2026
300
0
Wanneer bekijken lezers de doeken van Hercules Segers?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de lezers van Hercules Segers, vergeleken met wat de schilder maakte?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De cijfers in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
27,8%
50,0%
Sereniteit
27,8%
25,0%
Sereniteit
16,7%
12,5%
Mystiek
16,7%
12,5%
Aards
5,6%
0,0%
Romantisch
5,6%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Mysterieus
27,8%
50,0%
Sereniteit
16,7%
12,5%
Reflectief
16,7%
12,5%
Sereniteit
16,7%
12,5%
Melancholisch
11,1%
12,5%
Zwaarmoedig
11,1%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
13,0%
0,0%
Zachte schaduw
21,7%
36,4%
Gematigde luminantie
52,2%
63,6%
Algehele helderheid: licht
8,7%
0,0%
Lichtgevend
4,3%
0,0%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
39,1%
36,4%
Subtiel kleurgebruik
17,4%
36,4%
Gematigd zachte verzadiging
39,1%
27,3%
Duidelijke kleurkracht
4,3%
0,0%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
63,2%
90,0%
Neutrale kleuren
31,6%
10,0%
Donkere tinten
5,3%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
34,8%
36,4%
Gebalanceerd
52,2%
54,5%
Levendig
13,0%
9,1%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
17,4%
9,1%
Zacht
17,4%
0,0%
Gebalanceerd
8,7%
0,0%
Krachtig contrast
13,0%
18,2%
Verklaring
43,5%
72,7%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
13,0%
27,3%
Zacht gemengd palet
13,0%
9,1%
Evenwichtige harmonie
4,3%
0,0%
Sterke kleurconsistentie
34,8%
45,5%
Harmonieus palet
34,8%
18,2%
Wat zijn de favoriete doeken van Hercules Segers, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De cijfers in een tabel
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
A Mountainous Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Rhenen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mountain valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
River Valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Wageningen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Panoramic landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Town with four towers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Armed Men
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mountain Valley with Fenced…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
In welke talen wordt Hercules Segers gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De cijfers in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Frans
300
100,0%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Hercules Segers, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De cijfers in een tabel
Dag
Bezoeken
za 17 Okt
100
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
0
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
100
zo 1 Nov
100
ma 2 Nov
500
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
0
do 5 Nov
0
vr 6 Nov
0
za 7 Nov (voorspelling)
200
zo 8 Nov (voorspelling)
100
ma 9 Nov (voorspelling)
600
di 10 Nov (voorspelling)
0
wo 11 Nov (voorspelling)
0
do 12 Nov (voorspelling)
0
vr 13 Nov (voorspelling)
0
za 14 Nov (voorspelling)
300
zo 15 Nov (voorspelling)
100
ma 16 Nov (voorspelling)
700
di 17 Nov (voorspelling)
0
wo 18 Nov (voorspelling)
0
do 19 Nov (voorspelling)
0
vr 20 Nov (voorspelling)
0
za 21 Nov (voorspelling)
300
zo 22 Nov (voorspelling)
200
ma 23 Nov (voorspelling)
800
di 24 Nov (voorspelling)
0
wo 25 Nov (voorspelling)
0
do 26 Nov (voorspelling)
0
vr 27 Nov (voorspelling)
0
Veelgestelde vragen over Hercules Segers
Welke doeken van Hercules Segers worden het vaakst geopend?
Mountainous landscape eerste: 300 bezoeken, 27% van de weergaven. 7 doeken staan hoger in de ranglijst.
Hoe groot is het lezerspubliek van Hercules Segers op TopImpressionists.com?
2.000 bezoeken in twaalf maanden: 1.000 op de pagina van de schilder, 1.000 op de doeken.
Welke doeken van Hercules Segers passen bij de smaak van de lezers?
Canvasdoeken die als Verklaring (Contrast) worden beschouwd, ontvangen 73% van de bezoeken voor 43% van de catalogus.
TIAtelier ConciergeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?