Atelier — Gratis verzending wereldwijd — Levertijd 2–6 weken

      István Nagy Lezers & Meest bekeken doeken

      1873 – 1937

      Wat is deze pagina?

      Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van István Nagy op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

      De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

      István Nagy en de lezers

      In de afgelopen twaalf maanden was het meest bekeken canvas van István Nagy op TopImpressionists.com Newspaper Reader: 200 weergaven, wat 5% is van alle weergaven van de schilder. Daarna volgen Swiss-capped Self-portrait en Reader. István Nagy trok in totaal 4.000 bezoeken aan: 500 op de pagina van de schilder en 3.500 op individuele doeken. De drukste maand was Jul 2026, met 3.400 bezoeken. Lezers browsen op apparaten (90%) en telefoons (10%). Lezers worden aangetrokken door Aardse tinten (Kleurenpalet): 75% van de bezoeken, voor 56% van het oeuvre van de schilder.

      De 10 doeken van István Nagy die de meeste aandacht trekken

      Berekend op basis van het aantal bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op TopImpressionists.com: de 10 doeken van István Nagy die lezers het vaakst openen, van hoog naar laag.

      1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 bezoeken · 4,7%
      2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 bezoeken · 4,7%
      3. Reader 3 Reader 200 bezoeken · 4,7%
      4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 bezoeken · 4,7%
      5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 bezoeken · 4,7%
      6. Little Girl 6 Little Girl 100 bezoeken · 2,3%
      7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 bezoeken · 2,3%
      8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 bezoeken · 2,3%
      9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 bezoeken · 2,3%
      10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 bezoeken · 2,3%

      Hoeveel lezers bezoeken maandelijks de pagina van István Nagy?

      Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

      Bekijk de cijfers
      MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mrt 202600
      Apr 202600
      Mei 202600
      Jun 2026100100
      Jul 20262003.200
      Aug 2026100200
      Sep 202600
      Okt 20261000

      Hoe vaak worden de doeken van István Nagy geopend?

      Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

      De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

      Welke doeken van István Nagy trekken maandelijks de meeste bezoekers?

      Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

      Bekijk de cijfers
      KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
      Transylvania Landscape -000000000000
      Little Girl000000000000
      Little Boy000000000000
      Old Woman00000000100000
      Self-portrait -000000000000
      Drinking Girl00000000200000
      Self-portrait -000000000000
      Little Girl With A Dolly00000000100000
      Little Girl With Yellow Bab…000000000000
      Meadow In Sunset000000000000

      Welke apparaten gebruiken lezers om István Nagy te volgen?

      Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

      Bekijk de cijfers
      ApparaatBezoekenDelen
      apparaten3.60090,0%
      telefoons40010,0%

      In welke talen wordt István Nagy gelezen?

      Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

      Bekijk de cijfers
      TaalBezoekenDelen
      Engels100100,0%

      Hoeveel bezoeken krijgt István Nagy per dag en wat is de prognose?

      Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

      Bekijk de cijfers
      DagBezoeken
      vr 16 Okt0
      za 17 Okt0
      zo 18 Okt0
      ma 19 Okt0
      di 20 Okt0
      wo 21 Okt0
      do 22 Okt0
      vr 23 Okt0
      za 24 Okt0
      zo 25 Okt0
      ma 26 Okt0
      di 27 Okt0
      wo 28 Okt0
      do 29 Okt0
      vr 30 Okt0
      za 31 Okt0
      zo 1 Nov0
      ma 2 Nov0
      di 3 Nov0
      wo 4 Nov0
      do 5 Nov0
      vr 6 Nov (voorspelling)0
      za 7 Nov (voorspelling)0
      zo 8 Nov (voorspelling)0
      ma 9 Nov (voorspelling)0
      di 10 Nov (voorspelling)0
      wo 11 Nov (voorspelling)0
      do 12 Nov (voorspelling)0
      vr 13 Nov (voorspelling)0
      za 14 Nov (voorspelling)0
      zo 15 Nov (voorspelling)0
      ma 16 Nov (voorspelling)0
      di 17 Nov (voorspelling)0
      wo 18 Nov (voorspelling)0
      do 19 Nov (voorspelling)0
      vr 20 Nov (voorspelling)0
      za 21 Nov (voorspelling)0
      zo 22 Nov (voorspelling)0
      ma 23 Nov (voorspelling)0
      di 24 Nov (voorspelling)0
      wo 25 Nov (voorspelling)0
      do 26 Nov (voorspelling)0

      Vragen over István Nagy

      Welke doeken van István Nagy zijn het meest populair?

      Newspaper Reader staat op de eerste plaats met 200 bezoeken (5% van de weergaven van István Nagy). De bovenstaande ranglijst toont de 10 meest bekeken werken.

      Hoeveel mensen hebben over István Nagy gelezen op TopImpressionists.com?

      4.000 bezoeken in twaalf maanden, 500 op de pagina van de schilder en 3.500 op individuele doeken.

      Op welke apparaten volgen lezers István Nagy?

      Lezers volgen István Nagy op apparaten (90%) en telefoons (10%); apparaten is goed voor 90% van de bezoeken.

      Welke soort doeken geven lezers de voorkeur in István Nagy?

      Aardse tinten (Kleurenpalet): 75% van de bezoeken, tegenover 56% van de catalogus.